Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Черв 2014

Речі, які люди не роблять заради здорових стосунків

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Здорові, хороші стосунки не виникають на порожньому місці. Вони потребують часу, терпіння і єдності двох людей, які дійсно хочуть працювати разом, щоб створити щось значуще. Пропонуємо вам статтю Марка Черноффа про здорові стосунки і речі, які не можна робити заради цих відносин.

Що потрібно для того, щоб створити і розвивати здорові стосунки? Це питання щодня задають нам наші клієнти і читачі. Після десяти років праці з окремими людьми і парами, після серйозних досліджень і вивчення того, як же люди будують здорові, тривалі відносини, ми дізналися багато нового про стосунки між людьми.

Незалежно від того, чи працюєте ви для розвитку себе в шлюбі, чи хочете покращити стосунки з нареченою чи нареченим, чи хочете розвивати свої дружні стосунки, є багато маленьких речей, які ви можете зробити, щоб зберегти ваші відносини і розвивати їх в потрібному руслі. Сьогодні мова йде про те, чого люди, які мають здорові відносини, не повинні робити і не роблять.

 

1. Вони не пришвидшують нинішній стан відносин заради якихось кращих часів попереду.

Справа в тому, що якщо ви одержимі щасливим кінцем, то ви забудете насолоджуватися самою подорожжю, тобто життям. Зараз - це життя... не пропустіть його! Ви повинні насолоджуватися товариством людини, яке ви прагнете зберегти, саме сьогодні, поки ви ще гарантовано можете це робити.

 

2. Вони не очікують, що їхні стосунки вирішать всі їх проблеми.

Не зважаючи на те, що здорові відносини, безумовно, можуть принести радість і щастя, ви не повинні вважати, що хтось зобов'язаний заповнити ваш порожній внутрішній простір. Це - ваша робота і тільки ваша. І поки ви не усвідомите і не будете нести особисту відповідальність за свою порожнечу, біль або нудьгу, проблеми неминуче будуть виникати і зберігатися у відносинах.

 

3. Вони не очікують, що їхні стосунки будуть легкими.

Довгострокові відносини просто дивовижні, але рідко вони легкі. Шалений опір труднощам і сприймання їх як негайний доказ того, що щось не правильно або що ви підтримуєте стосунки не з тією людиною, тільки посилюють труднощі. Натомість вміння побачити у викликах можливість розвиватися і вчитися дає вам енергію і силу, щоб продовжувати рухатися вперед і підняти ваші відносини на новий рівень.

 

4. Вони не дозволяють страхові взяти гору над любов'ю і довірою.

Ви ніколи не втратите, люблячи. Ви постійно багато втрачаєте від стримування і уникання любові.

Жодні відносини неможливі, поки ви відмовляєтеся дати їм шанс. Любов означає дати комусь можливість зробити вам боляче, але без довіри любові немає. Без цієї довіри стосунки не можуть бути тривалими і здоровими. Ви не можете вірити в те, чого ви боїтеся отримати від інших; Ви повинні вірити в доброчесність інших. Якщо ви хочете, щоб колись хтось вам довіряв, ви повинні відчувати, що ви можете довіряти їм теж.

 

5. Вони не мають секретів.

Довіра є основою відносин, і коли довіра руйнується, то вимагає часу і готовності з боку обох людей працювати, щоб відновити її і зцілити стосунки. Занадто часто я чую від клієнтів щось на кшталт: "Я не сказав їй, але я не брехав про це також". Ця заява суперечить собі, адже замовчування є брехнею. Якщо ви прикриваєте свої дії в будь-який спосіб, пам'ятайте, що лише питання часу, коли істина розкриється і довіра у відносинах порушиться. Говоріть правду, незалежно від того, які будуть наслідки. Бути чесним - це єдиний спосіб, щоб бути в мирі з самим собою та іншими.

 

6. Вони не імітують почуття.

Не примудряйтеся бути люблячою людиною. Працюйте, щоб реально бути нею. Бути реальним - це любити.

 

7. Вони не приховують, хто вони.

Немає нічого кращого для вашого щастя і ваших відносин, ніж бути собою в своїй найкращій формі, показуючи всім, хто ви і що ви собою являєте.

 

8. Вони не дивляться на інших для перевірки свої ідентичності.

Ніколи не чекайте, поки хтось інший дасть вам дозвіл бути самим собою. Вам не потрібно чиєїсь згоди, щоб бути щасливим або жити хорошим життям. Цей стан душі тільки ви можете створити, а потім внести це у відносини.

 

9. Вони не тримають у собі образи і злість.

Це гарний час, прямо зараз, для того, щоб відпустити всі образи. Давайте не будемо тягнути цей негатив у завтрашній день. Давайте перезавантажимося, загладимо провини, де можемо, і рухаємося далі. Поширюйте мир серед людей так далеко, як тільки ви в змозі це робити. Навіть якщо прощення не означає примирення, покладіть меч і дозвольте цьому просто існувати. Життя занадто коротке,.

 

10. Вони не сконцентровані на незмінному минулому.

Іноді щастя у відносинах - це укладання миру з чимось, що не може бути виправлене. Іноді ви відпускаєте це, а іноді ви тримаєте його в собі, порушуючи спокій і гармонію. Все в будь-якому випадку зводиться до прощення.

 

Продовження читайте в статті "Речі, які не варто робити заради хороших стосунків. Продовження".

 

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.marcandangel.com/

Фото harmoniousearth.org

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему