Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


19 Серп 2014

Перед тим, як знайти роботу, потрібно знайти себе

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Самореалізація, успіх і щастя - речі не тотожні, але дуже споріднені. Тим паче в кожного - своє поняття "успіху". Для одних це кар'єра, гроші і тому подібне, для інших - слава і гроші, для когось - влада і гроші, ще для когось - гармонія і спокій в душі, чесність, любов і так далі. Стаття Сейлана Кумбарджи (CEYLAN KUMBARJI) - про те, що робота і пошук себе - поняття взаємопов'язані, тому варто спершу знайти себе, а відтак - шукати роботу.

З дитинства ми відчуваємо тиск. Нас переконують, що ми маємо бути успішними і багатими, демонструвати світові всі наші таланти і досягати всіх мрій. Звичайно, всі ці речі важливі, і ми повинні прагнути бути максимально задоволеними життям, але водночас ми повинні позбутися тиску зовні і не боятися вибрати свій власний шлях, який приведе до тої роботи, яка розкриє нас і зробить щасливими.

В 20 з гаком років ми дивимося на своїх однолітків, і прагнемо стати кращими за них, ми постійно конкуруємо з кимось, заздримо більш успішним. Неправда? В глибині душі ви знаєте, що це правда і ми часто порівнюємо себе з іншими. Тим самим ми не дозволяємо собі рухатися своїм власним шляхом, думати про свої зацікавлення, свої таланти, своє щастя.

Ми настільки погано стараємося знайти свій шлях у житті, що, врешті, живемо чужим життям. Соціальні медіа демонструють нам, як багато досягли інші люди і настільки позаду залишилися ми. Однак це не означає, що ми маємо стрімко кидатися у світ кар'єри і йти до вершини, жертвуючи собою, а також усіма іншими. 

Важливо пам'ятати, що є абсолютні переваги від того, що ви приймаєте рішення без поспіху, не кидаючись на речі з головою тільки заради користі.

Знайти роботу - не самоціль і не кінець шляху. В житті немає ніякого правила, яке говорить, що ми повинні отримати роботу своєї мрії, коли ми на день народження здуваємо вогонь двадцять однієї свічки. Щоб знайти роботу життя, іноді потрібно пройти не один десяток років і чимало випробувань і спроб. Щоб знайти роботу, якою ви будете захоплені, потрібен деякий час, чимало спроб і багато досвіду. Це не означає, що ви в цей час щось втрачаєте або робить щось погане. Ви просто шукаєте себе через досвід.

Ось кілька причин, щоб сповільнитися і насолоджуватися життям і тим шляхом, який рано чи пізно призведе вас до успіху. Не страшно, якщо ви спробуєте себе в різних сферах і на різних роботах, або ж будете довго і наполегливо вибирати роботу мрії. У кожного - свій шлях.

Потрібно лише пам'ятати про речі, з якими ви так чи інакше стикнетесь і які не повинні  вас розчаровувати.

 

1. Помилки - це нормально.

Не бійтеся йти на роботу, яка вам не подобається або зарплата якої менше адекватного мінімуму. На початку шляху ваше головне завдання - навчитися розуміти, що зробить вас щасливим. Всі ці можливості покажуть вам, чого ви не хочете і на що ніколи не погодитеся.

Якщо ви вхопитеся за першу-ліпшу можливість, є шанс, хоч і невеликий, що це виявиться роботою вашої мрії. Але, якщо ви будете нехтувати кожним випадком, як ви це дізнаєтеся?

 

2. Під час наших пошуків ми багато чому вчимося.

У пошуках своєї мети, ви зможете дізнатися багато про себе і про оточуючих людей. Всі ці знання допоможуть вам вирости, і хто знає, можливо, ви зрозумієте, що шукали зовсім інше, ніж хотіли у дитинстві.

 

3. Подорожі та спостереження важливі.

Скористайтеся шансом подорожувати. Під час пізнання світу, різних людей і культур ви пізнаєте себе, зростаєте як особистість. В першу чергу, це дасть вам купу приємних моментів, а крім цього - самодостатність, самостійність, дисципліну і багато нових знайомств. Ви станете більш відкритим, розширите світогляд і зможете краще зрозуміти як людей, так і себе.

Тривала подорож розширить ваш горизонт, і ви перестанете боятися пробувати щось нове. Відкривайтеся новим можливостям і вирушайте досліджувати світ, якщо у вас є такий шанс. У вас з'явиться багато цікавих історій!

 

4. Найчастіше успіх приходить з віком.

Ми не часто чуємо історії успіху 20-річних підприємців. Не впадайте у відчай, якщо не досягнете поставленої мети так рано. Ранній успіх - це виняток, але ніяк не правило.

Марк Кубан (власник Dallas Mavericks) спершу працював барменом у власному барі. Засновник Макдональдс Рей Крок почав бізнес, коли йому було 52, а до того часу він продавав паперові стаканчики і молочний коктейль.

Відомий актор і продюсер Харрісон Форд тільки почав зніматися, коли йому було вже за 30 років. До цього він працював тесляром... У кожного свій шлях і певний час для досягнення мети.

 

5. До того часу, як ви знайдете роботу, у вас вже буде досвід.

Після різних спроб, подорожей і досліджень себе і своїх талантів ви отримаєте багато нових знань. Чи буде це так само корисно, як ваш диплом і оцінки? Думаю, навіть більше. Тому не бійтеся себе випробовувати, експериментувати, братися за різну роботу - навіть непрестижну.

 

6. Ви можете змінити свій вибір і свої пріоритети.

Певно, багато хто з нас пам'ятає, про яку роботу ми мріяли в дитинстві - про роботу космонавта, моряка, лікаря і так далі. Якщо ви і сьогодні про це мрієте - чудово, у вас є багато можливостей працювати в цій сфері. Можливо, космонавтом ви не станете, але працювати в якійсь спорідненій галузі можна. Якщо ви змінили свої пріоритети - теж чудово. Ви зростаєте, ваш світогляд розширюється... Який би шлях ви не вибрали, у вас завжди є можливість відмовитися від нього і піти по іншій дорозі. Навіть якщо ви вирішили стати маркетологом, а потім передумали і вирішили зайнятися музикою, чому ні? Якщо у вас є те саме пристрасне бажання, ви зможете це зробити. І ніхто не зможе вам перешкодити. Навіть ви самі.

 

7. Не поспішайте поміняти безтурботну молодість на серйозну роботу.

Усі пам'ятають студентські роки, роки молодості, коли наш розум ще не був забитий думками про кар'єру, роботу, успіх, гроші. Потрібно вміти насолоджуватися життям і молодістю. 

 

8. Щастя - це не тільки гарна робота.

Для повноцінного життя і щастя потрібна не лише гарна робота, але й багато інших речей. Не забувайте про це. 

Поспішаючи віддати все роботі, ми втрачаємо багато досвіду і можливостей, які, можливо, ми вже не матимемо знову.

Потрібно присвятити деякий час тільки собі і своєму розвитку, перш ніж поринути в роботу. Це допоможе з'ясувати, що ще потрібно, щоб зробити нас щасливими в житті. Не можна щастя проміняти на будь-що.

Необхідно знаходити маленькі моменти радості. Пікнік з коханою людиною, активні вихідні на природі...

 

9. Ми можемо досліджувати всі можливості й варіанти.

Деякі люди щасливі і точно знають, що вони хочуть зробити. Вони можуть іти цим шляхом до мети до кінця свого життя. Однак, якщо ви не впевнені в тому, що саме ви хочете і можете робити, то настав час, щоб спробувати безліч різних варіантів кар'єрного росту - різні роботи, стажування, курси і так далі. Тоді через досвід ви пізнаєте, що ви не хочете робити і куди потрібно рухатися..

Скажімо, ви хочете бути письменником, але у вас немає ні найменшого уявлення, в якому стилі чи жанрі писати або для кого ви хочете писати. У вас є можливість спробувати все потрохи, щоб визначитися. Таким чином, ви зрозумієте, що ви не хочете і зможете знайти ідеальну кар'єру.

 

10. Відпочивайте, поки можете.

Навіть якщо ви обрали роботу, яка ідеально підходить для вас, є ймовірність того, що вона буде вимагати довгих годин праці й утомливих днів. Так що розслабтеся, поки можна.

 І, звичайно, відпочити про запас не можна, але принаймні підготуйте себе до того, що відпочинку буде менше, і навчіться його цінувати. Тусовки, вечірки і безсонні ночі будуть з'являтися у вашому житті набагато рідше. Тому використовуйте кожну мить для відпочинку.

 

 

Джерело elitedaily.com

Фото www.dzenmarketing.com

Переклад НародUA

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему