Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Черв 2015

Як стати щасливою людиною?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

НародUA публікує чергову статтю для саморозвитку. Автор пише про щастя, життєву енергію, позитив тощо і дає практичні рекомендації тим, хто шукає відповіді на питання "Як стати щасливим?".

Як стати щасливим?

Все частіше стали люди задаватися питанням "Як стати щасливою людиною?" І начебто все є - живи і радій життю, а от тільки щастя немає: життєва енергія витікає крізь пальці, здоров'я похитується, відносини руйнуються, справи не йдуть на лад, справжнє життя тільки сниться...

Секрет щастя

Секрет щастя простий - треба жити і радіти життю, і переставати скаржитися на нього, на оточення, на несприятливі погодні умови, на начальників і політиків - у них своє життя, а у вас своє, ось і живіть ним і живіть щасливо!

Живіть по-справжньому і звертайте увагу на живе, а не на ті розумні думки, поради та «віртуальну» мудрість, яка зараз ллється звідусіль.

Спирайтеся на свій досвід, який ви особисто прожили, який відчули, довіряйте своїм почуттям - тут криються відповіді на багато ваших питань, тут ключі до вашого щастя.

Чи помічали ви як багато зараз людей на вулиці, в транспорті, в кафе, в чергах занурені в електронні гаджети?

Не сперечаюся, хтось їх використовує в робочих цілях, з метою ефективного розподілу часу - це дуже зручно, але коли друзі чи сім'я збираються разом, коли практично кожен, починаючи від малюка, закінчуючи старшим членом сім'ї, починають обговорювати хто що побачив або прочитав на Фейсбук, або хто яку побудував «ферму», і замість спілкування з рідними опускають свій погляд в рідкокристалічний дисплей - до щастя це навряд чи приведе.

Ми зовсім розучилися відчувати - відчувати життя, відчувати, поважати і берегти його прояви. Ми говоримо мудрі думки, але не ті, що відкрили і прожили самі, пропускаючи цю мудрість через себе, а спілкуємося завченими «мудрими» фразами, які прочитали десь у надрах інтернету, забуваючи про те, що Творець спочатку в кожну нашу клітину прописав цю мудрість.

Ми забули, що щастя не десь зовні і від когось залежить, - воно завжди з нами, всередині нас, тільки от ізолювали ми його і боїмося дати вихід, а даємо лише в ті хвилини, коли забуваємося і стаємо самі собою - і якраз в ці хвилини розсіюється страх, життєва енергія б'є ключем, дороги відкриваються і весь світ вас підтримує.

Чи помічали ви таке? У такі моменти дозволяйте собі просякнути цим почуттям, нехай воно розтікається всередині вас, виходить за межі вас, вкладайте його в те, що вам є цінним і дорогим, вкладайте його в свої справи.

Ми настільки спантеличені і перейнялися пошуком відповідей на те, як стати щасливою людиною і як відновити життєву енергію, що заплутались - щастя і життєва енергія завжди з вами, це ваше придане і ключі до них знаходяться не десь зовні, а всередині нас. І ми в змозі повернути собі своє придане.

Якщо ви відчуваєте, що щось ваше серце не сприймає, не йдіть проти свого внутрішнього «ні» (а це не завжди просто зробити, особливо, якщо більшість іншої думки) і ви помітите як ваша життєва сила починає поступово повертатися. Потихеньку, помаленьку, але вона знову буде наповнювати вас, а куди ви її направите - це питання виключно вашого вибору, слухайте себе, відчувайте і вибір буде правильним.

Що наповнює мене енергією?

Направляйте свою енергію туди, що буде вас творити і збагачувати, що буде вас розвивати. Відстороніться на якийсь час від моніторів і задайтеся іншим питанням - не тим, як стати стати щасливішими, а іншим - що наповнює мене енергією? Від чого я відчуваю прилив сил? і робіть це...

Ми дуже сильно відійшли від природи, і відсутність енергії у більшості людей кричить про це.

Ми забули своє єство і загрузли у вирішенні своїх проблем, замкнувшись і сховавшись глибоко в собі.

Ми перестали спостерігати за дітьми, за їх природною поведінкою, світовідчуттям і вираженням себе, перестали довіряти своїм супутникам життя.

Ми перестали довіряти своїм почуттям, стояти за себе і своє життя, за свою сім'ю, боїмося проявляти себе, і стали жити на догоду іншим, заради "зручності", але щастя стає в житті тільки менше. Просто озирніться навколо, на стан нашої планети, і все стане очевидно.

Ми стали перекладати відповідальність на інших, хочемо змінити кого завгодно, але тільки не себе і не своє ставлення до життя, і від цього щастя в нашому житті стає все менше.

Так ось, щоб отримати відповідь на питання "Як стати щасливою людиною?", як бути здоровим і жити повноцінно - відстороніться від монітора, рушайте на природу, чесно перегляньте своє життя, яким ви хочете його бачити, і почніть робити для цього все, що в ваших силах і трішки більше - ви вже щаслива людина! Будьте собою, будьте справжнім - у вас все вийде!

Бажаю вам жити і радіти життю!

Катя Ведерникова


Джерело startyourlife.ru Фото psyho.ru

Поділіться з друзями: