Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Ця притча - про щастя.

У кожного з нас своє уявлення про те, що таке щастя. Твір-роздум на цю тему стає для дітей своєрідним самоусвідомленням у світі і спробою практично осягнути життєву філософію. Для когось щастя - це тихе і спокійне сімейне життя, хтось шукає можливість реалізувати себе у творчості чи бізнесі, а комусь для щастя необхідно допомагати бездомним тваринам. Для індіанців південноамериканського племені піраха стан щастя взагалі є якоюсь даністю, природною річчю. Ці триста-чотириста людей живуть у долині річки Мейкі, їдять максимум двічі в день, сплять уривчасто по півгодини кілька разів на добу і називають нас, людей "освічених і розвинених", божевільними істотами. А більшість населення сучасного світу впевнена у тому, що життя повне проблем і часто буває важким і нестерпним. На відміну від племені піраха, що вважаються найбільш безтурботним народом на Землі і нездатні відповісти на питання "Що таке щастя?", найбільші уми "цивілізованого людства" вже протягом не однієї тисячі років намагаються пояснити цей дивний стан щастя і дати йому визначення.

Публікуємо цікавий авторський матеріал для саморозвитку. У ньому йдеться про швидкі й рішучі кроки до здійснення нашої мрії, до нашого щастя. Це стаття Олени Рєзанова, автора проекту про самореалізацію «Life is Now».

Притча про те, що змушує нас страждати. "Звільнися від образ і не ображай нікого - тоді буде щастя і мир", - каже вона.

Як змінити життя? Як досягти успіху й щастя? Що таке справжній успіх? Що таке справжнє щастя? Ці питання час од часу задає собі мисляча людина, людина, яка прагне розвиватися і зробити щось хороше для людства. Особистий розвиток - це вибір. Вибір щоденний. Пропонуємо одну із статей на тему "Як змінити своє життя".

Є дуже багато книг про те, як стати щасливими, розбагатіти, жити без проблем, бути найкращим сім’янином… Але жодна книга не навчить, перш за все, любити, потім поважати і дивитися на усіх крізь призму любові.

З азартом беручись за нову справу, наштовхнувся на труднощі і опустив руки... Знайома історія? Причина криється у відсутності упертості.

Як часто ми мислимо стереотипами, не помічаючи цього. Притча про чоловіків доводить, що кожен день, кожна ситуація і кожна людина має різні сторони і важливо цього не забувати.

Іноді достатньо припинити скаржитися і осягнути мудрість вдячності й прийняття світу-себе, щоб відчути щастя. Пропонуємо статтю Марка Менсона про важливість вдячності.

Рано чи пізно кожен з нас проходить через певні випробування, депресії і розчарування. Поразки й падіння допомагають розвиватися і працювати над своїми недоліками. Крім того, важкі періоди в житті вчать нас мудро приймати життя і себе в ньому. Пропонуємо статтю Марка Менсона і його поради щодо виходу із складних життєвих ситуацій. Його практичні й дуже життєві рекомендації можуть тією чи іншою мірою допомогти нам вийти з депресії. Головне - пам'ятати, що кожен має право на такі моменти, щоб стати мудрішим, більш чуйним і витривалішим.