Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Груд 2014

8 гнітючих речей, які трапляються, коли ви не говорите про проблему

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Вважається, що позитивне мислення і "очищення" голови від неприємних думок - шлях до вирішення проблеми. Однак насправді подібний штучний контроль думок без глибинного очищення, прийняття і відпускання проблеми може лише посилити депресію чи внутрішні конфлікти. Так само спроби зовнішнього, модного сьогодні, підвищення самооцінки за допомогою різних "позитивних" поверхневих практик без глибинного усвідомлення й реальних змін у мисленні-діяльності-самоприйнятті лише спричинять тимчасове полегшення і "заженуть" проблему на більш серйозний рівень. Нижче - стаття про 8 найбільш очевидних неприємних речей, які трапляються, коли ми намагаємося не думати і не говорити про реальну проблему. Крім того, автор вказує на 3 психологічні причини, через які варто прийняти проблему, осмислити її і обговорити.

Нещодавно я намагався ігнорувати те, що було в мене на думці, і я був нещасний. При чому, дуже серйозно. Це було, на мій погляд, тому, що ця проблема була важливою для мене. Дуже важко і боляче ігнорувати те, що є важливим для вас.

Так чому ж ми це робимо? Страх. Ми можемо прикинутися, що цього не відбувається, якщо ми не говоримо про це. Ми можемо робити вигляд, що ми ніколи не будемо мати справу з цією проблемою. Звучить знайомо?

 

Ось що станеться, якщо ви не говорите про серйозні речі, які вас хвилюють:

 

1. Ви не можете зосередитися.

Чим більше ви намагаєтеся відвернути від себе думки, тим більше ви про це думаєте. Єдине, на чому ви по суті можете зосередитися, - це та річ, про яку ви не хочете думати.

 

2. Неприємна річ постійно залишається в думках.

Ви знаєте, в глибині душі, що ви хочете і повинні мати справу з цією проблемою. Ваша підсвідомість знає це і відчайдушно хоче, щоб свідомість знала про це. Якщо ви не будете слухати підсвідомість, то ці сигнали будуть постійно вас турбувати.

 

3. Ви відчуваєте себе дуже кепсько.

Ви зациклюєтеся на проблемі. Ви не робите ніяких дій. Ви вдаєте, що не знаєте, що робити, хоча ви точно знаєте, що робити, однак не робите цього. Це величезний сюрприз, що ви відчуваєте себе кепсько?

 

4. Ви занадто багато думаєте.

Ви аналізуєте все. Вона мала на увазі це чи інше? Що вони дійсно намагаються сказати? Що робити, якщо він сказав це, але насправді мав на увазі це?..

 

5. Ви занадто багато думаєте про ваш надмірний аналіз.

Ви думаєте, про те, чому ви аналізуєте це все. Це як відправна точка, але не для дій, а для думок. Смішно? Ні.

 

6. Ви мучите себе.

Ви точно знаєте, що робити, але ви цього не робите. Це, власне кажучи, велика причина нещастя. Це немов ви дражните себе. Але не в цікавій веселій формі.

 

7. Ви застряєте в житті.

Ви не можете рухатися вперед у своєму житті, тому що ви не хочете цього робити. Все, що вам дійсно потрібно зробити, - це розібратися в проблемі, яка вас непокоїть. Зробіть собі послугу і прийміть пораду від Nike: просто зробіть це. Це найкраще, що може статися.

 

8. Ви дозволяєте комусь забрати щастя від вас.

Це те, що я зрозумів тільки після того, як написав більшу частину цієї статті. Якщо ви маєте проблему з людиною, ви даєте їй всю владу над собою. Ви дозволяєте їм забрати ваше щастя. Божевільна частина проблеми? Ці люди, ймовірно, не мають ні найменшого уявлення про проблему, і їх це може взагалі не хвилювати.

 

Але коли ви, нарешті, про це почнете говорити, ось що трапиться:

 

1. Ви відчуваєте, наче скидаєте з себе серйозну вагу.

Це неймовірне відчуття. Це кліше, але це кліше обґрунтоване. Ви дійсно відчуваєте себе легше. Носити подібну вагу з собою потребує багато зусиль. Говорити про це, і - таким чином - вирішувати це означає скинути цю вагу з себе. Просто спробуйте.

 

2. Ви дивуєтеся, чого ви весь час чекали.

Що я чекаю? Ви розумієте, що могли б врятували себе від всього цього гніву, розчарування і суму, якщо б тільки усвідомили цю річ. Наступного разу...

 

3. Ви визнаєте, що проблема ніколи не була такою серйозною, як ви думали про це.

Якщо це сталося, то це сталося. Ви не можете змінити це. Ви сказали це, і ви мали це на увазі. Замість того, щоб відчувати себе впійманим у пастку, ви відчуваєте себе вільним. Ви думаєте, що будете себе втягувати в цю проблему, але ви насправді даєте собі вибір, натхнення й розширення прав і можливостей. Це не завжди легко, але це завжди варто зробити.

 

Якщо ви все ще не впевнені, що говорити про проблеми правильно, дозвольте мені залишити вас з цим питаннями:

- Що ви чекаєте? (Будьте чесні. Якщо ви говорите "нічого", то ви обманюєте собі, тому що, якби це було правдою, ви б вже зробили це.)

- Що станеться, якщо ви просто приймете це?

- Якщо б ви вже прийняли це і відчули, як відкинули серйозну вагу, що б ви тоді робили?

 

 

Джерело http://www.lifehack.org/

Переклад НародUA

Фото www.feng-shui-leipzig.de

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему