Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Трав 2014

Поради від нонконформіста і гульвіси Чарльза Буковскі: як жити яскравим життям

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Шукаєте шляхи до щастя і дивовижного життя, прагнете стати щасливішим? Можна використати поради Чарльза Буковскі, американського письменника, який поділився своїми позацензурними, як і все його життя, поглядами і думками зі світом з приводу дуже багатьох речей: від мистецтва до смерті. Він був відомим нонконформістом і дуже плідним письменником, часто описував досвід простих і побитих життям чи розбещених людей. Він не був "ангелом" і не жив "спокійним щастям". Утім, він - з тих людей, які дуже себе люблять і живуть пристрасним, яскравим життям, "гуляючи наповну". Буковскі багато пив, мав купу коханок, жив як "волоцюга", працював далеко не на "престижному місці", ігноруючи нав'язані уявлення про успіх, престиж і пристойність. Його книги не надто приємно читати і вони далеко не "культурні", але в них можна знайти ту правду життя, яка багатьом не подобається. Його називають одним з найрозумніших письменників другої половини XX століття. Буковскі залишив чимало порад з приводу того, як отримати задоволення від життя. Деякі з них насправді дуже корисні й цікаві.

Не погоджуйтеся

"Я хотів весь цей світ або нічого"

Ви не повинні погоджуватися на менше, ніж ви заслуговуєте або бажаєте. Прагніть до кращого і не приймайте нічого, крім того, що робить вас повністю щасливим. Немає ніякого сенсу у відмові від ваших цілей, щоб просто погодитися на проміжні результати, і потім завжди мучитися в жалях.

 

Любіть себе

"Я ніколи не зустрічав іншої людини, з якою волів би помінятися місцями. І навіть якщо це помилка, мені від цього легше"

Ніхто не досконалий, це правда, але немає також жодного сенсу гризти себе за це. Перестаньте критикувати себе за найменший проступок і проявіть трохи поблажливості до своїх слабкостей. Це не означає, що не треба працювати над своїм самовдосконаленням, просто станьте своїм найбільшим фаном і підтримкою, що б не трапилося.

 

Живіть на повну котушку

"Страшна не сама смерть, а те, як люди проживають свої життя до цієї самої смерті"

Хочеш стрибнути з парашутом, але ніяк не можеш зважитися на це? Пора стрибнути! До смерті хочете пройти цей курс з історії мистецтва, але не знаєте, чи стане в нагоді він вам в житті? Записуйтеся прямо сьогодні! У вас є тільки одне життя, яке можна прожити - просто зараз. Навіщо чекати, поки стане занадто пізно?

 

Не бійтеся горя, без нього ви не зможете відчути щастя

"Ви повинні померти кілька разів перед тим, як почнете по-справжньому жити"

Біль, сум, гнів, розчарування, тривога - негативні почуття, які отруюють нам життя і роблять абсолютно нещасними іноді. Але ви ніколи не зможете повною мірою оцінити хороші емоції, які пропонує нам життя, не дізнавшись їх протилежності. Тому в той момент, коли вами опановує зневіра, пам'ятайте, що скоро все зміниться і даний похмурий момент тільки підкреслить красу світанку, який наближається.

 

Будьте унікальним, і безсоромно підкреслюйте це у всіх своїх вчинках

"Краще робити навіть самі похмурі речі зі стилем, ніж захоплюючі речі без нього"

Не бійтеся бути собою. Завжди показуйте своє справжнє обличчя і прагніть висловити свою власну фантастичну індивідуальність. Краще прожити своє життя самим собою, ніж намагатися зобразити із себе щось, що може порадувати інших. Кого хвилює, що вони всі думають, справді?

 

Ви сильніші, ніж ви думаєте

"Іноді ви встаєте вранці з ліжка і думаєте, що ви точно ніколи не зможете пережити цей день. Однак потім ви самі будете сміятися, згадуючи свої сумніви"

Життя сповнене випробувань і поневірянь, та ви самі це знаєте і випробували на своєму досвіді не один раз. Тим не менш, вам зазвичай вдається подолати ці проблеми і залишитися цілим і неушкодженим. Завжди пам'ятайте, що ви сильніші, ніж ви думаєте, і це допоможе вам пройти через найважчі дні.

 

Не бійтеся смерті

"Я ношу смерть у своїй лівій кишені. Іноді я дістаю і розмовляю з нею: «Привіт, дитинко, як справи? Коли ти прийдеш за мною? Я буду готовий"

Смерть неминуча, так навіщо витрачати своє життя на хвилювання про це? Замість того, щоб мучитися з приводу свого кінця, використовуйте всі переваги життя, поки воно є. Набагато доцільніше вшановувати життя, замість того, щоб боятися смерті, до того ж, це робить вас щасливішими.

 

Будьте впевнені в собі

"Головна проблема в світі полягає в тому, що розумні люди завжди повні сумнівів"

Ви чудові, і єдине, що вам потрібно, - це повірити в свої безперечні і блискучі таланти. Досягнувши повної впевненості в цьому, ви будете вражені тими висотами, які зможете підкорити.

 

Є набагато гірші речі, ніж самотність

"Є речі й гірші, ніж бути одному. Іноді для усвідомлення цього йдуть десятиліття, але немає нічого гірше, ніж зрозуміти це занадто пізно"

Дуже багато людей бояться самотності і прагнуть будь-яким способом уникнути цього стану. Але іноді погана компанія набагато гірша самотності, яка, до того ж, може бути заповнена великою кількістю корисних і радісних речей. Навчіться цінувати себе окремо від інших і цінуєте свій особистий час.

 

У житті буває різне, не все варто приймати серйозно

"Іноді потрібно просто помочитися в раковину"

Несподівані, іноді навіть божевільні речі трапляються з нами в житті, і потрібно просто прийняти їх як є. Не варто зациклюватися на досконалості, іноді потрібно просто розслабитися. Не варто все сприймати надто серйозно, життя досить весела штука.

 

 

Джерело: http://www.spiritscienceandmetaphysics.com/

Фото http://www.spiritscienceandmetaphysics.com/

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему