Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Вер 2014

Три ключі до щастя і секрет успіху

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Є різні погляди на щастя, а також різні рецепти осягнення цього стану. Безумовно, більшість експертів погоджується з тим, що щастя - це суто внутрішній стан людини, який не залежить від зовнішніх факторів (на кшталт грошей і розваг). Пропонуємо статтю про те, що щастя - це, передусім, контроль. Контроль над собою і своїми емоціями.

Покажіть нам хоч одну людину на планеті, яка не хоче бути щасливою.

Пошуки щастя лежать в основі фактично всіх наших рішень: від вибору життєвого партнера, кар'єри і дому до одягу, який ми носимо, і продуктів, які споживаємо.

Тож ключ до щастя лежать в цих цілеспрямованих пошуках певних благ? Це, безсумнівно, має означати, що найщасливіші люди у світі будуть найбагатшими, найвідомішими і так далі. Однак досвід показує, що це далеко від істини.

Задумайтесь на хвилину і згадайте момент, коли ви відчували себе щасливими?

Ви, мабуть, думаєте спершу про недавню відпустку, коли ви ні про що не турбувалися, чи не так?

Ви також повернутися з цього відпочинку трохи млявими, з надмірною вагою, можливо, дещо незацікавлені в роботі? Тож чи було це щастя, яке ви знайшли під час відпустки, стійким?

Подумайте ще раз, і ви виявите, що ваше стійке щастя тісно пов'язане з тим часом, коли ви відчували найбільший рівень контролю. Контролю над вашим настроєм, вашими діями і реакціями. Йдеться про відчуття контролю й абсолютного управління вашою особистістю і вашою долею.

Отже, що ж це таке, що дає нам щасливе відчуття контролю?

 

Дисципліна, звичайно, - спадає на думку. Але дисципліна в чому? Самообмеження, стриманість або контроль? Подивіться на спортсменів світового класу, які демонструють приклад дисципліни і самоконтролю, або на юридичні фірми, якщо ви застосовуєте дисципліну у всіх аспектах життя. Лише дисципліна і самообмеження призводять до одержимості, перфекціонізму, коли "ніколи не достатньо" і ми завжди незадоволені. У кінцевому результаті, зрозуміло, люди спалюють себе всередині.

 

Ви можете сказати, що потрібна "поміркованість". "Всі речі мають перебувати в балансі", - скажете. Це має бути шляхом до щастя. Утім, тільки поміркованість не принесе щастя. Візьмемо, наприклад, матір, яка працює. Чи щаслива вона в цей швидкоплинний момент, рівномірно розподіливши своє життя? У постійних турботах і "поміркованості" у всьому життя пройде повз нас.

А як щодо самого щастя? "Так немає шляху до щастя. Щастя - це сам шлях". Дійсно, ми це знаємо, ми можемо навчити мозок, щоб викликати реакцію щастя, "чаклуючи" з відчуттям щастя на постійній основі. Але чим більші "м'язи щастя", тим більш інтенсивним потрібен "фітнес щастя". Часом навіть найбільш позитивна людина в світі буде почувати себе пригніченою. Лише "фінтесу щастя" не вистачає.

Секрет успіху і щастя лежить в кожному з нас і під кожним з цих наріжних каменів - дисципліна, поміркованість і тренування "м'язів щастя".

Успіх полягає в постійній можливості-силі робити вибір.

Щастя не може лежати в майбутньому, інакше воно ніколи не настане.

Щастя не може бути знайдене в минулому, інакше воно ніколи не повториться знову.

Щастя можна знайти тільки в теперішній момент. Цей єдиний, який ви проживаєте зараз, у цю мить. Дисципліна розуму, має залишитися в цей момент. Поміркованість розуму має залишитися тут, прямо зараз. Практикуйте щастя безпосередньо зараз. Те щастя, яке ви бажаєте для інших.

Це три ключі, три складові щастя зливаються в один-єдиний секрет. І називається він усвідомленість - свідоме життя кожною миттю.

 

 

Джерело http://www.onenaturaltherapies.com.au/

Переклад НародUA

Фото www.mamas-coach.nl

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему