Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Серп 2014

Прості істини про відносини, про які не варто забувати

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Є прості речі, які варто пам'ятати про людей і стосунки. Їх потрібно іноді собі нагадувати, і любити себе і людей такими, які ми всі є. 

1. Жодна людина на нашому життєвому шляху не зустрічається просто так.

Кожен день ми зустрічаємо нових людей, і з кожної зустрічі виносимо щось важливе для себе. Хтось відчуває нас, хтось використовує і дає нам урок, хтось допомагає отримати нові навички. Усе це робить нас кращими, і це - найцінніше.

 

2. У стосунках ви отримуєте те ж, що віддаєте.

Не сподівайтеся, що у відповідь на негатив, звинувачення,  образи й маніпуляції кимось ви отримаєте усмішки, обійми і любов. Якщо ви хочете розуміння, постарайтеся зрозуміти самі. Все повертається до нас - це проста формула, яка працює в усі часи.

 

3. Не треба боротися за місце в житті людини.

Ніколи не намагайтеся завоювати для себе простір в житті якоїсь людини. Потрібна життєва активність, але нав'язувати комусь щось не можна.

 

4. Всі люди міняються, і це нормально.

Потреби, думки і навіть переконання людей з часом змінюються. Тому, якщо хтось говорить, що ви змінилися, не турбуйтеся і не шукайте недоліки в собі. Можливо, ці зміни навпаки пішли вам на користь. Інші також змінюються, і це може вам не подобатися. Але ви повинні прийняти зміни і те, що приносить вам життя. Немає нічого страшного в тому, що ваші інтереси з близьким другом можуть розійтися, а спілкування зійти нанівець. Краще зрідка посилати один-одному вітальні листівки та зберігати теплі спогади, ніж намагатися вичавити з відносин те, чого не залишилося й накопичувати роздратування всередині себе. Будьте щирі.

 

5. Над стосунками необхідно постійно працювати.

Відносини не будуються самі по собі. Вони вимагають активної участі всіх задіяних сторін. Кожного дня. Це живий організм, який потребує любові і розвитку. Щирість, взаємність і повага - це ті основи, без яких будь-які відносини занепадають.

 

6. Потрібно вміти прощати.

Багато хто вважає, що прощення - це ознака слабкості. Але слова "я прощаю тебе" зовсім не означають - "я занадто м'яка людина, тому не можу ображатися і ти і далі можеш псувати моє життя, я не скажу тобі жодного слова". Вони означають "я не дозволю минулому псувати своє майбутнє і сьогодення, тому прощаю тебе і відпускаю всі образи".

 

7. Суперечки - це марна витрата часу.

Чим менше часу ви витрачаєте на суперечки з людьми, які вас дратують, тим більше часу у вас залишається на спілкування з людьми, яких ви любите. Якщо ж суперечка сталася між вами і близькою людиною, тримайте себе в руках. Не давайте гніву оволодіти вами, інакше ви можете вимовити слова, за які вам буде соромно все життя. Іноді міцні відносини може зруйнувати одне необережне слово.

 

8. Ви не можете змінити іншу людину.

Людина здатна змінити лише сама себе, але ні в якому разі не когось іншого. Крім того, потрібно приймати себе та інших такими, які ми створені. Тому ви повинні навчитися сприймати близьких і дорогих вам людей такими, які вони є. Якщо ж щось докорінно вас не влаштовує, будьте чесні і скажіть про це відкрито, але дуже доброзичливо. Якщо це дрібні звички - їх можна позбутися. Зрештою, кожен з вас має працювати для свого розвитку і розвитку своєї любові.

 

9. Відсутність у вашому житті деяких людей може піти вам лише на користь.

Не бійтеся змінювати оточення. Потрібно вміти відпускати зі свого життя тих людей, які вносять в нього дискомфорт. Якщо останнім часом ви отримуєте від кращого друга лише образи, потрібно перестати чіплятися за минуле і розірвати відносини.

 

10. Цінуйте людей, які поруч.

Не забувайте говорити близьким людям про те, як вони дороги вам. Приділяйте їм достатньо уваги. Можливо, ваші стосунки колись закінчаться, але навіть якщо щось не триває вічно, це не означає, що не варто витрачати на це час. Потрібно жити сьогоднішнім моментом і ні про що не жалкувати.

 

 

 

Джерело

Фото catarinasdesign.com.br

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему