Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Черв 2015

Радість, життєва енергія і здоров'я

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

НародUA публікує матеріал про те, як стати щасливими. Тут ідеться про радість і щастя. З відчуттям радості потрібно постійно працювати - тренувати цей психологічний м'яз. Радість - дуже потужна річ, яка впливає не лише на психологічний стан людини і рівень життєвої енергії, але й на здоров'я.

Зараз же згадайте щось, що приносить вам радість. Причин для цього натхненного переживання дуже багато і у кожного вони свої, але чи знаєте ви, що радісні емоції життєво необхідні?

Радість - життєво необхідна

Американський психонейроімунолог А. Стоун після важких і тривалих досліджень дійшов до висновку, що позитивні події впливають на здоров'я набагато більше, ніж негативні - на нездоров'я.

Прості моменти радості, наприклад обід в хорошій компанії, здатні вмить посилити імунну систему і знизити кров'яний тиск. А всім відомо, що люди з сильним імунітетом більш витривалі, працездатні, оптимістичні і невразливі навіть у періоди масових епідемій.

Більше того, радісні емоції вкрай необхідні для успіху й досягнення своїх цілей. Вони діють немов перемикач з одного стану в інший, вивільняючи додаткові ресурси й життєву енергію.

От уявіть собі довгу, наполегливу роботу, яку виконуєте протягом цілого тижня. Ви сфокусовані виключно на процесі.

Ваша увага спрямована тільки на робочі моменти. І навіть якщо ця праця приносить задоволення: ви усвідомлюєте, що робите, для чого це робите, вами рухає велика мета, і начебто сил і ентузіазму вистачає для виконання завдань. Тим не менше, іноді хочеться переключитися. Це природно, так спрацьовує самозахист від перевтомлення та емоційного виснаження. Інакше те, що ви робили раніше із задоволенням, буде вже не так сильно надихати.

Це можна порівняти з роботою м'язів. Якщо після сильного фізичного навантаження не дати їм розслабитися і відпочити - хворобливих відчуттів навряд чи вдасться минути і наступне заняття буде даватися набагато важче.

Після сфокусованої роботи необхідні радісні емоції.

Вони дарують натхнення, вони дозволяють наповнитися силами. Перемикнувшись, ви зможете під іншим кутом зору подивитися на нинішню ситуацію, можливо, побачите краще вирішення поточних завдань. Позитивні емоції - своєрідне паливо.

Знову уявіть, а ще краще відчуйте, приємні моменти у вашому житті. Поспостерігайте за тілом. Як воно себе почуває? Що в ньому відбувається? Як змінюється настрій? Чи з'явилися сили, натхнення? Якщо ви будете уважні, то відчуєте легкість і підйом всередині.

А тепер візьміть собі за правило щовечора після виконаної роботи дарувати собі приємні переживання.

По-перше, це перемкне вашу свідомість з активного дня на тиху ніч, і мозок отримає повноцінний відпочинок.

По-друге, це буде подякою за активні дії.

По-третє, організм отримає порцію гормонів щастя, а це сприяє не тільки фізичному здоров'ю, але і психічному.

По-четверте, це буде хорошим стимулом повністю виконувати поставлені перед собою завдання.

По-п'яте, радість піднімає рівень життєвої енергії. Коли рівень її високий, у вас є сили для руху до своїх цілей. Достатній рівень енергії дозволяє бути більш стійким в стресових ситуаціях.

Природна радість

Способів переживання радісних емоцій багато. Але намагайтеся отримувати їх природним шляхом. Складіть список того, що вам подобається, що приносить вам щастя.

Ви можете:

- Провести час з близькими;

- З'їздити на природу;

- Зустрітися з друзями;

- Приготувати щось нове;

- Подарувати подарунок (собі або комусь);

- Потренуватися;

- Почитати книгу улюбленого автора;

- Подивитися фільм;

- Почати освоювати щось нове, чого давно хотіли навчитися, та ніяк не могли зважитися через різні причини;

- Виїхати ввечері за місто подивитися на зірки...

Це малий список того, що можна без шкоди для здоров'я зробити. Загалом, дозвольте собі просто радіти, дарувати радість і дивуватися життю як у дитинстві.

Справа - потім відпочинок

Але є момент, про який краще пам'ятати про всяк випадок.

Психіка людини завжди схиляється до того, що їй приємно і комфортно, і якщо потурати її примхам, то навряд чи буде в житті відбуватися рух до того, до чого ви прагнете.

Тому що часто шлях до своїх мрій не завжди гладкий.

Бувають важкі моменти, подолання інерції, подолання слабкостей і страхів - без цього зростання неможливе. Це загартовує Дух.

Тому після старанної роботи дозвольте собі зі спокійною душею розслабитися і зробити те, що принесе вам величезне задоволення і наповнить силами для завтрашнього дня!

Бажаю, щоб, недивлячись ні на що, все ваше Життя було в радість!

 

Джерело startyourlife.ru Фото corbion.com

Поділіться з друзями: