Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Серп 2015

Як зекономити час: 11 лайфхаків від відомих людей

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Ми всі хочемо зробити своє життя простішим й ефективнішим. Тому з інтересом прислухаємося і придивляємося до людей, що досягли певних вершин у своїй справі. У цій статті ви знайдете секрети успішних підприємців, популярних письменників і митців, які допомагають їм швидше справлятися зі справами, приймати правильні рішення і бути продуктивними.

Уоррен Елліс

Відомий британський автор коміксів. Багаторазовий володар спеціалізованої нагороди Eagle Award за кращі сценарії та ідеї коміксів.

Краща ідея, яка зберегла мені купу часу, полягала у створенні спеціальної «громадської» адреси електронної пошти. Таким чином кількість листів в моєму основному поштовому ящику, який я використовую для особистого та ділового листування, скоротилася з більш ніж 200 до 50 в день.

Лоуелл Хеддінгс

Засновник, генеральний директор, головний редактор, автор, програміст, системний адміністратор сайту How-To Geek.

Найголовніший секрет, який економить мені купу часу і сил, полягає в тому, щоб найняти дійсно найкращих виконавців. Переконайтеся в тому, що цим людям можна довіряти, що вони отримують достатню винагороду, що вони люблять свою справу і впораються з будь-якими завданнями якісно і вчасно.

Патрік Нортон

Патрік Нортон є автором і головною рушійною силою проектів TekThing, TWiCH, Possibly Unsafe. Він отримав також велику популярність завдяки своїм виступам на Tekzilla. Автор статей для Tested.com.

Однозадачність. Багато що з моїх завдань, наприклад, випробування продукції або переговори з рекламодавцями, абсолютно не можуть бути автоматизовані. Тому потрібно з'ясувати, що найважливіше, розставити пріоритети і виконувати одну задачу за іншою, поки вони всі не закінчаться.

Нейтан Блечарзік

Нейтан Блечарзік є одним з трьох засновників Airbnb. Він також займає пост технічного директора цієї компанії і відповідає за вирішення складних технічних питань.

Я намагаюся планувати завдання в зворотному напрямку, тобто від результату до початкового етапу. Крім того, я намагаюся зарезервувати ранок для найважливіших справ. Я вважаю, що саме ранок є найпродуктивнішим часом, пізніше сфокусуватися набагато важче. Тому всі зустрічі, наради і переговори я намагаюся проводити в другій половині дня.

Ед Цитрон

Ед Цитрон - засновник і генеральний директор PR-агентства EZPR. Він також написав книгу This Is How You Pitch: How To Kick Ass In Your First Years of PR.

Головний мій лайфхак полягає в тому, що я добре вивчив свої сильні і слабкі сторони. Я добре працюю із засобами масової інформації та взагалі спілкуюся. У той же час мені не дуже подобаються завдання, що вимагають організованості і посидючості. Головне - зрозуміти, що виходить найгірше, і знаходити людей або програми, які допоможуть впоратися з цим.

Скотт Олеховскі

Скотт Олеховскі займає пост головного продюсера корпорації Plex Inc. Свого часу він брав безпосередню участь в її створенні.

Виділення чітко визначеного кінцевого часу для вирішення завдання. Ця думка до мене прийшла під час одного з авіаперельотів. Я змушений був виконати досить велику роботу і при цьому встигнути до повного розряду мого ноутбука. Тепер я частенько застосовую цей метод, особливо для вирішення завдань, які вже давно відкладав. Якщо я знаю, що мені неодмінно потрібно вкластися в Х хвилин, то я зроблю це і не буду розмазувати неприємний процес на цілий день.

Слава Рубін

Слава Рубін є одним з творців платформи Indiegogo. В даний час він працює генеральним директором компанії.

Я намагаюся робити деякі речі супершвидко. Я швидко розбираю електронну пошту, швидко розмовляю і приймаю швидкі рішення, коли це можливо. Ну, знаєте, як у грі, коли потрібно пройти рівень, поки цокає таймер, не встигнеш - згорів. Я постійно придумую для себе нові ігри і нові правила. Наприклад, сьогодні я буду дивитися футбол і розбирати електронну пошту тільки під час рекламних пауз. А коли я займаюся на біговій доріжці, то бігаю в тому ж темпі, що і гравці на екрані.

Анджело Сотіра

Анджело Сотіра став відомий як співзасновник сайту Deviantart. В даний час він також є CEO цієї компанії.

Я намагаюся в першу чергу зосередитися на найважчих або найбільш творчих завданнях. Мені пощастило, що у мене відмінна команда, яка допомагає впоратися із завданнями, що мають більш низький пріоритет для мене.

Патрік Аллан

Патрік Аллан тривалий час пише статті для Lifehacker.com. Він також веде подкаст Let's Roll, який присвячений всяким технологічним штукам.

Потрібно просто почати робити те, що ви повинні зробити. Збрешіть собі, що ви будете займатися цим лише кілька хвилин. Старт - це найважча частина будь-якого процесу, але як тільки я почав, то можна вважати, що справу зроблено. Якщо ви хочете заощадити свій час, то просто візьміть себе в руки, стисніть зуби і почніть. Ну, як у тому рекламному гаслі Nike: «Просто зроби це».

Джиммі Соні

Джиммі Соні є автором бестселера Rome's Last Citizen: The Life and Legacy of Cato. В даний час займає посаду відповідального редактора Huffington Post.

Є кілька хороших досліджень на тему «втоми від вибору». Вони кажуть нам, що наша сила волі має обмежений ресурс і якщо нам протягом дня постійно доводиться щось вибирати, поступово вона висихає. Якщо ви відчуваєте, що до кінця дня не можете вибрати страву на вечерю або фільм для перегляду, то це воно і є. Я намагаюся економно витрачати цей ресурс і максимально автоматизувати прийняття простих, малозначущих рішень. Таким чином мені потім легше вибирати дійсно важливі речі.

Стівен Дабнер

Стівен Дабнер є співавтором однієї з головних книг останнього десятиліття - «Фрікономіка». Він часто виступає на різних конференціях, бере участь у передачах на телебаченні і радіо.

Я делегую все, що тільки можна (у мене є штатний помічник, який перетворився з розкоші в необхідність). Я встаю досить рано, коли немає ніяких відволікаючих чинників, і перші кілька годин складаю досить докладний план своєї роботи. Я намагаюся уникати тих справ, які мені не подобаються. Якщо ви проводите день за днем, вирішуючи завдання, які вас гнітять, то ви неминуче стаєте все нещасніші і нещасніші.

 

Джерело lifehacker Фото myadroit.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему