Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Лип 2015

Як відчути щастя і радість життя

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Народ UA публікує чергову статтю про те, як стати щасливим і отримувати радість від життя.

Радість життя

Ваші щастя і радість життя завжди з вами, вони - всередині вас. Дозвольте собі це відчути. Займайтеся тим, що робить вас щасливим.

Якщо ви думаєте, що ваш час вже пішов, мовляв, вік не той почати займатися тим, до чого тяжієте ви всім Серцем, або статус вам цього «не дозволяє», або щось ще, що зупиняє ваші душевні устремління - відкиньте відразу ж від себе подібні думки! До радості і добра це не приведе.

Якщо ви серйозний бізнесмен або строгий викладач, або шановний співробітник місцевої адміністрації, але залишившись на одинці з самим собою, ви відчуваєте, що хотіли б проявитися ще й в іншій якості - зробіть це. Давайте хід цій енергії, якщо вона не буде заподіювати шкоду вам, вашому оточенню і чистоті місць, де ви знаходитесь :))

Якщо ви дуже любите співати, але з якихось причин, соромитеся і боїтеся розкритися в цьому ключі - співайте самому собі або своїм близьким, а там побачите, до чого приведе ваша творчість. Можливо, ви візьмете уроки вокалу і станете розвиватися в цьому напрямку.

Займайтеся тим, від чого відчуваєте велике щастя. Що наповнює вас радістю!

Якщо ви любите малювати - малюйте! Замість перегляду телевізора або соціальних мереж, візьміть у руки олівець і почніть малювати чи змальовувати, як виходить.

Якщо ви любите щось майструвати, почніть це робити. Починайте з малого, а далі видно буде. Проявляйтеся. Відчувайте щастя, радість життя!

Дайте вихід устремлінням вашої Душі.

Якщо ви з дитинства мріяли бути орнітологом і хотіли дослідити поведінку птахів, так вирушайте в суботу чи неділю в ліс і спостерігайте за місцевими птахами і їх звичками, слухайте їх, не лякайте.

Проявіть терпіння і повагу, і вам може багато відкритися. Можливо, навіть те, що ви ніякий не орнітолог, а хтось інший, просто в дитинстві сильно були вражені випуском «У світі тварин». А не давши цьому вихід, так і мучили себе все життя нереалізованими планами і мріями.

Перестаньте пригнічувати всередині себе живий творчий потік, дайте йому вихід.

Нехай спочатку це буде маленький струмочок, але чим більше ви будете давати йому свободи, тим більш багатшим стане ваше життя. Тим більше спокійної радості буде всередині від того, що йдете ви у правильному напрямку, від того, що час свій ви не витрачаєте, а наповнюєте тим, що для вас цінне, від чого відчуваєте щастя життя...

Історія Рут Флауерс

І наостанок, хочеться вам розповісти цікаву історію дивовижної жінки, яка в 68 років вперше встала за діджейський пульт, і вельми успішно.

Рут Флауерс або, як її ласкаво називає публіка, Маммі Рок жила цілком звичайним, спокійним, життям. Щасливим.

У неї було сімейне щастя, люблячий чоловік і діти, затишний будинок на узбережжі. Вона обожнювала Чарльза Діккенса і провела не одну лекцію, розповідаючи про нього. Співала в церковному хорі, давала уроки з вокалу. Все було добре, до раптової смерті коханого чоловіка - разом з ним помер і її світ, в якому вона так щасливо жила.

Залишивши свій будинок, повний спогадів про минуле життя, Рут почала нове життя.

Незабаром після переїзду з Португалії до Англії, її онук вирішив влаштувати гучну клубну вечірку на честь свого дня народження. І як годиться коханому онуку, він не міг не запросити на неї бабулю.

Пройшовши фейс-контроль і минаючи скептичні погляди сек'юріті, Рут Флауерс і уявити собі не могла, що таке може бути!

Різнокольорові вогні, запальна музика, натовпи радісних дітей (як пізніше вона називала свою публіку) і діджей, який так хвацько передає настрій танцюючим людям - усім своїм нутром вона загорілася і тут же прийняла рішення, що встане за пульт: «А що? Я на пенсії, мій чоловік помер - часу у мене достатньо...»

Розповівши про своє рішення онукові, вона вже через кілька днів сиділа за столом зі своїм продюсером і обговорювала власний сценічний і музичний стиль. Зійшлися на тому, що у своїх сетах вона буде поєднувати сучасну електронну музику і старі добрі легендарні хіти.

Ніхто не знав, до чого це призведе, але Рут Флауерс від усього цього відчувала величезний приплив енергії, повноту, щастя, радість життя.

А попереду їх чекало випробування.

На одному зі світських раутів в Каннах талановитий молодий продюсер Рут включив кілька композицій Маммі. Було невідомо, як відреагують люди на такий хід. Але ця музика настільки припала до смаку публіці, що вже незабаром Рут Флауерс стояла за пультом на Каннському фестивалі, а пізніше запалила не один багатотисячний танцмайданчик. Вона об'їздила майже весь світ, записала власний сингл і була неймовірно щаслива!

Але бабуся вона і є бабуся. «Своїх» дітей, які так чекали виступу улюбленої Маммі, перш ніж закрутити вертушку вона наставляла: «Будьте самі собою!»

Єдине, про що вона дещо шкодувала, так це про те, що їй зовсім не вистачало часу читати лекції про Діккенса... А в цілому Рут Флауерс повною мірою відчувала щастя життя!

Бажаємо і вам вашого справжнього щастя і радості!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему