Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лип 2015

Як зняти напругу?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Релаксація, зняття напруги - необхідна річ для щасливого життя й наповнення життєвою енергією. Ми не лише знімаємо фізичну втому, але й відпускаємо зайвий психологічний вантаж. Народ UA публікує матеріал про одну з простих технік релаксації.

Проста техніка релаксації

Дуже хочеться поділитися з вами однією найпростішою і всім нам з народження відомою технікою релаксації.

Для її виконання у нас є все необхідне і навіть більше, варто тільки згадати стан, який, на жаль, в суєті повсякденних справ більшість з нас втратили, загнали глибоко всередину себе.

Всім нам властива активна діяльність. За день ми відчуваємо цілий коктейль почуттів, емоцій станів і, часом, не найприємніших, але щоб ці стани не зберігалися глибокими відбитками всередині Природа нагородила нас дивним вродженим навиком - умінням розслаблятися.

Згадайте, які спокійні і розслаблені маленькі діти. Згадайте, як після бурхливого крику дитина, відчуваючи тепло материнського тіла, починає розтікатися, поступово засипати, занурюючись в глибокий сон.

У цей момент діти дуже спокійні і розслаблені. Вони відчувають тепло і любов, вони відчувають захист і турботу, для них в цей момент не існує жодної загрози, яка сковує їх в оборонній позиції. Вони випромінюють довіру матері, життю, світу, вони набираються сил, зростають.

Згадайте, як приємно дивитися на сплячу дитину.

А що ж нам заважає увійти в цей стан, коли ми втомилися, коли виснажені, коли напружені? Та нічого. Просто ми часом забуваємо про це. Хоча для такого стану у нас є все.

Зараз я поділюся з вами простою технікою релаксації, яка подарує вам нове натхнення, зцілення (ні для кого не секрет, що розслаблення робить благотворний вплив на здоров'я), сили, ясність і гарний настрій.

Для її виконання не потрібні спеціальні звуки для релаксації, хоча розслабитися під приємну улюблену музику - вельми гарне заняття.

Для цієї релаксації не потрібні важкі виснажливі тренування, але щоб якомога глибше зануритися в цей стан все ж варто докласти трохи старанності, терпіння і дисципліни, щоб м'яко зняти накопичену напругу, яка сковує нас.

Для цього потрібно лише виділити трохи часу і подарувати його собі, своєму тілу, свідомості, Душі і Духу.

Як зняти стрес?

Отже, щоб виконати цю практику, потрібно, всього-на-всього, лягти на спину, зайняти зручне положення. Якщо відчуваєте, що є незручності в шиї або попереку, підкладіть під них невеликі подушки, які можна зробити з будь-якого підручного засобу, або рушники, плед чи ковдру. Ляжте так, як просить тіло, для комфортного стану.

Закрийте очі, направте свій погляд всередину і прислухайтеся до свого тіла.

Постарайтеся прислухатися до свого дихання, але не втручатися в цей процес.

Відчуйте під собою Землю. Як дитина спокійно лежить на материнському тілі, так само і ви відчуйте, як відпочиваєте на Землі, поступово відпускаючи страхи, напруження, сумніви і переживання.

Постарайтеся відчути, як ви все більше і глибше відчуваєте під собою Землю. Відчуйте її своїм тілом.

Не поспішайте. Нічого страшного, якщо відразу не вийде.

У цей момент ви починаєте здаватися, вчіться довіряти, приймати, а цей акт прийняття відбувається поступово.

Постарайтеся відчути кожну клітину і дозвольте їй відпустити все напругу.

Згадайте, як спокійно було вам в обіймах мами. Як ви купалися в любові і радості від того, що її дитина тиха і спокійна. Так само і зараз постарайтеся відчути під собою Землю, її тихий терплячий спокій. Відчуйте, як поступово з вас стікає шар за шаром накопичена втома.

Цю техніку можна робити в будь-який час, як тільки відчуєте занепад сил, втому, напругу, суєту, неспокій.

Ви можете робити її перед сном або після фізичних навантажень.

Для того, щоб очиститися від важкого спілкування, від важких думок і повернути собі радість.

Бажаэмо вам спокою, впевненості і прекрасного настрою!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями: