Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Черв 2014

Топ-50 життєвих уроків, які ми маємо засвоїти для успіху і щастя

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Одна з найцінніших речей у житті людини - це досвід. Як правило, досвід дає розуміння тих життєвих уроків і цінностей, які приносять щастя і успіх. Цю життєву мудрість, яка приходить переважно з роками і з досвідом, можна почерпнути і від людей, які вже пройшли певний шлях у житті й готові ділитися нею з усім світом, щоби якомога більше людей, незалежно від віку й світогляду, цінували життя й несли у цей світ любов і радість. Такі життєві уроки - одне з найцінніших знань людства. Сьогодні пропонуємо 50 найголовніших життєвих уроків для осягнення щастя від Беррі Дейвенпорта.

Ви знаєте стару приказку "Молодість даремно витрачається на молодь"? В окремих випадках мені дуже шкода, що самосвідомості, впевненості і радості від життя, які є у мене сьогодні, не було у мої двадцять і тридцять років. Хоча саме від цього залежить наше щастя.

Більша частина життя витрачається на занепокоєність, жаль, біль і страждання. Звичайно, деякі з цих речей неминучі й інколи необхідні. Але я провів дуже багато часу моєї молодості над речами, про які не потрібно турбуватися.

Я просто не знав, як краще. А навіть якщо б знав, то не зрозумів би це.

Я вважаю, що "уроки життя" називаються так небезпідставно. Нам потрібен життєвий досвід для того, щоб засвоїти ці уроки. І чим більше життя ми прожили, тим більше уроків вивчимо. Утім, деякі надзвичайно цінні уроки приходять від інших людей. Деякі уроки я засвоїв, читаючи великих мислителів. Таких, як Екхарт Толле і Байрон Кейті. Інші уроки прийшли від друзів і сім'ї.

Хоча деякі уроки повинні бути засвоєні з досвідом, ви не повинні чекати, поки досягнете середнього віку і не усвідомите, що є дійсно значущим і корисним. Вам просто потрібна зацікавленість і прагнення до самосвідомості та особистісного зростання. Як тільки ви засвоїте ці уроки, ви можете застосувати їх у своєму житті в будь-якому віці і реально відчути переваги такого життя - життя в щасті і благополуччі.

 

50 уроків щастя

 

1. Життя - це те, що є зараз.

Ми постійно чекаємо неймовірних речей, які будуть відбуватися в майбутньому, але забуваємо про те, що життя відбувається прямо зараз. Навчіться жити сьогоднішнім моментом і перестаньте сподіватися на ілюзії в майбутньому.

 

2. Страх - це ілюзія.

Більшість речей, яких ми боїмося, ніколи не трапляться. Але навіть якщо вони відбуваються, то найчастіше виявляються не такими поганими, як ми думали. Для багатьох з нас страх - це найгірше, що може трапитися. Реальність не так страшна.

 

3. Стосунки з близькими людьми - найважливіше в житті.

Найважливіше у вашому житті - це близькі люди. Завжди ставте їх на перше місце. Вони важливіші вашої роботи, хобі, комп'ютера. Цінуйте їх, немов вони - це все ваше життя. Тому що так воно і є.

 

4. Борги того не варті.

Витрачайте гроші за своїми можливостями. Живіть вільно. Борги не дозволять вам цього зробити.

 

5. Ваші діти - це не ви.

Ви - це судина, що приносить дітей у цей світ і піклується про них до тих пір, поки вони не можуть зробити цього самі. Навчайте їх, любіть, підтримуйте, але не змінюйте, щоб вони були такими, як ви цього хочете. Кожна дитина унікальна і повинна прожити своє життя.

 

6. Речі збирають пил.

Час і гроші, які ви витрачаєте на речі, одного разу погублять вас. Чим менше речей ви маєте, тим більше ви вільні. Купуйте з розумом.

 

7. Веселощі й радість недооцінені.

Як часто ви радієте, розважаєтеся? Життя коротке, і потрібно насолоджуватися ним. І досить думати про те, що подумають інші, коли вам добре. Просто насолоджуйтеся життям.

 

8. Помилки - це добре.

Ми намагаємося уникати помилок, забуваючи про те, що саме вони приводять нас до успіху. Щастя - це не уникнення помилок. Будьте готові помилятися і вчіться на своїх помилках. Щастя - це успішне засвоєння уроків від помилок.

 

9. Дружба вимагає уваги.

Оберігайте дружбу як декоративну рослину. Це окупиться.

 

10. Досвід - в першу чергу. Речі - в останню.

Якщо ви не можете визначитися, купити диван або відправитися в подорож, - завжди вибирайте друге. Радість і позитивні спогади набагато крутіші матеріальних речей.

 

11. Забудьте про злість.

"Задоволення" від злості піде через кілька хвилин. А негативні наслідки можуть тривати набагато довше. Слухайте свої емоції і, коли приходить злість, зробіть крок у протилежну до неї сторону.

 

12. Згадайте про доброту.

Невелика порція доброти може творити чудеса з оточуючими вас людьми. І вимагає від вас малих зусиль. Практикуйтеся в цьому щодня.

 

13. Вік - це лише число і досвід.

Коли вам 20, ви думаєте, що 50 - це кошмар. Але коли вам 50, ви відчуваєте, що вам 30. Наш вік не повинен визначати наше ставлення до життя. Не дайте цифрам змінити вашу справжню суть.

 

14. Вразливість насправді лікує.

Бути відкритим, справжнім і вразливим - це чудово. Це дає можливість оточуючим вас людям вірити вам і ділитися з вами своїми емоціями, а ви можете ділитися ними у відповідь.

 

15. Позерство будує стіни.

Створення образу іншої людини з метою вразити когось зіграє з вами злий жарт. Дуже часто люди бачать вас справжнього крізь образ, і їх це відштовхує.

 

16. Спорт - це сила.

Заняття спортом на постійній основі повинні стати частиною вашого способу життя. Це робить вас сильнішими фізично, морально і емоційно. Також це покращує здоров'я і зовнішній вигляд. Спорт - це ліки від усіх хвороб.

 

17. Образа завдає болю.

Відпустіть образу. Іншого правильного шляху просто немає.

 

18 Пристрасть покращує життя.

Коли ви знаходите будь-яке заняття, від якого ви "палаєте", кожен день стає подарунком. Якщо ви ще не знайшли свою пристрасть, поставте собі мету зробити це.

 

19. Подорожі дають досвід і розширюють свідомість.

Подорожі роблять вас цікавішими, мудрішими і кращими. Вони вчать вас взаємодіяти з людьми, з їх звичками і культурами.

 

20. Ви не завжди праві.

Ми думаємо, що знаємо відповідь на будь-яке питання, але це не так. Завжди є хтось розумніший за вас, а ваші відповіді не завжди вірні. Пам'ятайте про це.

 

21. Це пройде.

Що б не сталося в житті, це пройде. Час лікує, а речі змінюються.

 

22. Ви визначаєте своє призначення.

Життя нудне без мети. Вирішіть, що важливо для вас, і побудуйте своє життя навколо цього.

 

23. Найчастіше ризик - це добре.

Щоб змінити своє життя, доводиться ризикувати. Прийняття обміркованих і ризикованих рішень допомагає вам зростати.

 

24. Зміни завжди на краще.

Життя змінюється, і не варто чинити опір цьому. Не бійтеся змін, пливіть в потоці і сприймайте життя як пригоду.

 

25. Думки нереальні.

Щодня в голові пролітають тисячі думок. Багато хто з них - негативні і лякаючі. Не вірте їм. Це всього лише думки, і вони не стануть реальністю, якщо ви їм не допоможете.

 

26. Ви не можете контролювати інших.

Ми хочемо, щоб оточуючі нас люди вели себе так, як хочеться нам. Але реальність така, що ми не можемо змінити інших людей. Поважайте унікальність і незалежність кожної людини.

 

27. Ваше тіло - це храм.

У кожного з нас є щось, що ми ненавидимо у своєму тілі. Але наше тіло - це єдине, що належить тільки нам. Ставтеся до нього з повагою і дбайте про нього.

 

28. Дотики зцілюють.

У дотиків є безліч позитивних властивостей. Вони приводять у норму серцебиття, покращують самопочуття і знімають стрес. Це подарунок, яким потрібно ділитися.

 

29. Ви впораєтеся.

Не важливо, яка ситуація виникла у вас в голові. Реальність така, що ви можете з цим впоратися. Ви набагато сильніші і мудріші, ніж думаєте. Ви пройдете крізь це і переживете.

 

30. Подяка робить людину щасливішою.

Причому не тільки того, кому адресована подяку, а й того, хто висловлює вдячність. Не забувайте дякувати людям за все, що вони для вас роблять.

 

31. Прислухайтеся до інтуїції.

Ваші міркування дуже важливі, але інтуїція - це ваша суперсила. Вона використовує ваш досвід і життєву модель, щоб знайти відповідь на будь-яке питання. Іноді вона виникає спонтанно, і краще прислухайтеся до неї.

 

32. Пам'ятайте про себе в першу чергу.

Не будьте самозакоханим, але пам'ятайте, що найважливіший для вас людина - це ви самі.

 

33. Чесність з собою - це свобода.

Будьте чесними з собою. Самообман - це осліплення самого себе.

 

34. Ідеали нудні.

Перфекціонізм зробить ваше життя нудним. Наші відмінності, особливості, фобії і недоліки - це те, що робить нас унікальними. Пам'ятайте про це.

 

35. Дійте, щоб знайти мету в житті.

Мета не знайде себе сама. Допоможіть їй в цьому. Робіть все можливе, щоб відшукати мету.

 

36. Маленькі речі - важливі.

Всі ми чекаємо великих перемог і досягнень, забуваючи про те, що вони складаються з дрібних і іноді навіть непомітних кроків. Цінуйте ці кроки.

 

37. Вчіться.

Завжди. Якщо ви думаєте, що знаєте хоча б 1 % всього, що є в нашому світі, то ви ще ніколи так не помилялися. Вчіться кожен день, дізнавайтеся щось нове про різні речі. Навчання тримає наш мозок в тонусі, навіть у зрілому віці.

 

38. Старіння - неминуче.

Наші тіла старіють, і ми не можемо їм перешкодити. Кращий спосіб уповільнити старіння - насолоджуватися життям і проживати кожен день на повну.

 

39. Шлюб змінює людей.

Людина, з якою ви пов'язали своє життя, поміняється з часом. Але і ви теж! Не дайте цим змінам застати себе зненацька.

 

40. Занепокоєння - безглузда річ.

Вам варто турбуватися тільки в тому випадку, якщо це приведе вас до вирішення проблеми. Але природа занепокоєння така, що цього ніколи не станеться. Занепокоєння відключає ваш мозок, і ви просто не в змозі вирішити ситуацію, що склалася. Тому навчіться справлятися з занепокоєнням і постарайтеся позбутися його.

 

41. Зціліть свої рани.

Не дайте ранам зі свого минулого позначатися на вашому справжньому житті. Не вдавайте, що вони нічого не означають. Знайдіть підтримку у близьких людей або у тих, хто професійно займається лікуванням емоційних травм.

 

42. Простіше - краще.

Життя повне складнощів, плутанини і зобов'язань, які роблять його тільки гіршим. Просте життя дає простір для радості і улюблених занять.

 

43. Робіть свою роботу на відмінно.

Якщо ви хочете чогось досягти в житті, вам доведеться попрацювати. Звичайно, є рідкісні винятки, але не сподівайтеся на них. Надійтеся на себе. Робота - це те, що дає найбільше відчуття виконаного обов'язку.

 

44. Ніколи не пізно.

Пізно - це лише виправдання для того, щоб не намагатися. Домогтися поставлених цілей можна в будь-якому віці.

 

45. Дії зцілюють тугу.

Будь-які дії - це ліки від занепокоєнь, прокрастинації, туги і тривоги. Перестаньте думати і зробіть хоч що-небудь.

 

46. Робіть те, що вам хочеться.

Будьте активними. Не чекайте, поки життя кине вам кістку. Вам може не сподобатися її смак.

 

47. Відпустіть забобони.

Не будьте прив'язані до думки або переконань суспільства. Будьте відкритим для будь-якої можливості або ідеї. Ви здивуєтеся, як багато можливостей дає життя, якщо їх не відкидати.

 

48. Слова мають значення.

Думайте, перш ніж говорити. Не використовуйте слова для того, щоб образити людину. Коли ви зробите це, назад дороги вже не буде.

 

49. Живіть кожним днем.

Коли вам буде 90 років, скільки днів у вас залишиться? Живіть і цінуйте кожен день.

 

50. Любов - це відповідь на будь-яке питання.

Любов - це те, чому ми тут. Це сила, яка рухає світом. Діліться нею і висловлюйте її кожен день. Робіть світ кращим.

 

 

 

Джерело http://liveboldandbloom.com/

Фото www.huffingtonpost.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему