Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Лип 2015

Розвиток тіла - важлива складова саморозвитку

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Фізичний розвиток і тренування тіла - вагома складова такого поняття як саморозвиток. Народ UA публікує статтю з цього приводу.

Як тільки ми вирішуємо вирушити в цей світ, мудра Природа нагороджує нас всім необхідним для нашого розвитку і зростання. Одним з таких подарунків є фізичне тіло.

Але, на жаль, часто ми ставимося до нього як до само собою зрозумілої і непотрібної речі, і не забезпечуємо його належним доглядом.

Мало рухаємося, погано  харчуємося, нехтуємо очищенням і своєчасним відпочинком. До чого все це призводить - самі розумієте, за прикладами далеко ходити не треба.

Як і будь-який живий організм, наше тіло або розвивається, стаючи вірним помічником, або в'яне.

Це природний процес, але всі ми здатні зберегти свіжість і бадьорість свого організму на тривалий термін, головне взяти на себе за це відповідальність.

Звичайно, здоровий організм потребує комплексного підходу, але сьогодні я хочу поговорити з вами про те, для чого необхідна фізичне навантаження і як перетворити його на радість.

Міцні м'язи, хороший тонус і відсутність зайвих жирових відкладень - це далеко не все, заради чого варто хоча б 5 хвилин в день приділити силовим тренуванням і роботі з фізичним тілом.

У чому користь таких зусиль?

Тіло починає жити. Запускаються процеси регенерації, поліпшується кровообіг і обмін речовин.

З'являється бадьорість, поліпшується загальне самопочуття, ми стаємо більш стійкими в стресових ситуаціях.

Спробуйте вранці після пробудження потягнутися, як це роблять немовлята або тварини. Витягніть все тіло, поворухніться, покрутіться, насолоджуйтеся цим процесом.

Ви помітите, як після сну ваше тіло почне наповнюватися соками.

А прийнявши душ, дозвольте своєму тілу проявити свободу. Рухайтеся так, як воно просить. Воно знає, що йому необхідно сьогодні для хорошого функціонування.

Дайте йому волю. І вдячність з боку вашого організму не змусить себе чекати.

Регулярно займаючись фізичними навантаженнями, ви наповнюється енергією Землі.

Це необхідна життєва енергія, яка є паливом для всіх сфер нашого життя.

Коли ми заземлені та досить наповнені земною енергією, в нашій свідомості з'являється стабільність, врівноваженість, грунт під ногами.

Ми здатні адекватно сприймати інформацію, у нас з'являються сили діяти, а не суєтно стрибати з місця на місце, з купою ідей, але браком ресурсу для їх реалізації.

Більше того, маючи сильне відкрите земним енергіям тіло, ми здатні сприймати і проводити більш потужні духовні вібрації без наслідків для психічного та фізичного здоров'я.

Тренуючись, ми знаходимо форму. Силові навантаження є свого роду фундаментом для тіла. Але щоб воно не стало кістяним їх бажано поєднувати з м'якими розтяжками. Тоді й свідомість наша, поряд з твердістю, стане гнучкою і чутливою.

Точно так само не можна обійтися одними вправами на гнучкість і розтяжку - їх краще поєднувати з силовими навантаженнями.

Щоразу виходячи на тренування, ми проходимо через зусилля, через перешкоди, ми перемагаємо. Ми ростемо.

Цей безцінний навик допомагає вирішувати життєві завдання, так як пройшовши через подолання власних слабкостей, зовнішні труднощі вже не здатні вибити з рівноваги. Ви за умовчанням вже переможець.

Регулярно тренуючись, ми виробляємо дисципліну, наш дух стає сильнішим.

Тренування наповнюють радістю.

Здорове і міцне тіло здатне переробити в собі і очиститися від токсичних наслідків не тільки шкідливих речовин, але і звільнитися від впливу токсичних емоцій, переживань та інших психічних реакцій, не пропускаючи їх у більш глибинні шари.

Але не потрібно перекладати відповідальність на мудре тіло. Чим більше ми будемо намагатися стежити за чистотою свого життя, тим здоровішим буде наш організм, тим більшою радістю будуть наповнені наші дні.

Ми вчимося більш тонко сприймати свій організм і розуміти процеси, що відбуваються з ним.

Ми починаємо чітко розрізняти що корисне для нього, а що ні. Коли розслабитися, а коли докласти ще більше зусиль.

Не забувайте про тренувальне навантаження. Якщо щось вам стало звичним і дається легко, додайте ще трохи зусиль - таким чином ви будете далі розвиватися, а не топтатися на місці.

Звичайно, бувають періоди, коли необхідно відпочити, але не піддавайтеся на провокації жалості. Навіть у такі дні виконайте хоча б легку мінімальну розминку. Кров посилить свій потік, ви отримаєте прилив нових сил. Енергетичні канали прочистяться, заряд бадьорості забезпечений.

Як вибирати для себе тренування?

Тут, окрім вас самих, ніхто не відповість на це питання. Немає нічого однозначного, немає чогось гіршого або кращого. Кожному своє.

Комусь ближчі єдиноборства, комусь біг, комусь плавання, йога або щось інше. Пробуйте, прислухайтеся до себе і ви обов'язково знайдете для себе і свого тіла практику, яка наповнюватиме вас енергією, радістю, навіть незважаючи на перешкоди у вигляді ліні та інших обмежувачів.

Але є один момент: жіночий підхід до тренувань значно відрізняється від чоловічого. Чоловік тренується вольовим зусиллям. Його психіка зібрана, чітко спрямована, жінці ж важливо зберігати м'якість всередині низу живота, і намагатися психічно бути розслабленою.

Робити більше акцент на контакт із землею, на контакт з тілом, заземлюватися. Тоді вона не втратить властиву жіночій природі м'якість, плавність і плинність, увійде в більший контакт з собою, а разом з цим її дух буде ставати сильнішим.

Щоб тренування не перетворилася на машинальну техніку, кожен раз, озброївшись спортивною сумкою або виходячи на бігову доріжку, запитуйте себе для чого ви зараз це робите.

Тренуйтеся з почуттям вдячності і любові до свого тіла, яким би воно не було - воно ваше.

Слухайте себе і цінуєте свої зусилля.

Бажаємо вам натхнення, радісних тренувань і повноцінного здоров'я!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями: