Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Лип 2015

Як зцілитися?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Народ UA публікує статтю про дар зцілення.

Якщо вас хтось образив, будьте вдячні йому за те, що він дав вам можливість відчути глибоку рану.

Ошо

Зцілення - єдність тіла, душі, духу й мети

Сьогодні дуже багато говорять про те, як стати щасливішим, як стати ціліснішим, успішнішим і гармонійнішим. Багато слів, які так чи інакше нагадують про повернення людини до самої себе.

А яке ж може бути щастя без внутрішнього спокою, без внутрішнього наповнення, без направлення цієї енергії на те, до чого прагне наша душа?

Дуже багато говориться про духовне зростання, про трансформацію особистості, про вивільнення енергії в напрямку до тієї мети, яку ми обрали для себе.

Дуже багато говориться про єдність. Єдність різних аспектів особистості людини, взаємозв'язок людини і природи, єдність всього живого.

Говорити можна багато, але без особистого досвіду внутрішнього усвідомлення всі слова, за великим рахунком, є лише оболонкою, яку ми або наповнюємо своїм досвідом, або вони продовжують бути красиво оформленою пустушкою.

А ми продовжуємо жити в пошуках щастя, радості і зцілення.

Але чи замислювалися ви з чого починається зцілення?

Зцілення, тобто об'єднання тіла, душі і духу, а також устремління до єдиної мети.

Мета і зцілення

Мета і зцілення мають один корінь. Навряд чи зцілення відбудеться без чіткого усвідомлення для чого нам це потрібно. Я не кажу про медикаментозне зняття якоїсь фізичної або психічної недуги. Я маю на увазі глибоку роботу з усунення зайвого, вже віджилого, чужого з нашого життя, і здобутті того справжнього, що приховане під куполом проблем і ран та інших хворобливих відбитків, які залишилися в нашій істоті. Вирощування любові до себе, до свого життя, до того, що нас оточує. Я не є противницею традиційної медицини і її досягнень, особливо в області діагностики, дуже часто вона буває необхідна і корисна, але без усвідомлення коренів своїх проблем повне зцілення навряд чи прийде.

До того ж зцілення - не завжди усунення фізично проявленої недуги.

У цій статті я хочу торкнутися лише малої частини цього великого процесу, але дуже вагомої.

Коли у нас з'являється стимул до розвитку, коли з'являється пристрасть до життя, до поліпшення його якості, це вже перший крок до зцілення.

Зцілення починає відбуватися, коли відбувається це усвідомлення і з'являється мета.

А мета у кожного своя і кожен сам відчуває її, знає, бачить і йде до неї своїм шляхом.

Зцілення - вдячність

Але шлях цей починається з вдячності. Коли ми дякуємо, ми визнаємо. Ми визнаємо допомогу, підтримку і турботу. Визнаємо і приймаємо той подарунок, який прихований навіть під шаром важких переживань, важких спогадів минулого досвіду.

Коли ми дякуємо, ми відкриваємо для себе світ здоров'я, світ краси і світ радості.

Коли ми дякуємо - ми очищаємося. Ми очищаємося від вантажу образ.

Ми по-справжньому починаємо відчувати нашу причетність до світу, в якому живемо.

Завдяки цьому ми знаходимо єдність, про яку часто говорять езотерики. Але навіть не вдаючись у філософські роздуми, це можна побачити, злегка відсторонившись від насущних справ.

 Простий приклад - кому ми дякуємо за смачний обід? Найчастіше ми говоримо спасибі кухарю, що нас нагодував, але скільки ще учасників цього процесу було, перш ніж ми вгамували свій голод і наповнилися поживними речовинами?

Фермери засіяли підготовлений грант. Зерна проросли в землі, яка дала їм необхідні речовини. Вода і сонце наповнювали їх енергією, люди доглядали, обробляли, транспортували ці плоди перш ніж господиня приготувала їх для вас, ну або ви для себе, а потім ваш організм отримав з цього всі поживні речовини, необхідні для вашої життєдіяльності. Так, ви самі трудилися для того, щоб придбати ці продукти.

Це примітивний приклад, але наочно показує, що почуття подяки - це прекрасний засіб для розширення свідомості і виходу за рамки обмежень.

Так ми висловлюємо повагу до того, що нас оточує, до того, що створило нас такими, якими ми є зараз, і часом буває важко зізнатися собі в своїх помилках і недосконалості, але подякуйте собі хоча б за те, що ви набралися мужності і зробили крок назустріч собі.

Нам завжди є за що бути вдячними - Творцю, батькам, нашим супутникам, нашим друзям, дітям, природі, самому собі.

Духовний розвиток особистості і подяка - речі, які живлять одне одного так само, як хмари і річки наповнюють одне одного. Вони не можуть існувати одне без одного.

Немає універсальних способів, які гарантують зцілення, воно виключно залежить від вашого наміру і прикладених зусиль, але подяка - це те, з чого варто почати. Хоча б просто озирнутися і подивитися на те, що ви маєте прямо зараз. У вас вже є все необхідне для щастя. У вас вже є за що бути вдячним, а кому, як і в якій формі - це знаєте тільки ви.

Бажаємо вам щастя, здоров'я і глибокої радості!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями: