Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Лип 2015

Як бути впевненим у собі?

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Як бути впевненим у собі?  Зберігати спокій. Народ UA публікує коротеньку статтю про те, що впевненість - це, передусім, спокій і рівновага.

Спокій і впевненість

Майже всі люди, що займаються саморозвитком, задаються питанням: «Як бути впевненим у собі?». У цій статті я вам покажу основу, на якій будується впевненість у собі. На зображенні до цього матеріалу ви можете побачити схему, яку дехто сприймає як жарт. Але, як відомо, в кожному жарті є частка жарту. :)

Велика частина негативних взаємодій між людьми відбувається через те, що один не стримався, щось ляпнув, а у відповідь не стримався інший і теж ляпнув. Почалася перепалка. Дуже рідко співрозмовники усвідомлено влаштовують сварку. Найчастіше це відбувається автоматично.

Ми втрачаємо точку рівноваги і перестаємо себе контролювати. Запускаються автоматичні реакції. Ми в ці моменти стаємо роботами. Ці негативні автоматизми спрацьовують, коли ми втрачаємо спокій.

Спокій - та платформа, на якій будується впевненість у собі. Впевнена людина завжди спокійна. Як розвідник. Гаряче серце, але холодна голова.

Ви всі, напевно, чули найпростіший рецепт спокою - перш ніж відповісти на питання або вчинити дію - глибоко вдихніть і порахуйте до десяти. Це чудова практика для початку набуття впевненості в собі, оскільки допомагає трохи вирости над ситуацією і поглянути на неї дещо зверху.

Я починав саме з цього. Поки не спробуєш - здається, що це якась дурість. Ну що зміниться від одного вдиху і рахування до 10? А на практиці ви отримуєте контроль. Контроль над ситуацією. А це, в свою чергу, дає вам впевненість у собі.

 

Джерело startyourlife.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему