Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Лип 2015

Як покращити здоров'я?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Народ UA публікує статтю про те, як покращити своє здоров'я.

Кілька порад для міцного здоров'я і збільшення життєвої енергії

Здоров'я у житті будь-якої людини відіграє значиму роль, навіть якщо часом людина собі в цьому не зізнається, всіляко намагаючись «перевірити» його на міцність.

І добре, якщо у такої людини здоров'я дійсно міцне і служить йому віддано довгі роки.

Дуже часто, нехтуючи власним здоров'ям, ми ставимо під загрозу не тільки власне благополуччя, але і все те, що нас оточує. І мова тут йде не про вірусні інфекції, хоча це наочний приклад того, як діє хвороба.

Коли людина захворює, природною реакцією живого організму є виживання. Тому велика частина ресурсів спрямовується на зцілення, тим самим частково знеструмлюються інші, не менш важливі сфери нашого життя.

Більше того, сама енергія хвороби, як кинутий у воду камінь, дає свої наслідки на інших рівнях, породжуючи важкі стани не тільки всередині вас, вона так само зачіпає наших близьких.

Звичайно, в житті трапляються різні ситуації, і якщо ви відчуваєте ознаки нездужання, змініть до своєї хвороби ставлення.

Як би не було шкода себе, допоможіть своєму організму - запитайте, для чого вам цей стан? Можливо, вам потрібно просто відпочити.

Можливо, усамітнитися і переосмислити важливі для вас речі, можливо, щось змінити - в будь-якому випадку хвороба не прийшла просто так.

Як би важко не було, постарайтеся переключити свою увагу на усвідомлення тієї сили життя, яка в даний момент у вас найбільш активна, адже всі ресурси вашого організму налаштовані зараз на очищення, збереження і зцілення.

Зробіть силу життя своєю опорою, відпускаючи те, чому прийшов час піти.

Нехай ваше здоров'я завжди буде вам вірним супутником!

У цій статті хочеться поділитися з вами декількома процедурами, які підвищують загальний тонус організму, оздоровлюють, наповнюють свіжими силами та енергією.

Можливо, поради не будуть для вас новими, можливо, деякі з них ви виконуєте інтуїтивно, але тим не менше, хочеться про них нагадати.

Закладайте основу майбутнього дня з ночі

1) перед сном прийміть душ, або, якщо з якихось причин немає можливості повністю омитися, помийте обличчя, руки від ліктів, ноги від колін, статеві органи.

Добре, якщо це буде свіжа, прохолодна вода.

Відчувайте, як разом з цією водою з вас, як з гуся (або лебедя :) стікають всі важкі, віджилі, чужі вам енергії.

Намагайтеся саме відчути зміни у вашому самопочутті.

Подумки можна висловити подяку за обмивання.

2) перегляньте свій день, що корисного було в ньому. Проаналізуйте, і зробіть для себе певні висновки: якщо день був успішним, які ваші дії цьому сприяли, якщо не зовсім успішний, що було цьому причиною? Що можна змінити?

3) налаштуйтеся на спокійну ніч з допомогою молитви, медитації, споглядання природи або прослуховування приємної музики.

Як почнеш день, так його і проведеш

1. Відразу після пробудження скажіть собі надихаючі слова.

Для когось це слова вдячності, для когось настрій на переможний день, для когось молитва, для когось вітання дня - що вам близьке, що вас буде надихати, про те і постарайтеся згадати, як тільки відчуєте, що прокинулися .

Це допоможе вам налаштувати або переналаштувати свідомість на творення.

2. Лежачи в ліжку потягніться, як це роблять маленькі діти або тварини після пробудження. Потягніться від Душі, розтягуючи, розправляючи кісточки. З наростаючою силою, ніби ви витягуєтеся «з себе», зсередини назовні.

Жінкам важливо зберігати м'якість і тепло в низу живота і потягування потрібно виконувати інакше, ніж чоловікам. Потягуючись, відчувайте як ваші рухи зароджуються з області матки, ви ніби розкриваєтеся з неї, подібно до того, як квітка розпускає свої пелюстки.

Потягування займає не більше хвилини часу, зате виконуючи його, ви відновлюєте свою енергію.

3. Після того, як встали з ліжка, випийте склянку води, повільними, усвідомленими ковтками. Можна у воду додати кілька крапель лимона, можна розвести в ній ложку меду, а можна випити простої чистої води - на ваш розсуд.

4. Потім прийміть свіжий душ, затримайтеся під потоком води, повністю розслабившись.

5. Виконайте фізичні вправи, особливу увагу приділіть своєму хребту. Розробіть, розімніть, потягніть свою внутрішню вісь.

Це дуже важливо не тільки для фізичного здоров'я, а й для збереження молодості і активності на довгі роки, для ясності розуму і гостроти мислення.

Займайтеся від Душі, в повну силу, до появи поту. Після чого прийміть душ.

Живіт

6. Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і зробіть м'який масаж живота.

Спочатку просто покладіть свої руки на живіт і намагайтеся розслабити черевну стінку.

Постарайтеся подихати животом, з кожним разом роблячи його м'якшим, ви помітите, як ваші долоні будуть здійматися і опускати разом з рухами живота. Після чого погладьте живіт за годинниковою стрілкою і м'якими, ніби вимішуєте тісто, пройдіться по всьому животу.

Намагайтеся робити це якомога м'якше, плавніше, особливу увагу приділяючи напруженим і болючим ділянкам, уявляючи, що розминаєте неоднорідні грудочки в тісті.

Ще раз нагадаю, м'якими руками виконуйте м'які рухи! (Якщо в кишечнику є новоутворення, не рекомендується самостійне виконання цієї практики без досвідченого фахівця)

Такий масаж нормалізує роботу вашого кишечника, посилить приплив свіжої крові до нього, а так само допоможе в «перетравлюванні» страхів, тривог і звільненні від них.

Недаремно з давніх часів особливе місце у всіх цілющих практиках приділяється животу. Живіт - центр життя. У ньому людина зароджується, з утроби з'являється на світ, його ж блокує, захищає, відчуваючи небезпеку.

М'який, всередині розслаблений живіт сприяє ефективному протіканню життєвої енергії, що позитивним чином позначається не тільки на здоров'ї фізичного тіла.

Хороша робота кишечника сприяє «перетравленню і засвоєнню» отриманого життєвого досвіду.

Приймаючи їжу, ретельно її пережовуйте, усвідомлено і неспішно. Ваш живіт цьому буде тільки радий!

7. Протягом дня радійте великим і маленьким перемогам, не тільки своїм, а й успіхам інших людей.

8. Проводьте по можливості більше часу на свіжому повітрі, на природі.

9. Дозволяйте собі відпочивати і влаштовуйте тотальне перезавантаження. Присвятіть цьому цілий день і займайтеся тим, що душа забажає. Може, вона побажає взагалі нічого не робити і просто лежати, розглядаючи, як пропливають хмари ...

На наше здоров'я впливає величезна кількість різноманітних факторів і тут перераховані далеко не всі, але навіть вписавши в своє життя ці кілька порад, ви помітите як ваше самопочуття значно покращиться і з'являться нові сили.

Любов

І наостанок хочеться відзначити найголовніше, яке золотою ниткою проходить через усі сфери нашого життя, що і веде нас до зцілення - це Любов.

Дійте з любові і нехай ваше життя буде щасливим!

 

Джерело, фото startyourlife.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему