Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Трав 2014

Думки, які заважають нам стати щасливими й досягти успіху

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Як стати щасливим? Як стверджує Марк Чернофф (MARC CHERNOFF), щоб стати щасливим, варто лиш відкинути деякі наші "невинні" думки-виправдання. Експерт з питань успіху і щастя зазначає, що є 20 маленьких думок, які руйнують наше щастя, наші найбільші мрії і наше життя.

Як стати щасливим?

НародUA пропонує вам продовження статті Марка Черноффа "20 крихітних думок, які руйнують наші найбільші мрії". Початок статті про те, що таке щастя і як стати щасливим ви можете прочитати тут -  "Щастя - це позбутися 20 крихітних думок, які руйнують наші найбільші мрії". Як випливає зі статті, саме наші думки роблять нас щасливими і допомагають впевнено йти по дорозі щастя.

Отже, найважливіше наше завдання для того, щоби стати щасливими - це вибирати думки, які по суті формують все наше життя.

Марк Чернофф радить постійно тренувати розум, щоб бачити навколо нас хороше, і навіть у зовні не надто приємних речах. Позитив і щастя - це тільки наш вибір. Тож, щоб стати щасливим, потрібно покращувати якість наших думок.

"Ви є тим, про що ви думаєте. Ви не можете нічого змінити, якщо ви не можете змінити своє мислення", - говорить експерт.

 

Серед думок-шкідників, від яких треба відмовитись, як ми вже зазначали, - думки "Мої мрії та мета можуть зачекати" (1), "У мене нема часу" (2), "Я не достатньо талановитий" (3), "Ця проблема є надто серйозною, і я її не можу вирішити" (4), "Я ще не готовий" (5).

Необхідно забути стереотипні розуміння таланту й геніальності. Насправді талант - це праця, постійна практика і наполегливість.

Які ж ще думки заважають стати щасливими-щасливішими?

 

6. "Я знав , що я недостатньо хороший (талановитий, готовий...)".


Ваша боротьба є частиною вашої історії. Відмова чи "невдача" в тому, що ви хочете, часто означає, що ви будете спрямовані на те, що ви насправді потребуєте.


7. "Я - невдаха".

Насправді невдача - це відсутність намагань в досягненні своєї мрії. Усе інше - просто практика. Це нормально, якщо ви заплуталися і облажалися. Саме так ми стаємо мудрішими. Зробіть перерву. І не здавайтеся! Хороші речі вимагають часу, і ви отримуєте їх. Робіть лише крок за кроком і йдіть вперед.

 

8. "Я просто хочу, щоб все було легко".

У кожному негаразді-випробуванні є послання. Боротьба, труднощі і кризи є природним способом змін і наслідком руйнування старих структур, позбавлення від негативних звичок, щоб щось нове і краще могло зростати на цьому місці. Так що пам'ятайте, те, що ви боретеся, НЕ означає, що ви зазнаєте невдачі. Кожен великий успіх вимагає якоїсь боротьби, щоб його досягнути.

 

9. "У них це набагато легше виходить, ніж у мене".

Ніхто не отримає це значно простіше, ніж ви. Кожен з нас має власні битви. Найсильніший серед нас - не той, хто виявляє силу, яку ми можемо бачити, а той, хто виграв неймовірні внутрішні баталії, про які ми нічого не знаємо.


10. "У мене немає нічого, за що мені можна бути вдячним".

Виберіть позитив сьогодні. Якщо вам складно бути вдячними за те, що у вас є, подумайте на мить і будьте вдячними за те, чого ви уникли. Чесно кажучи, це не має великого значення, чи ваша склянка наполовину порожня чи наполовину повна. Будьте вдячні за те, що у вас є склянка і за те, що в ній щось є.


11. "У мене дуже багато недоліків".

Неправильно. Коли ви відчуваєте себе комфортно у вашій шкірі, то навіть ваші недоліки виглядають чудово. І як тільки ви приймаєте ваші недоліки, ніхто не може використовувати їх проти вас.

 

12. "Вони невдахи, лузери і не мають те, що потрібно кожному".

У нас достатньо критиків. Будьте тим, хто надихає і стимулює. Одне щире слово підбадьорення після невдачі більш цінне, ніж день похвали і слави після успіху. Так що почніть підбадьорювати і підтримувати людей, які вас оточують. По-перше, вони будуть відчувати себе сильнішими. По-друге, що посієш, те і пожнеш. І рано чи пізно люди, яких ви підтримували, почнуть також вас підбадьорювати.

 

13. "У мене немає часу на когось ще".

Одна з найбільш духовних речей, яку ви можете зробити - це прийняти свою людяність. Встановіть зв'язок з тими, хто оточує вас сьогодні. Скажіть: "Я люблю вас", "Я прошу вибачення" , "Я вдячний вам", "Я пишаюся вами" ... все, що ви відчуваєте. Надішліть випадкові електронні листи і тексти, напишіть дружню записку, прийміть вашу правду і поділіться нею. Створіть усмішку сьогодні для когось ще... І даруйте багато обіймів. Цей зв'язок з людьми зміцнює вас.


14. "Мої близькі стосунки можуть почекати".

Якщо ви ніколи не зупиняєтеся, щоб насолодитися тим, хто поруч з вами, одного дня ви зрозумієте, що ви витратили даремно всі ваші роки, шукаючи якийсь трофей, який, за вашими уявленнями, ви отримаєте тільки тоді, коли дійсно зробите дуже багато, щоб заслужити його. Але одного разу ви прокинетеся і не схочете його більше; ви будете прагнути чогось іншого, чогось такого теплого і затишного, того, до кого ви можете звернутися, незалежно від того, що ви робите, незалежно від того, ким ви, в кінцевому підсумку, стали. Те, що просто буде тут, завжди, як завтрашнє ранкове небо. І єдиний спосіб, щоб створити це «щось» - це виховувати дивовижних людей у вашому житті.

 

15. "Я можу порушити обіцянку тільки цього разу".

Будьте послідовні й відповідальні. Зобов'язання означає залишатися відданим і тримати свої обіцянки, не залежно від того, скільки пройшло після того, як ви пообіцяли щось, і не залежно від вашого настрою. Це життєво важливо для відносин і довгострокового успіху в усіх мислимих сферах життя.

 

16. "Одна маленька брехня не зашкодить".

Брехня - це вірусна хвороба. Вона поширюється швидко. І брехуни - єдині люди, які очікують вдячності за чесність. Не будьте одними з них. Не обманюйте. Робіть правильні речі, навіть якщо ви єдині, хто знає про це.

 

17. "Вони піклуються про мене, але вони просто дуже зайняті, щоб виконувати свої обіцянки".

Це, може, важко прийняти, але коли ви важливі іншій особі, то вона завжди знайде спосіб виділити для Вас час, а не виправдання, брехню чи порушені обіцянки.

 

18. "Я відмовляюся плакати".

Ми ніколи не повинні соромитися своїх сліз. Не вибачайтеся і не соромтеся через плач. Без цієї емоції ви тільки робот. Плач є однією з найвищих благочестивих пісень-молитв. Ті, хто знають, що таке плакати, знають, що означає бути духовними. Якщо ви можете плакати з чистим серцем - через прощення і прийняття - то ніщо інше не може зрівнятися з такою молитвою. Плач включає в себе всі основні принципи гуманності.

 

19. "Я відмовляюся пробачити".

Пробачте минуле. Все скінчено. Вчіться у нього і відпустіть. Люди і ситуації постійно розвиваються і змінюються. Не чіпляйтеся до обмеженого негативного образу людини або часу в минулому. Дивіться на своє життя зараз. Ваші стосунки та обставини завжди живі і змінюються.

 

20. "Моє серце було розбите занадто багато разів, щоб допускати нові ризики".

Іноді потрібне робите серце чи велике розчарування, щоб потрясти нас, розбудити і допомогти нам побачити, що ми гідні набагато більшого, ніж те, чим ми задовольнялися. Відпустити це буде важко? Звичайно, але не так важко, як триматися за те, що не було реальним. Ви повинні винести своє серце за межі цього. Тому що емоції, які можуть розбити ваше серце, часто ті ж самі, які зцілюють його і допомагають йому зростати.

Тож рецепт щастя простий - очистіть свідомість від шкідливих думок. Саме так можна стати щасливим. Щастя вам!

 

Матеріали з рецептами щастя і випробуваними шляхами, які насправді допомагають стати щасливим, читайте у рубриці "Як стати щасливими", а також в рубриці "Притчі, саморозвиток, дайджест". Крім того, про щастя конкретних людей, ваших знайомих, друзів чи не дуже знайомих, їх маленькі секрети досягнення щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ.

Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Адже щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com.

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.marcandangel.com/

Фото wisdomheart.com

Поділіться з друзями: