Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Є прості речі, які можна практикувати щодня для того, щоб більше насолоджуватися життям, усвідомлювати й виразно відчувати щастя. Це певні "правила" чи корисні звички щасливої людини. Тож НародUA публікує чергову статтю для саморозвитку про що таке щастя на рівні щоденних звичок. Утім, у кожного можуть бути свої правила щасливого життя.

Цього разі в рубриці "Як стати щасливими" - стаття про 50 важливих і очевидних речей, які потрібно нам пам'ятати кожен день і кожну секунду, або насолоджуватися життям і відчувати душею що таке щастя.

Щастя - це любов. До світу, до його вищої сутності, до себе. Звісно, любов - це не егоїзм, коли ми "любимо" когось-щось чи себе заради себе ж, своїх інтересів. Як полюбити себе і стати щасливим? Як любити повноцінно, а не тому, що хтось-щось задовольняє наші потреби чи бажання? НародUA пропонує статтю для саморозвитку, де автор викладає своє бачення любові до себе, а також дає рекомендації як же полюбити себе без егоїзму.

НародUA публікує матеріал про те, як стати щасливими. Тут ідеться про радість і щастя. З відчуттям радості потрібно постійно працювати - тренувати цей психологічний м'яз. Радість - дуже потужна річ, яка впливає не лише на психологічний стан людини і рівень життєвої енергії, але й на здоров'я.

НародUA продовжує цикл статей про те, як стати щасливими. Найперше, що потрібно зрозуміти в пошуках відповіді на питання "Що таке щастя?", - це те, що щастя - це суто наш внутрішній світ, щоденний вибір і праця. Іноді важливо пам'ятати не лише про те, що робити, щоб бути щасливими, але й про те, що не потрібно робити для того, аби знайти щастя. Отже, 30 речей, які потрібно припинити робити, щоб стати щасливим.

Сенс життя - вічне питання, і тут немає однакових і правильних відповідей. Кожна людина повинна знайти свою відповідь на питання "У чому сенс життя". А її можна знайти не у мудрих філософських книжках, а лише в житті, досвіді, конкретних справах і власних відчуттях. Сенс життя - у щасті, мирі з собою й любові. НародUA публікує статтю про сенс життя.

НародUA публікує чергову статтю для саморозвитку. Автор пише про щастя, життєву енергію, позитив тощо і дає практичні рекомендації тим, хто шукає відповіді на питання "Як стати щасливим?".

Іноді життєва енергія наче вичерпується і з-поміж рутини й суєти вже не бачиш високі цілі й цінність життя. Не вистачає життєвої енергії на цікаві виклики й завдання, на саморозвиток і пізнання нового у світі й собі. Коли мало життєвої енергії, тоді нічого не хочеться, з'являється апатія і так далі. Життєві сили немов залишають тебе і все довкола видається сірим і нецікавим. Про щастя і розвиток тоді говорити не доводиться. Що ж робити, коли не вистачає життєвої енергії і жити стає нецікаво? НародUA пропонує ще одну статтю для розвитку. Її можна сприймати по-різному, але, навіть відкинувши будь-які натяки на езотерику, деякі речі є достатньо практичними й корисними.

Вікно Джохарі - ще одна можливість самопізнання і саморозвитку. В основі методу - правильні питання і чесні відповіді. Так ми поступово себе пізнаємо і розвиваємо. НародUA публікує одну із статей на цю тему.

Ця стаття - про втому від людей. Автор дає рекомендації тим, хто намагається прийняти довколишніх людей такими, які вони є, і радіти від спілкування з ними.