Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Щастя - це відповідальність за своє життя, а також сила і мудрість творити й приймати своє життя. Сильна людина - це не та людина, яка заради егоїстичних цілей як танк іде по інших людях і не рахується з інтересами інших. Сильна людина - це людина, яка може взяти відповідальність за своє життя, не скаржиться, а приймає свої помилки і вчиться на них, допомагає собі й іншим, має мужність ризикувати і змінювати життя на краще.

Уже давно відомо і доведено, що слова - це не просто "порожні звуки", які служать лише для спрощення комунікації-порозуміння між людьми. Насправді слова несуть певну енергію і впливають як на наш настрій і психіку, так і на здоров'я і діяльність. Слова часто формують наше життя. Слова допомагають нам осягнути щастя. Тож пропонуємо статтю про вплив слів на наше життя. Зрозуміло, що слова мають складати цілісність із діями і на самих словах життя не побудуєш, але вони можуть стати основою і потужним поштовхом до творчої, позитивної діяльності.

Є прості речі, які варто пам'ятати про людей і стосунки. Їх потрібно іноді собі нагадувати, і любити себе і людей такими, які ми всі є. 

Депресія - серйозна проблема і навіть хвороба, коли підтримка і реальна допомога інших людей дуже необхідна. У нашому житті ми часто прагнемо "заспокоїти" людей, але іноді це лише підсилює проблеми. Тож пропонуємо статтю про те, що ж не варто говорити людям, які страждають депресією, а також конкретні слова, які можуть допомогти людям у складній ситуації. Врешті, потрібно пам'ятати, що головне тут - не лише слова, але й конкретні наші вчинки, які можуть допомогти людям у депресії. Дуже важливо у такі моменти присвятити нашим ближнім час, увагу й любов. Іноді уважно вислухати і поспівчувати - набагато більше ніж будь-які поради і слова. Шлях до щастя - любов і вміння допомогти іншим.

Самореалізація, успіх і щастя - речі не тотожні, але дуже споріднені. Тим паче в кожного - своє поняття "успіху". Для одних це кар'єра, гроші і тому подібне, для інших - слава і гроші, для когось - влада і гроші, ще для когось - гармонія і спокій в душі, чесність, любов і так далі. Стаття Сейлана Кумбарджи (CEYLAN KUMBARJI) - про те, що робота і пошук себе - поняття взаємопов'язані, тому варто спершу знайти себе, а відтак - шукати роботу.

В рамках циклу матеріалів про щастя і побудову гарних стосунків пропонуємо статтю Шерил Пол (Sheryl Paul) як бути щасливим у шлюбі й зберегти чудові відносини з партнером. Для цього, на думку, Шерил, необхідно перед одруженням знати те, що на вас чекає, не плекаючи "казкових" ілюзій, які можуть зруйнувати реальні відносини й любов.

Продовжуючи наш шлях до щастя, подаємо чергову статтю про стосунки і те, як зробити їх максимально близькими і щасливими. Отже, доктор С'ю Джонсон (Dr. Sue Johnson) пропонує 14 рецептів, щоб створити стосунки нашої мрії.

Папа римський Франциск в інтерв'ю аргентинському журналу Argentina Sunday поділився секретами щастя. Зокрема, він окреслив 10 кроків до щастя. 

Пропонуємо чергову статтю про те, як стати щасливішим і досягти успіху в житті. Цього разу стаття, надрукована на сайті highexistence.com, оперує списком життєвих секретів і корисних порад, які допоможуть зробити життя яскравішим, насиченішим і легшим.

Зруйновані стосунки ранять, але відпустити «токсичні» відносини - це насправді здобуток, а не втрата. Пропонуємо чудову статтю Марка Черноффа про нездорові стосунки та їх ознаки, а також про те, як берегти та розвивати наші відносини.