Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лип 2015

Природне джерело життєвої енергії

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Народ UA публікує матеріал про важливе джерело нашої життєвої енергії.Прощення і вдячність - гарне джерело життєвої енергії.

Життєва енергія

Як не крути, але відсутність життєвої енергії безпосередньо впливає на якість нашого життя. Без енергії далеко не підеш.

Звичайно, існують різні енергетичні практики і техніки підвищення рівня енергії, так само існує і безліч допінгів, які одноразово допомагають зарядитися енергією, але самі розумієте, що це все лише зняття симптомів, які раз у раз будуть з'являтися знову і знову.

Докорінно, в кращу і потрібну вам сторону, життя почне мінятися тільки тоді, коли ви візьмете на себе відповідальність вирішувати питання фундаментально, відновлюючи і очищаючи природні джерела енергії.

Стосунки з батьками

Здорові стосунки з батьками дають величезний ресурс життєвої сили. Недаремно без батьківського благословення не починалася жодна важлива справа.

Але ми в суєті повсякденних справ, в купі старих образ і претензій, спотворено сприймаючи дійсність, часом забуваємо про важливе, про те, без чого за замовчуванням розвиток неможливий - про своє коріння.

Погляньте як все влаштовано в природі: дерево, яке має сильні здорові корені, має густу зелень, дає рясні плоди, активно росте, розвивається, поступово утворюючи навколо себе гай родичів.

Дерево ж без коріння нежиттєздатне. Воно або поступово згниває, або не витримує бурі, або перетворюється в стовп, який експлуатують у своїх цілях люди.

Щоб життєва енергія проходила через вас все більшим потоком, згадайте про своє коріння. Це закон збереження життя, без коренів ми марні для світу, щоб ми про себе не думали, щоб не фантазували.

Поступово, але щиро відновлюючи відносини з батьками, ви відчуєте, як починає змінюватися ваше життя.

Часом це буває непросто і боляче, але так, як виходить, почніть протоптувати стежку в цей бік.

Вибачте їм їхні помилки, які вони свідомо чи ні, допускали у ваших з ними відносинах. Вони люди, а людям властиво помилятися.

Прощення і подяка

Через прощення і подяку ви відновите чисті джерела енергії у своєму житті.

Не вимагайте від них щось, але починайте самі дарувати їм свою вдячність за те, що вони подарували вам життя.

Телефонуйте їм, зустрічайтеся з ними, щиро цікавтеся про їх самопочуття, і ви помітите, як ваше життя стане більш ґрунтовним.

Іноді життєві погляди батьків і дітей можуть розходитися, пам'ятайте про свої мрії та цілі, ідіть до них.

Але намагайтеся берегти спокій батьківського серця - розмовляйте з ними чесно і щиро, але не завантажуйте зайвий раз їх своїми проблемами і ви відчуєте сильну підтримку з боку тих, хто подарував вам життя.

Якщо ваших батьків вже немає в живих, згадайте той час, коли ви разом були щасливі і радісні. Пробачте і відпустіть образи, пробачте і себе, якщо не приділяли їм уваги.

Помоліться про чистоту їх душі, як любляча дитина за свого батька.

Створення здорових і чистих відносин з батьками позначиться і на ваших стосунках з дітьми, адже для них ви таке ж джерело життєвої енергії, а яку енергію ви хочете передати своїм дітям?

Міняючись внутрішньо, розвертаючись у бік природного процесу життя, ви помітите, як ваше життя стане більш наповненим, щасливим і успішним, а енергетичні практики будуть хорошим допоміжним засобом, а не нескінченним допінгом для вирішення життєвих завдань.

Бажаємо вам щастя і міцних сімейних стосунків!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему