Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Черв 2015

Що робити, якщо не вистачає життєвої енергії?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Іноді життєва енергія наче вичерпується і з-поміж рутини й суєти вже не бачиш високі цілі й цінність життя. Не вистачає життєвої енергії на цікаві виклики й завдання, на саморозвиток і пізнання нового у світі й собі. Коли мало життєвої енергії, тоді нічого не хочеться, з'являється апатія і так далі. Життєві сили немов залишають тебе і все довкола видається сірим і нецікавим. Про щастя і розвиток тоді говорити не доводиться. Що ж робити, коли не вистачає життєвої енергії і жити стає нецікаво? НародUA пропонує ще одну статтю для розвитку. Її можна сприймати по-різному, але, навіть відкинувши будь-які натяки на езотерику, деякі речі є достатньо практичними й корисними.

Чи відчуваєте ви, що для виконання розпочатої справи вам не вистачає життєвої енергії?

Начебто все починається добре, ви повні ентузіазму, але з часом запал зникає, з'являються сумніви і апатія. Зникає всяке бажання діяти далі.

Причин цьому може бути багато. Можливо, ви обрали не свою мету, можливо, неправильно розставили пріоритети і дієте неефективно, можливо, перевтомилися.

Життєва енергія

Але найчастіше таке відбувається, коли людині просто не вистачає життєвої енергії. Це досить поширене явище, і вирішити подібну проблему може кожен, хто бажає жити повноцінно і щасливо. Адже щастя - це коли ви наповнені життєвою енергією, незалежно від того, чи ви спокійні як дерево, чи бурхливі як гірська річка.

В яких випадках відбувається втрата життєвої енергії і як її вивільнити без занурення в глибокі енергетичні "хащі"?

Енергетичні хвости

У більшості людей в процесі виховання, дорослішання, невирішених конфліктів, дитячих травм та інших причин енергетичне тіло втратило свою цілісність.

Крім того, що в ньому існують дірки, через які виходить колосальна кількість енергії, ми маємо енергетичні хвости, що сприяють витоку життєвої сили.

Опрацювання дірок вимагає більш серйозної і глибокої роботи, але вивільнення енергії можна зробити вже зараз, за рахунок усунення хвостів, що висмоктують енергію.

Це дещо болюча і неприємна процедура, але якщо ви її зробите, то дуже сильно збагатитеся в енергетичному плані зараз і в майбутньому.

Існує три основних прояви енергетичних хвостів.

Недороблені справи

Перше - це недороблені справи, які зупинилися на якомусь етапі через не найбільшу значущість і нетерміновість. Таким чином, залишилися осередки уваги, незакриті питання, які забирають у вас енергію.

Невизначеність у стосунках

Друге - проблеми й невизначеність у стосунках. Причому, не важливо з ким: на роботі, в сім'ї, з друзями, з партнерами.

Будь-які відносини. Коли залишилася недомовленість, натягнутість, невизначеність кордонів і пріоритетів, відкриті конфлікти і образи.

Якщо з вашого боку була нечесність до людини, ви її колись обдурили, некрасиво себе з нею повели і зараз це вас турбує, пам'ять про це відгукується тяжкістю в душі. Це ознака хвостів, що віднімають енергію.

Невиконані обіцянки

Третє - невиконані обіцянки, дані самому собі. Тобто, ви пообіцяли собі, що ввечері перестаєте об'їдатися або встаєте щоранку на півгодини раніше і робите зарядку, але не дотримуєтесь цієї обіцянки. Поставили перед собою завдання і не виконуєте їх. У такому випадку втрата життєвої енергії вам гарантована.

Що робити, коли немає життєвої енергії?

 Вирішується це питання просто, але для цього вам необхідна мужність і дисципліна.

1) Хвости в справах, не дуже важливих і не дуже термінових, необхідно довести до логічної крапки. Вам потрібно скласти весь список незакінчених справ, а потім вирішити, чи продовжувати ці справи чи ні, актуальні вони на сьогодні чи ні.

Дуже часто трапляється, що з часом деякі справи втрачають свою актуальність, але до цих пір знаходяться в підвішеному стані, тому що ви остаточно не вирішили, що з ними робити. Якщо у вашому списку присутні подібні пункти, викресліть і забудьте про них - справа закрита.

У вашому списку будуть такі справи, які так просто не викреслити, швидше за все, їх буде більшість. За таким пунктам складіть окремий список того, що необхідно зробити, щоб закрити незавершену задачу і поставте їх цілями на найближчий час.

Намагайтеся щодня закривати по одній справі, це значно полегшить ваше життя і забезпечить вивільнення енергії.

Відносини

2) Відносини. Тут є кілька важливих моментів.

По-перше, скажіть всю правду, яку давно хотіли сказати.

Якщо у вас з кимось натягнуті відносини, присутня недомовленість, хтось некрасиво з вами поводиться, або вам щось не подобається в людині, щось напружує, відкрито все висловіть, тільки робіть це в доброзичливій формі, а не так: «Іване, ти часом бісиш мене. Не ображайся, але ти урод. Я вирішив змінитися і зараз виконую завдання говорити всю правду...».Так робити не слід. Це неодмінно призведе до нового конфлікту. Говоріть у формі Я-повідомлення. Це важливо.

Намагайтеся завжди робити все в Я-повідомленні. Повернемося до прикладу з Іваном, який вас дратує своїми витівками.

Припустимо, ви працюєте за комп'ютером, походить Іван і ставить свою філіжанку з кавою на ваш стіл, потім йде, а липке коло залишається. Ви в цьому випадку говорите: «Ваня, ти хороша людина і я чудово розумію, що ти не зі зла, але мені не подобається, коли на мій стіл ставлять філіжанки, мені б хотілося, щоб ти так не робив. Будь ласка, зрозумій мене, я думаю, тобі великих труднощів не складе так більше не робити».

Зауважте, ви жодного разу не сказали, що Іван урод, який дратує своїми безглуздими вчинками, ви сказали, що це виключно ваш принцип, а Ваня хороша людина, до того ж дуже співчутливий:)

Тут модель проста, говоріть, що конкретно вам не подобається, поясніть, що усвідомлюєте відсутність зловмисності людини, зробіть акцент виключно на своєму сприйнятті і попросіть людину вчинити так, як треба вам.

Скажіть, що це важливо для вас і ви бажаєте зберегти дружні стосунки.

Такий спосіб відмінно спрацьовує, але не завжди з першого разу.

Буває людині необхідно кілька разів нагадувати про свої принципи, але це набагато краще, ніж трястися від злості чи проявляти агресію в бік Івана, який де попало розставляє свої чашки.

Йдемо далі. Якщо ви відчуваєте почуття провини перед людиною, зізнайтеся їй у цьому.

Наприклад, ви колись некоректно повелися, образили людину, обдурили... Ви вважаєте, що це неправильно і це необхідно виправити.

Ваше завдання - зустрітися з нею і чесно зізнатися, наприклад: «Іване, одного разу була така ситуація, яка до цих пір мене сильно гризе і я хочу попросити за неї вибачення. Я був неправий. Вибач мене, будь ласка». Зізнайтеся від душі, щиро.

Майте на увазі, що не треба відразу всього розповідати. Говоріть тільки те, що значно полегшить ситуацію, адже у кожного є такі скелети, які краще не діставати з шафи до пори до часу. Дуже обережно підходьте до цього.

Управління життєвою енергією - дуже тонкий процес, який вимагає обережності і зважених кроків, тому перш ніж налагоджувати стосунки, намагайтеся бути дбайливим до свого співрозмовника, інакше проблема може тільки посилитися.

І останнє.

Обіцянки, які ви дали собі

Знову складіть список і проаналізуйте, які завдання актуальні донині, а які вже віджили себе. Те, що залишилося актуальним, закривайте щомісяця.

Припустимо, ви поставили мету бігати щодня. Ви спробували і вирішили, що біг - це не ваша справа, радості це не приносить, а лише ще більше висмоктує життєві соки.

Проаналізуйте, який вид фізичної активності вам підходить більше і введіть це в звичку. Обіцянка виконана, втрата життєвої енергії усунена.

Те, що залишилося неопрацьованим, поставте цілями на майбутній місяць.

Необхідно розуміти, для того, щоб життєва енергія залишалася на достатньому рівні, важливо не тільки усувати хвости, скільки вміння подібних витоків не допускати.

Намагайтеся зберігати чистоту відносин. Закривайте питання тут і зараз, будьте чесними перед собою та іншими, виконуйте обіцянки і ви помітите, як ваше життя стане значно яскравішим.

 

Джерело startyourlife.ru Фото thirdeyeonline.com

Поділіться з друзями: