Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Черв 2014

Речі, які не варто робити заради хороших стосунків. Продовження

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Тема здорових, хороших стосунків, які вимагають часу і праці двох людей, завжди актуальна. Пропонуємо продовження статті Марка Черноффа про хороші стосунки і речі, які не можна робити заради збереження і розвитку стосунків.

Тож, як ми зазначили у першій частині статті (Речі, які люди не роблять заради здорових стосунків), для збереження хороших стосунків важливо не робити поширені помилки. Серед них - несамодостатність, відсутність справжньої любові, очікування, що стосунки вирішать всі особисті проблеми, невміння цінувати кожен момент стосунків, брак довіри, секрети і так далі...

Що ж ще не роблять люди, які прагнуть здорових стосунків?

 

11. Вони не очікують, що їхні близькі завжди будуть сильними.

Іноді ми вважаємо, що люди "підвели" нас тому, що вони не можуть постійно тримати нас вгорі. "Я не можу підтримати тебе" не означає "Я не люблю тебе". Це може просто означати "Я теж з усіх сил борюся".

 

12. Вони не сконцентровані на недоліках людей.

Робіть все можливе, щоб зберегти щиру любов у своєму серці до інших. Чим більше ви бачите хорошого в них, тим більше ви хорошого розкриєте в собі.

 

13. Вони не дають з почуття обов'язку або тому, що хочуть отримати щось назад.

Зробіть що-небудь особливе для того, кого ви любите, і для незнайомця сьогодні. Зробіть це, тому що ви можете і тому що це робить світ більш щасливим. Завжди давайте більше, ніж ви берете. Коли ви зміните ваше ставлення з "як я можу отримати" на "як я можу дати", то будете вражені тими дарами, які ви отримаєте. По правді кажучи, найуспішніші люди в найбільш успішних стосунках шукають способи, щоб допомогти іншим. Найнеуспішніші люди все ще запитують: "Що я отримаю від цього?"

 

14. Вони не приймають їх стосунки як належне.

Неймовірна річ відбувається, коли ви звернете на це особливу увагу. Чим більше ви віддаєте часу і зусиль вашим стосункам, тим більше життя вдихаєте в них. Тому виділіть час для тих, про кого ви піклуєтеся. Через наш напружений графік ми часто забуваємо розслабитися і насолодитися тим товариством, яке у нас є. У людських стосунках відстань вимірюється не в метрах і кілометрах, а в любові. Дві людини можуть бути поруч, незважаючи на кілометри, які їх розділяють. Тому не ігноруйте тих, про кого ви дбаєте, тому що брак турботи болить більше гнівливих слів.

 

15. Вони не тільки приходять тоді, коли настають хороші часи.

Залишайтеся тут у хороші, погані, щасливі і сумні часи, незважаючи ні на що. Будьте готові вислухати, обійняти і емоційно підтримати людину за будь-яких обставин. У здорових відносинах люди вірять, що вони можуть розраховувати один на одного, і готові бути доступними не тільки тоді, коли це зручно, але коли вони потребують один одного найбільше.

 

16. Вони не намагаються постійно "виправити" людей, про яких піклуються.

Мистецтво піклування про інших полягає в любові та повазі. Це означає слухати їх щиро і давати їм знати вашою повною присутністю, що вони почуті й оцінені. Це не місце, де ви намагаєтеся виправити іншу людину. Це означає бути активним свідком і учасником життя іншого.

 

17. Вони не говорять тоді, коли повинні слухати.

Потрібно мати деяку мужність, щоб встати і говорити, але більше мужності необхідно, щоб відкрити свій розум і слухати. Звертайте увагу і будьте хорошим слухачем. Ваші вуха ніколи не приведуть до неприємностей. Люди у вашому житті частіше потребують уважного вуха, ніж нав'язливий голос. І не слухайте з наміром відповісти; почуйте те, що говорять, з наміром зрозуміти.

Ви прекрасні як любов, яку ви даруєте, і ви мудрі як тиша, яку ви залишили позаду.

 

18. Вони не сприймають все особисто.

Якщо сприймати все особисто, то ви будете залишатися ображеним на все життя. Те, що інші люди роблять, - тільки через них, і це не має відношення до вас. Ніколи не дозволяйте поведінці інших людей впливати на те, як ви себе почуваєте.

 

19. Вони не нехтують власною самосвідомістю.

Коли дві людини зустрічаються, перевагу завжди отримує людина з більшою самооцінкою. Ця людина буде спокійнішою, впевненішою і більш невимушеною з іншими.

 

20. Вони не кажуть "так", коли вони повинні сказати "ні".

Ви не завжди маєте бути приємними; інколи люди таким чином користаються вами. Іноді ви повинні встановити чіткі межі.

 

21. Вони не дозволяють людям безкінечно стримувати їх.

Дайте людям багато можливостей, але усвідомте, що ви не можете рости з людьми, які відмовляються розвивати себе. Намагайтеся проводити менше часу з тими, хто застряг в своїй зони комфорту. І якщо хтось не хоче, щоб ви розвивались, можливо, настав час, щоб відпустити їх. Ваші відносини повинні допомогти вам в довгостроковій перспективі, а не завадити.

 

22. Вони не заважають розвитку інших людей.

Здорові стосунки рухаються в напрямку особистісного росту: для самих відносин, і для кожної людини. Бажання перешкодити зростанню іншого для свого комфорту є вираженням страху. Навіть коли одна людина стурбована тим, що відносини можуть розірватися, вони обидва повинні визнати, що їхні шляхи можуть розійтися на користь обох. Взаємне зростання необхідно поставити над особистою вигодою.

 

23. Вони не розчаровуються і не кидаються у "запасні" відносини.

Якщо ви пережили болісну втрату цінного друга або коханої людини, не поспішати відразу знайти заміну. Це може лише нашкодити. Поспіх у цій справі лише заважає вам пережити ваш душевний біль і свідомо позбутися його.

 

24. Вони не дивляться на минулі стосунки, як на невдачі.

Немає невдалих стосунків, тому що кожна людина у своєму житті отримує урок, щоб вивчити його. І уроки, які ви вивчите, зроблять майбутні стосунки набагато сильнішими.

 

25. Вони не дозволяють минулому формувати їх.

Доки ви хвилюєтеся, що можете повторити невдалі стосунки з минулого, ви не будете вільним, щоб створювати нові, здорові відносини. Незалежно від того, які у вас є страхи, працюйте, щоб звільнитися від них. Почніть з визнання, що ці страхи присутні, а потім нагадайте собі, що ви не приречені на будь-яку долю. Ви один працюєте на ваше життя, і у вас є можливість створювати здорові відносини. Якщо ви виявили відхилення від курсу, ви можете виправити це. Якщо ви зробили помилки у вашому минулому, ви можете навчитися на цих помилках.

 

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.marcandangel.com/

Фото www.eharmony.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему