Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Щастя - це не лише психологічна установка на позитив, але й щоденне практикування певних хороших звичок, як і відмова від поганих. Сьогодні пропонуємо вам ще одну статтю (автор - Chantalle Gerber) про погані звички, які заважають бути щасливими.

Продовжуємо ділитися "рецептами щастя", тобто фактами й світоглядними принципами, які допомагають нам відчути, зрозуміти, а також цінувати себе, а також любити цей світ і це життя. Пропонуємо статтю Марка Черноффа про 22 суворих, але правдивих факти, які допоможуть нам прокинутися і стати успішними й щасливими.

Знайти те, що змушує нас "горіти", те, що ми любимо, і жити повноцінним життям - одна із складових щастя. Пропонуємо статтю Марка Менсона про життя, смерть і пристрасть у житті.

Є різні погляди на щастя, а також різні рецепти осягнення цього стану. Безумовно, більшість експертів погоджується з тим, що щастя - це суто внутрішній стан людини, який не залежить від зовнішніх факторів (на кшталт грошей і розваг). Пропонуємо статтю про те, що щастя - це, передусім, контроль. Контроль над собою і своїми емоціями.

Іноді потрібно очистити мозок від зайвої інформації, відпустити минуле. Це не просто. Пропонуємо статтю Джеффрі Джеймса про те, як можна послабити неприємні спогади, а також підсилити позитивні.

Продовжуємо публікувати статті для саморозвитку й осягнення щастя. Як ми уже зазначали, щастя - це, передусім, позитивне мислення й життя в любові й самовдосконаленні. Пропонуємо статтю Джессіки Лі про 34 прийоми, які допомагають нам позитивно мислити. Одним словом, як ми мислимо, так ми і живемо.

Спілкуватися з собою - насправді корисна справа, не в гіпертрофованій формі, звісно. Іноді людина все життя прожила, а так і не зазирнула собі в душу, не відкрила внутрішнє "Я", не поставила собі надзвичайно важливі, сутнісні питання, які варто ставити собі кожного дня. Пропонуємо 100 питань, які здатні змінити наше життя на шляху до щастя, любові й самореалізації від Шанталя Гербера, експерта з саморозвитку. Правильні, глибинні питання - це вже серйозний розвиток і шлях до щастя.

Головний шлях до щастя - це позбутися негативу. Передусім, внутрішнього. Якщо ми очистимо мозок, то і довколишній світ стане яскравішим. Пропонуємо статтю Джона-Пола Флінтоффа, автора книги "Як змінити світ", де він подає свої рецепти очищення мозку від негативних думок для досягнення щастя і внутрішнього спокою.

Іноді життя вимагає змін, переосмислення, навіть зміни цінностей і пріоритетів. Особливо, якщо йдеться про пізнання себе, розвиток, щастя, успіх і досягнення якихось достатньо амбітних цілей. Часом ми падаємо, щоб потім піднятися і з новим досвідом піти в напрямку, який обирає наше внутрішнє "Я". Своє бачення того, як піднятися, змінити життя і йти до нової мети викладає в своїй статті відомий підприємець і письменник Джеймс Алтучер. Він піддає сумніву усталені стандарти і пропонує альтернативні рішення.

Пошуки щастя можуть бути доволі небезпечними для тих, хто дещо викривлено уявляє собі цей стан і це явище. Це не просто "задоволення" і всілякі приємні речі. Щастя - це серйозна робота, постійний розвиток, відповідальність, здатність програвати і чимось жертвувати. Пропонуємо з цього приводу статтю письменника і підприємця Марка Менсона. На його переконання, щастя може бути доволі небезпечною річчю.