Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Жовт 2014

Любов змінює ДНК і зцілює людину

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Виявляється, ДНК - це не константа, яка визначає все і вся. Вчені дослідили, що свідомість людини може змінювати ДНК, а любов і позитивна енергетика може творити чудо, зокрема й зцілювати. Пропонуємо цікаву статтю з цього приводу.

Може скластися враження, що ДНК - незмінний центр молекули, без якого життя молекули неможливе. Насправді ДНК - це досить чутлива складна молекула, яка сама здатна швидко змінюватися і проявляти різні властивості. На неї впливають як наші думки, так і чинники впливу фізичного і хімічного характеру.

Що ж являє собою ДНК людини? Це складні ланцюжки генетичних кодів, кожна ланка яких може перестати працювати або активізуватися в будь-яку мить. Що б не трапилося, спіралі генів здатні проявляти неймовірні властивості і допомагати зберігати енергію впродовж тривалого часу. Але як налаштуватися, щоб впливати і налаштувати свій організм на зцілення, щоб впливати на ДНК?

Наприклад, в рослинах енергія світла перетворюється в молекули поживних речовин, а в організмі людини для вбирання фотонів світла може слугувати спіралеподібна молекула ДНК. Це доведено в експерименті з розміщення ДНК в кварцовий контейнер і опромінення його світлом. Цікаво, що саме світло набувало таку ж спіралеподібну структуру і могло зберігатися протягом місяця навіть після того, як молекулу ДНК забрали з контейнера. Таке перетворення і зберігання світлової енергії є можливим тільки для спіралеподібних молекул, які відповідають за передачу генетичної інформації.

Багато людей, як і медицина загалом, вважають, що спадковість відіграє основну роль у стані здоров'я. Насправді ж експериментальні дані про значення позитивного мислення в управлінні ДНК говорять про те, що гени визначають нас і наше здоров'я лише частково, в іншому ж людина сама відповідає за власні хвороби і схильності. При стресах, подразненні, постійних переживаннях гени перестають працювати нормально, виникають передумови для розвитку хвороб. Патології можуть зачіпати абсолютно будь-які органи і тканини, але все починається з мислення і руйнівних механізмів впливу свідомості на спіралеподібні молекули.

Любов - основа існування всього на Землі. Без любові організм не може розвиватися нормально. Любов дозволяє посилювати позитивну енергію і робити думки сильнішими. Це доводять експериментальні спостереження, зокрема, скажімо, коли діти не можуть повноцінно розвиватися, якщо їм не вистачає батьківської любові. Доведено, наприклад, що діти з притулків частіше страждають від аутизму, ніж малюки, якими опікуються батьки. Джерелом енергії для оздоровлення клітинних молекул є безумовна любов-енергія Творця. Це енергія спрямованого цілющого омолодження клітин, що запобігає їх старінню і руйнації.

Не тільки силою думки, але і за допомогою намірів можна впливати на структурні зміни в ДНК на відстані. Якщо людина усвідомлено концентрується на хороших думках, то її мозок починає випромінювати хвилі, які впливають на спіралі ДНК. Тоді починають відбуватися перетворення. Причому, якщо людина впливає позитивними думками та намірами, то зміни приводять до зцілювальних перетворень, а якщо в думках присутній гнів, злість, ненависть і роздратування, то ДНК налаштовується на хвилю вмирання.

Вся справа в тому, що мозок починає перетворювати думки в потоки енергії, які сприймаються і інтерпретуються ДНК як сигнали до відновлення організму, або навпаки, - до самознищення.

Думки низькочастотного рівня - темні, брудні і викривлені, в той час як думки вищих октав, наповнених любов'ю, більш тонкі і яскраві. Ви повинні прийняти той факт, що ваші думки матеріальні і що вони дійсно впливають на вас і на навколишній світ.

За даними експериментів, зміни в структурі ДНК, вміщеній в ізольовану пробірку з нейтральним середовищем, при відсутності розумового впливу практично не спостерігалися. Зате при зосередженні думок саме на пробірці з ДНК починалися зміни в 10% ділянок молекули, яка несе генетичну інформацію.

Ось так працюють цілителі. Вони здатні перетворити позитивні думки й афірмації в енергії мозкових хвиль. Саме такі хвилі дають клітинам організму сигнали про необхідність зцілення органів і систем.

 

 

Джерело meditation-portal.com

Фото carmemluisacaixeta.blogspot.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему