Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лип 2015

Як змінити життя?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Як жити щасливим життям? Жити своїм життям. Народ UA публікує матеріал про те, що жити потрібно, прислухаючись до свого серця.

Як стати щасливим?

Життя наше має бути таким, яким бачить його наше Серце. І це не обов'язково життя мільйонера, мандрівника або бізнесмена, про що зараз так багато красиво говорять.

Але зізнайтеся чесно самому собі - чого ви хочете насправді? Яким бачите своє життя, коли повною мірою відчуваєте себе щасливою людиною?

Можливо, у вас вже все для цього є, просто потрібно привнести деякі внутрішні оновлення. Можливо, вам багато чого й не треба.

Про те, що вам допоможе це прояснити, мова піде нижче.

Як змінити життя?

Скажу чесно, тема це дуже не проста і сприймається вона всіма по-різному або взагалі спочатку не сприймається, але мовчати про неї не можна, особливо, коли мова заходить про внутрішні зміни, про зміну життя.

Подивіться як усе відбувається в Природі. У ній все циклічне, відбуваються нескінченні процеси трансформації: день змінюється ніччю і навпаки. Пори року змінюють один одного, все народжується, дає насіння, плоди і вмирає. Навіть гори і каміння переживають зміни, міняючись формою, структурою і т.д.

А ось ми, люди, чомусь забуваємо і дозволяємо собі безвідповідально проживати своє життя, вважаючи, що ми безсмертні і непідвладні часу як великі піраміди...

Але, як сказав Воланд: «Так, людина смертна, але це було б ще півбіди. Погано те, що вона іноді раптово смертна, ось у чому фокус!»

Ніхто впевнено не може сказати, коли прийде його час, і тим не менше, більшість з нас продовжує потрапляти на різні хитрощі, забуваючи про прагнення своєї Душі.

Коли мова заходить про життя і справу вашої мрії, про цінності і пріоритети - зверніться до смерті, вона вам підкаже, які мрії йдуть з вашої глибини, а які поверхневі, чужі вам і всього лише нав'язані.

Тільки, будь ласка, прислухайтеся насамперед до своїх почуттів і відчуттів!

Чи відчуваєте ви підйом, натхнення, свободу, коли роздумуєте про своє життя або ж навпаки, пригніченість, відчай, тяжкість, скутість?

Що ви можете зробити, щоб усередині вас стало знову сонячно, фундаментально і натхненно?

Адже якщо ви заради когось або чогось готові змінюватися і перетворюватися - ви йдете у правильному напрямку. Зміни, оновлення, трансформація - це завжди смерть. Старе помирає, зароджується нове. А свідомо на смерть не піде жодна здорове жива істота.

Свідомо йдуть на смерть тільки герої - за свою мрію, за свою любов, за те, що їм по-справжньому цінне...

Коли ставите питання "Як жити щасливо?", звертайтеся до своєї смерті, вона вам вкаже правильний напрям, вона не дозволить вам обійти совість, вона завжди чесна і безжальна.

Чи спокійна ваша Душа при думці про Смерть, яка одному Богу відомо коли вас торкнеться, чи є тривога? Тільки, будь ласка, довіряйте відчуттям, а не розуму. Він буде боятися, це нормально, а от відчуття всередині скажуть вам правду.

Хочеться поділитися з вами двома дуже ефективними практиками. Вони дуже ясно дають зрозуміти, що для вас на сьогоднішній момент дійсно є дуже важливим. Отже...

Перша практика зміни життя

Уявіть, що вам залишилося жити лише тиждень, наприклад, лікар повідомив, що у вас захворювання. Жити залишилося сім днів.

Як можна глибше пориньте в цей стан, і тоді ви відчуєте холодок, можливо, паніку.

Зробіть у цей момент кілька глибоких вдихів і видихів, і задайте собі питання: «Що ж я хотів (хотіла) б ще зробити в дні, що залишилися? Що побачити, з ким поспілкуватися, чим займатися?»

Слухайте відповіді, які приходять зсередини. Слідкуйте за тілесними відчуттями, тіло ніколи не бреше.

Друга практика зміни життя

Уявіть, що зараз йдуть ваші похорони. Ви з боку спостерігаєте за подіями. Ви бачите людей, які прийшли попрощатися з вами. Хтось читає про вас надгробну промову - яким ви були прекрасним або жахливим. Звичайно, прекрасним!

І тепер напишіть від різних осіб прощальну промову. Що б хто сказав? Що б ви хотіли почути від інших людей?

Обов'язково напишіть промову від ваших батьків, обов'язково напишіть промову від ваших дітей, якщо вони є.

Якщо немає дітей, то уявіть, що є і вони вже дорослі, обов'язково напишіть промову від своєї другої половинки, від колег, партнерів, від того, від кого хотіли б чути прощальні слова і що хотіли б почути в останні години перебування тут.

Напишіть те, що пов'язано з роботою, бізнесом, ваші досягнення впродовж життя.

Ці техніки допоможуть вам торкнутися глибин Душі, того, що вам насправді важливо, і відсікти несправжнє, чуже, що вам за фактом взагалі не потрібне.

Ідіть до своїх справжніх мрій поступово. Нехай натхнення і життєва сила будуть вам вірними супутниками в цьому.

Починайте з малого, крок за кроком наближаючись до них, готуючись і перетворюючись, як це зробив новий рекордсмен Книги Рекордів.

Річард Байєрлі став найстаршим альпіністом, який піднявся на вершину Кіліманджаро. У віці 84 років він пройшов усі кліматичні зони Землі на шляху до вершини і за час підйому не зазнав жодних проблем зі здоров'ям.

Річард давно мріяв підкорити одну з великих вершин нашої планети і серйозно готувався до цієї подорожі.

Щодня, протягом тривалого часу він влаштовував тривалі піші та велосипедні прогулянки, щоб його організм міг пройти через всі навантаження, які очікують на підйомі.

І ось, через час активної підготовки, він стоїть на вершині, в компанії улюблених онуків, де Небо і Земля злилися воєдино і попереду лише нескінченний вільний простір.

Бажаємо вам жити своїм життям, щасливим!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями: