Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Продовжуючи публікувати матеріали різних експертів з питань розвитку, успіху й щастя, ми пропонуємо рецепти щастя від відомого Джеймса Алтучера, американського фінансиста і колумніста, котрий свого часу створив кілька успішних компаній, а зараз керує хедж-фондом і пише книжки. Він розповідає про оригінальні ідеї, які допомогли йому досягти успіху. Його рецепти щастя - дуже прості й водночас надзвичайно ефективні. Вони просто вражають простотою і дієвістю!

Подолання кризи залежить від щоденних навичок людини. Пропонуємо статтю відомого експерта Лео Бабаути про звички, навички, які варто набути не лише для того, щоб успішно пережити різноманітні проблеми й випробування в "особливі часи", але й для відчуття щастя кожного дня.

Є речі, які варто й навіть потрібно не лише раз у своєму житті зробити, а необхідно робити постійно і жити в цьому. Це принципи, світогляд і стиль життя. Наш щоденний вибір, наша психологія, наш спосіб мислення. Пропонуємо черговий матеріал для нашого самовдосконалення. Розвиток - це те, що не дає нам помирати духовно.

Вдячність - необхідна властивість повноцінної, сильної і хорошої людини. Вона здатна змінити наше життя, наповнити його любов'ю і щастям, досягти успіху в будь-яких цілях. Пропонуємо матеріал Дена Вальдшмідта про силу вдячності й подяки.

Батькіи іноді під час виховання дітей роблять речі, які не надто добре впливають на самодостатність дітей, їх здатність приймати рішення, бути творчою і активною особистістю. Вітаємо усіх читачів із 1 вересня і пропонуємо усім нам, батькам, прочитати цікаву статтю Тіма Елмора, автора психологічних бестселерів, про помилки під час виховання, які заважають дітям стати лідерами й осягнути щастя.

Знайти роботу, яка б була до душі, тобто давала б і моральне задоволення, - теж одна із сходинок саморозвитку і щастя. Виконувати своє призначення на Землі, "споріднену працю", роботу, яка відповідає характеру-душі-серцю-розуму й відкриває наші можливості - що це, як не осягнення певної мудрості, достатній рівень розвитку й щастя? Пропонуємо статтю  Айнура Сафіна про невеличкі хитрощі, які можуть допомогти нам дещо більше взнати про наші прагнення й особливості, щоб вибрати "правильну" роботу.

Інколи "нещастя" і непросте життя людини призначене для того, щоб вона стала мудрою, доброю і духовною, пішла правильним шляхом у житті і так далі. Тому не варто відразу звинувачувати себе у нездатності побудувати щасливе й радісне життя. Варто подивитися собі в душу й зрозуміти, навіщо ці випробування вам потрібні і чи ви правильно визначили свій шлях розвитку. Пропонуємо цікаву статтю Дмитра Семеника з цього приводу.

Щастя - це те, що ми робимо саме сьогодні, саме в цю мить. Якщо ми живемо якісно і постійно працюємо над собою, то це підвищує шанси того, що ми будемо щасливими і в майбутньому. Пропонуємо статтю Кевіна Даума про те, які сьогоднішні ознаки нашого життя свідчать про те, що ми будемо щасливі в майбутньому.

Життя складається в основному зі звичок. Не тільки дії, але й думки, слова та емоції стають нашими звичками. Тому від наших звичок залежить фактично усе: від відчуття себе й світу (щастя) до стосунків з іншими, самореалізації й успіху в справах. Урешті, звички, а з ними - й наше життя, можна змінювати. Пропонуємо цікаву статтю на основі матеріалу Шона Ліма, фахівця з особистісного росту й засновника проекту themillionairesecrets.net, адаптовану і розвинену нами, про те, які звички варто набути для щастя й успіху.

Стосунки розвиваються разом із досвідом і розвитком обох партнерів. Пропонуємо матеріал Еллісон Реннер про 10 речей, яких вчать щасливі відносини і які необхідні для щастя й любові у шлюбі.