Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Ця стаття Чентела Гербера - про мови любові, які є запорукою довготривалих щасливих стосунків.

Вважається, що позитивне мислення і "очищення" голови від неприємних думок - шлях до вирішення проблеми. Однак насправді подібний штучний контроль думок без глибинного очищення, прийняття і відпускання проблеми може лише посилити депресію чи внутрішні конфлікти. Так само спроби зовнішнього, модного сьогодні, підвищення самооцінки за допомогою різних "позитивних" поверхневих практик без глибинного усвідомлення й реальних змін у мисленні-діяльності-самоприйнятті лише спричинять тимчасове полегшення і "заженуть" проблему на більш серйозний рівень. Нижче - стаття про 8 найбільш очевидних неприємних речей, які трапляються, коли ми намагаємося не думати і не говорити про реальну проблему. Крім того, автор вказує на 3 психологічні причини, через які варто прийняти проблему, осмислити її і обговорити.

Як ви знаєте, політична філософія ненасилля і нонконформізму Ганді змінили світ у минулому столітті. Навіть на глибоко особистому рівні вчення Махатми Ганді і те, як він жив, можуть бути приголомшливим вказівником для нас, щоб жити щасливішим, більш продуктивним життям. Тож пропонуємо уроки щастя від Ганді.

У статті Марка Черноффа - про те, що варто відпустити в душі-розумі, аби перейти в новий рік в мирі й натхненні на нові звершення.

Наша чергова стаття для саморозвитку - про те, як осягнути щастя. Єдиний шлях до цього - практика розуму і відчуттів, тобто самоконтроль. Це особистий ментальний вибір, який не залежить від зовнішніх обставин. Пропонуємо цікаву статтю Джойс Мартер (Joyce Marter) про розумові практики-звички, які допоможуть осягнути щастя. 

Стресові ситуації часто порушують наш внутрішній баланс і відчуття щастя. Пропонуємо матеріал Марка Черноффа про найбільш поширені стресові ситуації, в які ми часто потрапляємо і які ми можемо успішно уникати й подолати, щоб розвиватися, повноцінно жити і відчувати щастя.

Виявляється, ДНК - це не константа, яка визначає все і вся. Вчені дослідили, що свідомість людини може змінювати ДНК, а любов і позитивна енергетика може творити чудо, зокрема й зцілювати. Пропонуємо цікаву статтю з цього приводу.

Пропонуємо статтю Честера Елтона і Адріана Гостика про щастя чи, радше, про успіх і те, як можна щастя-успіх досягти в житті. Вони представляють свій погляд на "правила щасливої людини".

Ця стаття - про важливі уроки життя, які ми пізнаємо лише на власному гіркому досвіді, в тому числі про пошуки щастя.

Стосунки потрібно постійно розвивати й підтримувати. Кожного дня віддавати їм час і себе. Пропонуємо статтю про ознаки "правильних" відносин.