Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Серп 2015

Історія для мотивації: 12 подвигів Ніка Вуйчича

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Нік Вуйчич - людина, що народилася без рук і ніг, але яка змогла не просто реалізувати себе в житті, але й надихнути своїм прикладом тисячі чи, може, мільйони людей на життя без виправдань. Прочитайте його історію для мотивації, і ви зрозумієте, що життя прекрасне.

Щастя Ніка Вуйчича

Життя Ніка Вуйчича схоже на міф, красиву, повчальну, але нереальну історію. Вдумайтеся, хлопчик, який народився без ніг і рук, у 31-річному віці - всесвітньо відомий мотиваційний оратор, щасливий чоловік і батько. Він об'їздив півсвіту. Він виступав на стадіоні, а 110 тисяч осіб його слухали. Хіба так буває?

Буває. Якщо щодня здійснювати маленький подвиг. Ми розповімо вам про 12 подвиги Ніка Вуйчича, завдяки яким в його щирій усмішці читається: «Я щасливий».

Народження

Один з найкращих способів позбавитися від болю минулого - це замінити його вдячністю.

4 грудня 1982 року. У Душки Вуйчич пологи. Ось-ось на світ з'явиться первісток. Чоловік, Борис Вуйчич, присутній на пологах.

З'явилося плече. Борис зблід і вийшов з пологової. Через деякий час до нього підійшов лікар.

«Лікар, у мого сина немає руки?», - запитав Борис. «Ні. У вашого сина немає ні рук, ні ніг», - відповів лікар.

Батьки Ніколаса (так нарекли новонародженого) нічого не знали про синдром «Тетра-Амелія». Вони не знали, як поводитися з немовлям без рук і ніг. Мати 4 місяці не прикладала сина до грудей.

Поступово батьки Ніка звикли¸ прийняли і полюбили сина таким, яким він є.

061148f

Батьки Ніка постійно шукали способи, як полегшити його життя

061148

За винятком того, що у Ніка немає рук і ніг, він був звичайною дитиною

06114

Нік навчився писати

 

Дитинство

Невдача - це шлях до майстерності.

Стегенце. Так Нік прозвав єдину кінцівку на своєму тілі. Подоба стопи з двома зрощеними пальцями, згодом розділеними хірургічним шляхом.

Але Нік вважає, що його «стегенце» - це не так уже й погано. Він навчився ним писати, друкувати (43 слова за хвилину), управляти електровізком, відштовхуватися на скейті.

Не всі і не відразу виходило. Але, коли прийшов час, Нік пішов у звичайну школу, нарівні зі здоровими однолітками.

061157

Нік навчався у звичайній школі

Відчай

Коли вам захочеться зрадити свою мрію, змусьте себе працювати ще один день, тиждень, місяць і ще один рік. Ви здивуєтеся тому, що станеться, якщо ви не здастеся.

«Ти нічого не вмієш!», «Ми не хочемо з тобою дружити!», «Ти ніхто!» - Нік чув ці слова кожен день в школі.

Фокус змістився: він більше не пишався тим, чого навчився; він зациклився на тому, чого ніколи не зможе. Обійняти дружину, взяти на руки дитину ...

Одного разу Нік попросив маму віднести його у ванну. Ведений думкою «Чому я?» хлопчик спробував втопитися.

«Вони цього не заслужили», - 10-річний Нік зрозумів, що не може так вчинити зі своїми батьками, які дуже сильно люблять його. Суїцид - це нечесно. Нечесно по відношенню до близьких.

Самоідентифікація

Чужі слова і вчинки не можуть визначати вашу особистість.

«Що з тобою сталося?!» - поки Нік не став всесвітньо відомим, це питання найбільш часто ставили йому..

Бачачи чоловіка без рук і ніг, люди не приховують шоку. Косі погляди, шепіт за спиною, посмішки - Нік на все відповідає усмішкою.

«Все через сигарети», - говорить він особливо вразливим. А над дітьми жартує: «Я просто не прибирав у своїй кімнаті ..».

061201 r

Нік Вуйчич - автор двох книг

0612010

Нік друкує зі швидкістю 43 слова за хвилину

061203

80% тіла Ніка - легені, він чудово плаває

 

Гумор

Смійтеся якомога більше. У житті будь-якої людини бувають дні, коли неприємності і тяготи ллються, наче з рогу достатку. Не кляніть випробування. Будьте вдячні життю за те, що воно дає вам можливість вчитися і розвиватися. Почуття гумору допоможе в цьому.

Нік - великий жартівник. Нема рук і ніг - життя «розіграло» його, так чому б не посміятися над ним?

Одного разу Нік вбрався у форму пілота і, з дозволу авіакомпанії, зустрічав пасажирів на посадці зі словами: «Сьогодні ми випробовуємо нову технологію управління літаком ... і я ваш пілот».

Люди, які особисто знають Ніка Вучича, кажуть, що у нього чудове почуття гумору. А це якість, як відомо, виключає жалість до себе.

Талант

Якщо ви глибоко нещасливі, значить ви живете не своїм життям. Ваші таланти використовуються не за призначенням.

У Ніка Вуйчича дві вищі освіти: бухоблік та фінансове планування. Він успішний мотиваційний спікер і бізнесмен. Але його головний талант - вміння переконувати. В тому числі, через мистецтво.

Перша книга Ніка називається «Життя без обмежень: Натхнення для абсурдно хорошого життя» (перекладена на 30 мов). У 2009 році він зіграв головну роль в короткометражному фільмі «Цирк метеликів» (рейтинг IMDb - 8.10). Історія про набуття сенсу життя.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Спорт

Неможливо сперечатися з тим, що божевілля - це геній: кожен, хто готовий йти на ризик, в очах оточуючих або божевільний, або геній.

«Божевільний», - думають багато хто, дивлячись, як Нік шукає хвилю під час заняття серфінгом або стрибає з парашутом.

«Я зрозумів, що фізична несхожість обмежує мене лише в тій мірі, в якій я сам себе обмежую» - зізнався Вуйчич одного разу і не став себе ні в чому обмежувати.

Нік грає у футбол, теніс, прекрасно плаває.

45745747

Нік грає в гольф

657856757657

Нік стрибає з парашутом

876576546754

Нік займається серфінгом

 

Мотивація

Вважайте ставлення до світу пультом дистанційного керування. Якщо програма, яку ви дивитеся, вам не подобається, ви просто хапаєте пульт і переключаєте телевізор на іншу програму. Так само і з відношенням до життя: коли ви незадоволені результатом, змініть підхід, незалежно від того, з якою проблемою ви зіткнулися.

У 19 років Ніку запропонували виступити перед студентами університету, де він навчався (Університет Гріффіта). Ніколас погодився: вийшов і коротко розповів про себе. Багато людей в аудиторії плакали, а одна дівчина піднялася на сцену і обняла його.

Хлопець зрозумів - ораторство його покликання.

Нік Вуйчіч об'їхав 45 країн, зустрічався з 7 президентами, виступав перед тисячами глядачів. Щодня йому приходять десятки прохань про інтерв'ю і запрошень виступити з промовою. Чому люди хочуть слухати його?

Тому що його виступи не зводяться до банального: «У тебе проблеми? Та ти подивися на мене - ні рук, ні ніг, ось у кого проблеми!».

Нік розуміє, що страждання не можна порівнювати, у кожного свій біль, і не намагається підбадьорити людей, мовляв, «у порівнянні зі мною у вас все не так вже й погано». Він просто розмовляє з ними.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

Обійми

У мене немає рук, і коли обіймаєш, то притискаєшся прямо до сердець. Це приголомшливо!

Нік зізнається, що оскільки він народився без рук, ніколи не сумував за ними. Єдине, чого йому не вистачає - рукостискання. Він не може нікому подати руки.

Але він знайшов вихід. Нік обіймає людей ... серцем. Одного разу Вуйчич навіть влаштував марафон обіймів - 1749 осіб за день, обійнятих серцем.

Любов

Якщо ви відкриті для любові, любов прийде. Якщо ви оточите своє серце стіною, любові не буде.

Вони познайомилися 11 квітня 2010 року. У красуні Канае Міяхара бойфренд, у Ніка - ні рук, ні ніг. Це не любов з першого погляду. Це просто любов. Справжня, глибока.

12 лютого 2012 року Нік і Канае одружилися. Все, як годиться: біла сукня, смокінг і медовий місяць на Гаваях.

64564646

Нік Вуйчич з дружиною Канае

Сім'я

Неможливо жити повним життям, якщо кожне ваше рішення визначається страхом. Страх не дасть вам рухатися вперед і заважає стати тим, ким ви хочете бути. Але це лише настрій, відчуття. Страх не реальний!

Синдром «Тетра-Амелія» - спадковий. Нік не злякався.

14 лютого 2013 року у Канае і Ніка народився син - Кійосі Джеймс Вуйчич.

567547575

Довгі роки Нік боявся, що не зможе взяти дитину на руки, коли той буде плакати

Надія

Усе хороше в житті починається саме з надії.

Нік Вуйчич - людина без рук і ніг. Нік Вуйчич - людина, яка вірить у чудеса. У його шафі стоїть пара черевиків. Так ... на всякий випадок. Адже в житті завжди є місце для чогось більшого.

 

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

 

Джерело, фото lifehacker.ru

Поділіться з друзями: