Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


02 Лип 2015

Як розібратися в собі і знайти покликання

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Ми прагнемо пізнати себе, тобто знайти свою місію, свою справжнє покликання. Адже знайти своє покликання і жити ним - це щастя. Народ UA публікує статтю для саморозвитку про те, як пізнати себе, однак не заплутатися у власному его.

Усі ми хочемо знайти своє справжнє покликання. Але головне питання в тому, як зрозуміти, чи дійсно ми керуємося покликанням, місією, або ж робимо щось, щоб заповнити порожнечу або прославити себе.

Покликання й его

Ваше его і ваше «покликання» часом виглядають дивно схожими. І те, й інше підштовхує вас до реалізації ваших бажань. І те, й інше може повністю поглинути ваші дні (і ночі), втопити вас в несамовитих думках і спалахах геніальності. І те, й інше може проявлятися в одному і тому ж - грошах, славі, владі. І те, й інше може повністю виснажити вас.

Его необхідне і важливе, тому що воно забезпечує цілісність вашої особистості. Воно керує вашою тендітною ідентичністю, поки ви розбираєтеся, хто ви є. Воно захищає вас від атаки соціальних очікувань, мотивує вас наполегливо працювати і досягати великих успіхів.

Але его може підштовхнути вас до думки, що наполеглива праця та досягнення - і є головні цілі в житті.

Покликання ж дозволяє вам відчути, що ваше життя справжнє, що ви живете життя так, як ви цього хочете, а не як вимагає та маска, яку ви пред'являєте світу.

Ось кілька способів зрозуміти, що насправді керує вашою роботою.

Знайти себе

Его і покликання бояться різних речей.

Ваше его боїться чогось не мати або чогось не зробити. Страх - це суть его. Його головна функція - зберегти вашу ідентичність, але воно боїться, що ви опинитеся недостойними.

В результаті его тисне на вас, змушує вас домагатися більшого і більшого.

Его управляє вами за допомогою слів «повинен», «необхідно», «слід», зміцнюючи у вас думку, що досягаючи все більшого, ви стаєте більш гідними.

Ваше покликання боїться не висловити щось, не бути чимось. Покликання виражає себе мовчки, за допомогою тонких натяків, розкиданих по всьому вашому житті. Його не турбує, досягнете ви чогось або ні, отримаєте щось чи ні.

Його головна функція - бути провідником для вашого самовираження в світі. Що ви робите з цим самовираженням, не так важливо.

І его, і покликання потребують підживлення

Его вимагає тривоги. Воно не тільки розростається завдяки тривозі, воно вимагає тривожності і неспокою, щоб вирішити, які аспекти вашої особистості будуть домінувати, а які залишаться пасивними. У тих сферах, де ви відчуваєте найбільшу невпевненість, ваше его буде працювати, не покладаючи рук, щоб це «виправити».

Его вимагає відчуття тривоги, щоб виділити проблему, потім вводить поправки, відрікаючись від цього дрібного аспекту вашої особистості.

На жаль, те, що его знаходить дратівливим або підривним, може бути вашим найбільшим даром цього світу.

Покликанню потрібно тиша. Покликання розкривається через спостереження і свободу, які рідко знаходяться в галасливій обстановці.

Прислухатися до свого життя, відкрити, чого воно просить від вас - ось ваше покликання. І воно вимагає більше тиші, ніж більшість з нас готові прийняти.

І его, і покликання породжують відчутний результат

Его приносить виснаження. Виснаження - це не коли ви віддаєте занадто багато себе, а коли ви намагаєтеся дати те, чим не володієте.

Его призводить до виснаження, тому що воно споживає ресурси, яких у вас немає, щоб підштовхнути вас до більш масштабної, більш «правильної» версії себе самих.

Покликання проявляється в завершеності, повноті, оскільки це вираження вашої істинної природи.

Знаєте це відчуття глибокого задоволення, яке приходить, коли ви займаєтеся своїм найулюбленішим заняттям? Так і проявляється ваше покликання.

Его налаштоване на результат, покликання - на процес

Его прагне управляти вашими тривогами, змушуючи вас домагатися більшого. Тому воно особливо зосереджене на результатах всіх цих зусиль. Таким чином его домагається підтвердження, що вся ця праця варта того. Без задовільного результату всі зусилля безглузді.

Покликання зосереджене на процесі. Воно проявляє себе через самовідкриття. Ваше покликання йде зсередини і може бути розкрите лише через спостереження за тим, як розгортається ваше життя.

Замість управління результатом, ваше покликання допомагає впоратися зі стресом двозначності.

Воно розуміє, що напруга розкриває щось, що ви інакше не зможете пізнати.

І его, і покликання налаштовані на щось важливе

Его прагне зберегти вас як особистість. Его може відчувати інтерес до допомоги іншим людям. Але ця допомога не є його істинною мотивацією. Його мотивує збереження та управління вашою ідентичністю.

Покликання прагне впливати на інших. Воно може починатися з самовираження, але продовжується в роботі з потребами інших людей. Письменник Фредерік Бюхнер каже, що ваше покликання - «точка, в якій ваша глибинна радість зустрічається з глибинною потребою світу».

Ваше его виконує необхідну роботу - допомагає вам функціонувати в цьому світі. Але ваше покликання створює для вас більш автентичний, емоційний спосіб буття у світі.

Шеллі Провост

 

Джерело linkedin.com, Фото id.hdlandscapewallpaper.com

Поділіться з друзями: