Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2014

Щастя - це позбутися 20 крихітних думок, які руйнують наші найбільші мрії

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Щастя - це передусім контроль над своїми думками, тому що більшість нещасть приходить до нас саме з нашими, такими "невинними" й непомітними, думками. Як зазначає Марк Чернофф (MARC CHERNOFF) в статті "20 крихітних думок, які руйнують наші найбільші мрії", є 20 майже непомітних думок, які начебто ні на що не впливають, але насправді примушують нас страждати і руйнують наші найбільші мрії, а в підсумку - все життя.

Розум - це поле нашої битви. Це місце, де проживає найбільший конфлікт. Це місце, де половина речей, про які ви думали, ніколи не втіляться в життя. Але якщо ви дозволите цим думкам жити в вашому розумі, то їм вдасться вкрасти у вас мир, радість, щастя і, в кінцевому рахунку, ваше життя. Ви будете думати, доводячи себе до нервового зриву, депресії і до поразки. Я знаю, тому що я був там.

Що можна зробити? Для початку сказати собі щоранку, коли ви тільки прокинулися:

"Я відпускаю всі негативні почуття, страхи і думки вчорашнього дня. У мене немає місця для них! Я сконцентруюся тільки на позитивних думках і рішеннях сьогодні".

А потім практикувати цю вашу настанову. Це буде поступово змінювати ваше життя, гарантовано.

Насправді є так багато моментів вашої долі, які ви не можете контролювати, тому немає ніякого сенсу нехтувати всім тим, що ви можете контролювати. Ви можете вирішити, як ви проводите свій час, з ким ви будете спілкуватися, з ким розділите своє життя, гроші й енергію. Ви можете вибирати слова і тон голосу, коли ви говорите з іншими. Ви можете вибрати те, що ви будете їсти, читати і вивчати кожен день. Ви можете вибрати, як ви будете реагувати на неприємні ситуації, якщо вони виникнуть, і чи будете ви розглядати їх як прокляття або можливості для зростання...

І найголовніше: ви можете вибрати ваші думки, які визначають в значній мірі все інше.

Тренуйте свій розум, щоб бачити хороше у всьому. Позитив - це вибір. Щастя в нашому житті залежить від якості наших думок.

Ви є тим, про що ви думаєте. Ви не можете нічого змінити, якщо ви не можете змінити своє мислення.

 

Перерахуємо двадцять дрібних, але нехороших думок, які час змінити, що стати щасливими

 

1. "Мої мрії та цілі можуть зачекати".

Живіть життям, яким ви пишаєтеся і від якого отримуєте задоволення. Зрештою  ваш найбільший страх не повинен бути пов'язаним із невдачами на шляху до життя вашої мрії. Ви найбільше повинні боятися життя і навіть успіху в речах, які є неважливими для вас. Ми ніколи не говоримо собі, що ми ніколи не будемо жити нашими мріями. Замість цього ми просто продовжуємо говорити про те, що ми почнемо жити нашими мріями завтра.

 

2. "У мене немає часу".

Вислів "У мене немає часу" насправді є ще одним способом - можливо, ввічливішим або наївним - сказати: "Це не є важливим для мене".

 

3. "Я не достатньо талановитий".

Дізнайтеся значення роботи і практики: просто повторювані сконцентровані зусилля допомагають досягати успіху в певних речах. Забудьте поняття таланту і геніальності.

Я чую, як ви думаєте: "О, це інші люди, вони просто мають те, чого я не маю". Насправді вони просто люди, які працюють і практикуються більше. Зрозумійте це. Робота і практика є ключами до всього, що ви хочете зробити і досягнути. Якщо ви хочете грати на гітарі - кожен може навчитися грати на гітарі, і ви також можете досягти успіху в цьому.

Може бути, що ви не будете Джимі Хендріксом (Jimi Hendrix), але ви можете бути дійсно гарним гітаристом. Ви можете бути достатньо хорошим, щоб писати гарні пісні або писати музику з іншими або робити будь-що інше.

Нема речі, яку не можна досягти без якогось "таланту". Тому що талант - це завзятість, наполегливість.

Просто потрібно дотримуватися цього правила. Талант не зупиняє.

4. "Ця проблема є надто великою, щоб її вирішити".

Проблема не є проблемою. Проблема в тому, що ви неймовірно багато і не в тому напрямку думаєте про це, створюючи проблему. Нехай вона піде і стане вільною.

5. "Я ще не готовий".

Правда в тому, що ніхто не відчуває себе готовим, коли виникає можливість і необхідність. Тому що великі можливості в житті змушують нас рости емоційно й інтелектуально. Вони змушують нас напружувати себе і свої зони комфорту, а це означає, що ми не будемо відчувати себе комфортно на перший погляд. І коли ми не відчуваємо себе комфортно, ми не відчуємо, що готові до нової можливості. Але це не змінює того факту, що іноді напрямок нашого життя залежить від того, що ми робимо або не робимо протягом декількох секунд, серцебиття, коли ми або скористаємося можливістю, або просто втратимо її. Втратимо момент і, можливо, вже ніколи не отримаємо другий шанс Таким чином, у разі, якщо у вас ніколи не буде другого шансу, не бійтеся! А що, якщо ви отримаєте другий шанс? Візьміть його! Це дуже просто.

 

Продовження статті Марка Черноффа (MARC CHERNOFF) "20 крихітних думок, які руйнують наші найбільші мрії" читайте тут.

 

Матеріали з "рецептами щастя" і випробуваними шляхами, які допомагають стати щасливішими, читайте у рубриці "Як стати щасливими", а також в рубриці "Притчі, саморозвиток, дайджест". Крім того, про щастя конкретних людей, їх маленькі секрети щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ.

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.marcandangel.com/

Фото picssr.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему