Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Лип 2015

Як увійти в стан внутрішньої тиші?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Щастя - це внутрішній мир, спокій, внутрішня тиша. Народ UA публікує статтю з простою технікою набуття стану внутрішньої тиші.

Чи часто в кінці робочого дня, а тим більше робочого тижня ви відчуваєте себе наповненою силою, енергійною людиною, здатною і далі працювати в своє задоволення?

Або ви з тих людей, які вже з середини тижня чекають довгоочікуваного вечора п'ятниці, щоб нарешті плюхнутися на зручний диван і пролежати там до початку наступного тижня?

Звичайно, всі ми живі люди і нам властиво втомлюватися. Але часто тотальної втоми можна запобігти, зберігаючи до кінця тижня достатню кількість сил, щоб прожити вихідні повноцінно і насичено, так, як вашій душі завгодно, а не так, як вимагає виснажений організм.

Причин втоми існує величезна кількість, але ні для кого не секрет, що одним з основних пожирачів енергії є наш власний розум.

Життєву енергію пожирають страхи і сумніви

Страхи, сумніви, нерішучість, надмірна відповідальність і важливість, нескінченний потік думок, ідей, пошук вирішення завдань, суєта - ніби москіти, рояться в нашій голові днями і ночами, забираючи безцінні сили.

Щоб навчитися своєчасно приборкувати норовливий розум, зберігаючи тим самим життєву енергію і направляючи її в потрібне вам русло, пропонуємо просту техніку досягнення внутрішнього мовчання.

Як тільки ви освоїте цю просту практику, можете сміливо виконувати її в будь-який час, коли відчуєте внутрішню суєту, страх, роздратування або інші стани, які сковують вас.

Ця техніка дозволяє заспокоїтися, увійти в контакт зі своїм тілом і побачити потрібне в даний момент рішення, зберігаючи при цьому достатню кількість енергії.

Техніка виконується через тіло й тілесні відчуття.

Наше тіло - дивовижний живий інструмент, дарований Природою для розкриття потенціалу людини.

Воно здатне самовідновлюватися, самозцілюватися.

Воно також є індикатором. Якщо у вашому житті щось іде не так, тіло починає сигналізувати про це через відчуття.

Таким же чином, але вже приємними відчуттями воно говорить нам про позитивні зміни.

Стан внутрішньої тиші. Техніка виконання

Відразу обмовлюся: виконуйте її граючи і природно, тому що всі кроки, представлені в цій техніці, прості і природні для нас.

Внутрішня тиша - це той стан, в якому ми були народжені.

Отже, сядьте в зручну позу. Закрийте очі.

Випряміть і витягніть хребет.

Для цього куприком потягніться вниз до Землі, злегка підвертаючи його всередину, а верхньою частиною голови тягніться вгору до неба. Прагніть до того, щоб маківка і куприк знаходилися одне навпроти одного.

Розправте і розслабте плечі, лопатки направте один до одного, центр грудей дивиться вперед.

Намагайтеся весь час стежити за тим, щоб ваша внутрішня вісь зберігала пряме вертикальне положення, а груди і плечі були розправлені.

Дихайте природним чином.

Тепер сконцентруйтеся на внутрішніх відчуттях.

Слухайте і спостерігайте за процесами в своєму тілі.

Якщо вас збивають думки, зверніть на них свою увагу, ніби ви дивитеся картинки на екрані телевізора.

І знову поверніться до свого тіла. До відчуттів всередині і на його поверхні. Слідкуйте за рівним положенням спини.

Тепер відчуйте все своє тіло цілком - без розділу на праве-ліве, верх-низ, відчуйте тіло цілісним, єдиним організмом.

Дихання природне.

І знову, якщо вас починають збивати думки, подивіться на них з боку, ніби дивіться на екран телевізора.

Наступний крок - робота з диханням.

Перенесіть увагу на нижню частину свого тіла.

Зробіть вдих і відчуйте, як знизу, вгору від ступнів до маківки ви наповнюється свіжою енергією. Це можна порівняти з ростом дерева, яке корінням живиться з Землі.

На видиху відчуйте, як ця енергія розтікається по всьому вашому тілу в сторони, наповнюючи і живлячи чистою здоровою енергією всі клітини вашого тіла.

Виконайте цю просту вправу до відчуття наповненості, легкості і внутрішнього спокою.

Що робити, якщо є дискомфорт?

Якщо ви відчуваєте десь у тілі дискомфорт або напругу, або ж вас відволікають думки - зробіть вдих, перенесіть свою увагу на важке відчуття, з видихом уявіть як ця напруга стікає вниз і вбирається в землю, як дощова вода.

Зробіть знову вдих і відчуйте, як золотисте сонячне світло заповнює те місце, де відчувався дискомфорт. Дуже добре, якщо ви усвідомлюєте причини цього дискомфорту і постараєтеся усунути їх зміною в своєму ставленні до цього зараз і в своїй поведінці надалі.

У міру освоєння цієї практики ви зможете виконувати цю техніку в будь-який час, в будь-якому місці, як тільки відчуєте дискомфорт.

Виконуйте її до приємного відчуття в тілі: більшої легкості, більшої свободи, до відчуття спокійної радості і внутрішньої тиші.

Наповнюйтесь енергією для того, що принесе здоров'я і користь у вашому житті, без шкоди для навколишнього вас світу.

Бажаємо вам радості та натхнення!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями: