Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лип 2015

Секрет сили - спокій

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Секрет повноти життєвої енергії і сили - спокій. Народ UA публікує чергову статтю для саморозвитку. Рівновага, любов і спокій - це шлях щастя.

Як відновити життєву енергію?

Любов і спокій

Любов і спокій нероздільні. Любов - це не володіння іншою людиною. Це стан гармонії з усім світом і, насамперед, із самим собою. Це впевненість в тому, що рухаєшся у правильному напрямку. Якщо ми шукаємо любов, то знаходимо душевний спокій, і якщо прагнемо до спокою - знаходимо любов.

Перш за все, спокій - це рівновага

Завдання номер один для людей, що займаються бойовими мистецтвами, - зберігати рівновагу. Почавши займатися карате, ви дізнаєтеся, що сила залежить від врівноваженості і «холодної» голови. Варто додати емоцій, і все.

Рівновага і душевний спокій - джерела нашої впевненості в собі. Спокій не означає байдужість, сонливість і пасивність! Спокій - це управління силою, а не протистояння їй. Спокій - це вміння бачити повну картину, не загострюючи уваги на деталях.

Якщо ви хочете захистити себе від усіх негараздів, ви вибрали не ту планету

Спокій і впевненість можна знайти тільки всередині себе. У навколишньому світі немає стабільності, все навколо перебуває в стані вічної мінливості. Як ми можемо впоратися з непередбачуваністю життя? Тільки прийнявши її!

Скажіть собі: «Я люблю сюрпризи. Чудово, коли знаєш, що в будь-який момент може статися якась несподіванка».

Прийміть рішення: «Щоб не трапилося, я впораюся з цим».

Домовтеся з собою: «Якщо мене звільнять, я знайду роботу з вільнішим графіком. Якщо мене зіб'є автобус, мене тут більше не буде».

Це не насмішка. Це правда життя. Земля - небезпечне місце. Люди тут народжуються і вмирають. Але це не означає, що ви повинні жити як боягузливий кролик.

Як досягти душевної рівноваги?

Щоб знайти душевний спокій, перш за все, треба змінити свій світогляд. А ще в цьому може допомогти звичка щодня давати собі відпочинок.

Люди, які досягли душевної рівноваги, часто здійснюють певні ритуали. Хтось молиться, інші медитують, деякі на світанку прогулюються берегом моря чи в парку. Кожен знаходить свій спосіб релаксації. Це допомагає нам краще розуміти себе і пізнавати навколишній світ.

Життя залишиться боротьбою, якщо ми на цьому наполягаємо

Сучасна західна цивілізація привчила нас постійно напружуватися. Я не сперечаюся з тим, що «без праці не витягнеш рибки...». Але перш ніж ми почнемо робити щось, нам треба припинити боротьбу з усім. Ми виросли з вірою в опір. Нам властиво підганяти події і підштовхувати людей. Ми виснажуємо себе, а в цьому шкоди більше, ніж користі.

Релаксація

Навіщо потрібна релаксація?

Практично все, чим ми займаємося в житті, - це гонка за результатом. Але глибоке розслаблення, медитація або молитва допомагають нам по-новому поглянути на життя. Ми очікуємо, що майбутнє подарує нам чимало приємних моментів. Однак наша увага все одно має бути зосереджена на сьогоденні.

Практикуючи глибоке розслаблення, ми станемо помічати, що деякі якості, придбані в процесі вправ, поступово входять у звичку і змінюють наше повсякденне життя. Ми стаємо більш спокійними, у нас з'являється інтуїція.

Ми всі володіємо внутрішнім голосом, але він слабкий і ледь помітний. Коли життя стає занадто неспокійним і галасливим, ми перестаємо чути його. Але варто нам приглушити сторонні звуки, все змінюється. Наша інтуїція завжди з нами, але часто ми не звертаємо на неї ніякої уваги.

Безліч людей проходять через це коло. З цього можна зробити висновок: «Якщо у вас немає часу на релаксацію - вона для вас абсолютно необхідна».

Медитація заощадить вам більше часу, ніж ви витратите на неї. Введіть це в звичку, - налаштовуйте себе, як налаштовують музичний інструмент. Двадцять хвилин кожен день - для того, щоб струни вашої душі звучали чисто і злагоджено. Щоранку прокидайтеся з наміром бути спокійним і врівноваженим. У деякі дні вам вдасться протриматися до вечора, а іноді - лише до сніданку. Але якщо збереження душевного спокою стане метою, поступово ви навчитеся цьому мистецтву.

Сили природи

Чи помічали ви коли-небудь, що можете цілий день бродити в лісі і відчувати приплив сил? Або провести ранок в торговому центрі і відчути себе так, як ніби вас переїхала вантажівка? Від усього навколо виходить вібрація, чи це трава, бетон, чи пластик, чи поліестер. Ми вловлюємо вібрацію. У садів і лісів вібрація цілюща - вони відновлюють нашу енергію.

Вібрація бетонних торгових центрів - іншого типу: вони висмоктують енергію. Вібрація кафедральних соборів спрямована вгору. У прокурених барах і стриптиз-клубах ви залишите левову частку своєї життєвої сили.

Не треба бути генієм, щоб зрозуміти: наше здоров'я і світовідчуття залежать від невловимої енергії довкілля. Коли ми сповнені енергії, нам легко вдається протистояти хворобам і поганому настрою оточуючих. Якщо ж енергія на нулі, ми притягуємо до себе депресію і хвороби.

Усамітнення

Не можна вважати простим збігом те, що в культурах усього світу існують традиція і шанування усамітнення. На період ініціації і американський індіанець, і африканський бушмен залишали свої племена, ховалися в горах або лісах для того, щоб зрозуміти своє призначення.

Великі Вчителі черпали натхнення на самоті, як і мільйони ченців, містиків і шукачів істини, що слідували по їх стопах. Кожному з нас потрібно таке заповітне місце, де не дзвонять телефони, де немає ні телевізора, ні інтернету. Нехай це буде закуток в спальні, кут на балконі або лавка в парку - це наша територія для творчості і роздумів.

Цілісність

Починаючи з XVII століття, у науки на озброєнні є метод сера Ісаака Ньютона: якщо ви хочете зрозуміти щось, розбийте це вщент і вивчайте осколки. Якщо це не додало ясності, діліть на ще більш дрібні частини...

Зрештою, ви докопаєтеся до того, як влаштований Всесвіт. Але чи правильно це? Візьміть сонет Шекспіра і розділіть його на іменники, дієслова і займенники, потім розбийте слова на літери. Чи стане вам зрозуміліший авторський задум? Розкладіть «Мону Лізу» на мазки. Що це вам дасть? Наука творить чудеса, але при цьому вона анатомує. Розум розбиває речі на частини. Серце збирає їх в одне ціле.

Здоров'я і благополуччя приходять, коли ми дивимося на світ як на єдине ціле. Це повною мірою відноситься і до нашого тіла, і до нашого життя, і до всього людства.

 

Джерело selfcreation.ru, Фото 

Поділіться з друзями: