Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Вер 2015

Як зробити дитину і себе щасливим

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Щаслива дитина – щаслива батьки, щаслива батьки – щаслива дитина, ця проста істина стара як світ і ясна як Божий день. Все очевидно і банально скажете ви однак, так воно направду є, але питання не у з’ясуванні вище наведеної тези, а у рецепті щастя для малюка і його родини.

Дитинство – це період який, не тільки запам’ятовується на все життя, але і формує його, а для того, щоб забезпечити своєму чаду і відповідно собі лише найкращі емоції варто пам’ятати наступні рекомендації.

Найперше, що потрібно робити це, звичайно любити своє дитя. Наступне, обов’язково приділяти йому якомога більше часу, а головне не забувати про ігри та пустощі. Пускайте з дитиною сонячних зайчиків, стрибніть у калюжу, зробіть дитині снігопад, листопад або дощик коли вона стоятиме під деревом, спустіться з гірки на санях, зробіть янголятко на снігу. Дивіться з нею у ночі на зорі, а у день на хмарки і уявляйте на що вони схожі, стрибніть у купу осіннього листя, випустіть у небо повітряну кульку і запустіть змія, покрутіть дитину за руки. Мрійте, разом з дитиною і діліться своїми мріями, просто говоріть зі своїм маленьким чудом.

Під час прийому їжі, влаштуйте бурю в склянці, почніть обід з десерту, приготуйте палений цукор, заховайте скарб на дні тарілки з кашею, або просто заховайте скарб де інде і намалюйте карту для їх пошуків, закопайте капсулу часу.

Співайте хором з дитиною і слухайте пташиний спів, звуки цвіркуна. Побудуйте сховок або хатинку для дитини, підіть з нею у ліс по гриби чи суниці, а ягоди нанизайте на травинку. Сплетіть віночок і пустіть його за течією, зробіть гать, або і ціле містечко з прутиків і листя або з піску. Розведіть з малечею багаття і посмажте на гілочці зефір, спечіть картоплю на вогні.

Влаштуйте костюмовану вечірку, пограйтеся з дитиною у переодягання, одягніть дитину у свій одяг. Посидьте з дитиною при свічках, почитайте їй книжку у темряві підсвічуючи лише ліхтариком. Малюйте з дитиною по запотілому склі, прикрашайте ялинку, пускайте мильні бульбашки, подивіться на світ крізь кольорове скло і вам, і вашій дитині світ стане яскравіший та різнобарвний. Впадайте у дитинство разом із своїм чадом та розважайтеся, смійтеся і будьте щасливі.

 

Фото weknowyourdreams.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему