Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Є речі, якими ми так чи інакше ускладнюємо своє життя. Усвідомлюючи це, можна зробити життя простішим і щасливішим. Отже, пропонуємо чергові рецепти щастя - статтю Марка Черноффа "18 способів, якими ви робите своє життя важчим, ніж воно має бути".

Кожен ранок - це новий шанс. Те, що ви робите сьогодні, - ось що найголовніше. Сьогодні - це ще один шанс, щоб зробити наше життя щасливим. Пропонуємо статтю Енджел Чернофф про 12 речей, які потрібно нагадати собі, коли прокидаємося, щоб відчути щастя і насолоджуватися життям.

Правда не перестає існувати, якщо вона ігнорується. Ми можемо почути щось сто разів і кожного разу по-різному, перш ніж ця річ, нарешті, дійде до нас. І тоді приходить справжнє розуміння, звільнення, щастя... Десять істин, які перераховані нижче, твердо потрапляють в категорію тих уроків життя, котрі багато хто з нас, ймовірно, взнав багато років тому. Вони постійно нагадуються нам з тих пір, однак з якоїсь причини часто не засвоюються нами повністю. Усе це - в статті Марка Черноффа "10 Painfully Obvious Truths Everyone Forgets Too Soon".

Коли частенько запитуєш у людей про щастя, мимоволі і сам починаєш жити на цій хвилі. На хвилі роздумів про щастя, рецептів щастя, філософії щастя... І кожного разу сам себе запитуєш: «А я щасливий?». Цікаво, що відповіді на безліч питань у своїй голові приходять від самих неочікуваних ситуацій, людей, предметів...

Тема здорових, хороших стосунків, які вимагають часу і праці двох людей, завжди актуальна. Пропонуємо продовження статті Марка Черноффа про хороші стосунки і речі, які не можна робити заради збереження і розвитку стосунків.

Здорові, хороші стосунки не виникають на порожньому місці. Вони потребують часу, терпіння і єдності двох людей, які дійсно хочуть працювати разом, щоб створити щось значуще. Пропонуємо вам статтю Марка Черноффа про здорові стосунки і речі, які не можна робити заради цих відносин.

У нас усіх були дні, тижні, місяці і навіть роки темних днів і депресії. Коли ми потрапляємо в колію саморуйнування, самотності чи невпевненості, то щасливе, радісне життя іноді може відчуватися як непомітна й нецікава рутина. Часто ми навіть не помічаємо, чого досягли, недооцінюючи своє життя і вчинки. Пропонуємо статтю Шенона Кайзера (SHANNON KAISER) про речі, які допомагають нам усвідомити свій розвиток і своє щастя.

Одна з найцінніших речей у житті людини - це досвід. Як правило, досвід дає розуміння тих життєвих уроків і цінностей, які приносять щастя і успіх. Цю життєву мудрість, яка приходить переважно з роками і з досвідом, можна почерпнути і від людей, які вже пройшли певний шлях у житті й готові ділитися нею з усім світом, щоби якомога більше людей, незалежно від віку й світогляду, цінували життя й несли у цей світ любов і радість. Такі життєві уроки - одне з найцінніших знань людства. Сьогодні пропонуємо 50 найголовніших життєвих уроків для осягнення щастя від Беррі Дейвенпорта.

Після досягнення 30-річного віку людина все частіше стикається із так званими "кризами". Це пов'язано як із тим, що людина все частіше аналізує своє життя з точки зору досягнення давніх мрій і реалізації амбіцій, так і з тим, що вона також осмислює своє життя в розрізі сенсу життя, розвитку, щастя, діяльності для блага людства тощо. Як же жити після 30-ти, відчувати щастя і досягати успіху? Пропонуємо Вам статтю Марка Черноффа "30 уроків, щоб досягти успіху в житті у ваші 30 і більше".

Можливо, сьогодні, як і в будь-який інший день, ви завалені повідомленнями про те, що вам потрібно для того, щоб бути щасливим. І все це будуть різні речі - товари, яких вам нібито не вистачає для щастя. Це товари, які потрібні для того, щоб ви "виглядали правильно" або відчували себе "правильно". Але насправді щастя - це внутрішня робота, як пише Сільвія Бурштейн (Sylvia Boorstei) в її бестселері. І це дійсно так. Ми можемо бути настільки зануреними в гонитву за примарним щастям, що в постійних дедлайнах, дієтах, завданнях і очікуванні відпустки дійсно забуваємо жити. Ось три нагадування, щоб ми остаточно не загрузнули в безумстві й не пропустити всю красу, що оточує нас кожен день.