Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Серп 2014

7 важливих звичок, які обов'язково змінять ваше життя на краще

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Життя складається в основному зі звичок. Не тільки дії, але й думки, слова та емоції стають нашими звичками. Тому від наших звичок залежить фактично усе: від відчуття себе й світу (щастя) до стосунків з іншими, самореалізації й успіху в справах. Урешті, звички, а з ними - й наше життя, можна змінювати. Пропонуємо цікаву статтю на основі матеріалу Шона Ліма, фахівця з особистісного росту й засновника проекту themillionairesecrets.net, адаптовану і розвинену нами, про те, які звички варто набути для щастя й успіху.

Чи знаєте ви, що успіх і щастя починається зі звичок і повсякденних правил? У вас можуть бути великі мрії, достатні навички і знання. Але якщо ви не практикуєте цей успішний шлях щодня, то не будете розвиватися і акумулювати маленькі успіхи, які з часом перетворюються на щось більше. Саме ваші звички визначають, що ви за людина і чого ви зможете досягти в майбутньому.

 

Ми пропонуємо 7 звичок, що змінюють життя, несуть за собою успіх і щастя

 

1. Починайте день раніше

Майже кожна успішна людина, яка досягає чогось надзвичайного, встає рано - щоб провести побільше часу наодинці з собою, попрацювати над своїм розвитком, запланувати цілі й окреслити шлях їх реалізації, проаналізувати перешкоди і "невдачі", засвоїти "уроки життя", налаштувати себе на позитив, попрацювати із проблемами, виконати свої найважливіші завдання, приготуватися до того, що чекає її вдень. Знамениті керівники та підприємці - Говард Шульц з Starbucks, Річард Бренсон з Virgin Group, керівник Apple Тім Кук, керівник Disney Боб Ігер та інші - встають або вставали дійсно дуже рано.

Як це зробити? Тренуйтеся, щоб вставати раніше, працювати над своїм розвитком і помилками, а також, щоб готуватися до успішної, ефективної діяльності протягом дня. Спочатку буде непросто і некомфортно, але це доведеться подолати, щоб перетворити раннє пробудження в звичку. Непогана стратегія - вставайте спершу на 15 хвилин раніше і поступово відсувайте час пробудження на більш ранній.

 

2. Принаймні півгодини читайте

Інвестиції в себе - одна з найважливіших передумов, що дозволяють добитися видатного результату в житті. Між мною і вами немає ніякої різниці - крім наших знань і наших навичок. Нас робить різними наше мислення, саме воно перетворює нас в тих, ким ми стали сьогодні. А значить, якщо ви хочете поліпшити свої результати, треба змінити своє мислення. Зробивши це, ви зможете змінити і свій спосіб ухвалення рішень.

Читання - одна з найлегших в освоєнні звичок, що поліпшують якість життя. Хочете навчитися готувати? Читайте кулінарне керівництво. Хочете навчитися інвестувати у фондовий ринок і домогтися фінансової свободи? Вчіться за книгами, а для швидкості - і на семінарах.

Як це зробити? Візьміть за правило читати хоча б 30 хвилин на день. Це можна робити вранці, а можна і вечорами. Читайте книги, які поповнюють ваші знання, або навіть просто книги з особистого розвитку.

 

3. «Правило п'яти»

Це потужна методика, яка з часом приносить великі результати. Мрії і думки про те, як ви станете багатими та успішними не допоможуть, доки ви не почнете вживати конкретних заходів. Ця методика допомагає робити щось важливе кожен день, щоб з часом привести вас до бажаного результату.

Кожен день записуйте 5 речей, які вам потрібно зробити, щоб домогтися своїх цілей - і робіть їх. Якщо у вас виявиться більше часу, зробіть навіть більше. Але це мають бути саме ті завдання, які гарантують потрібний результат. І повторюйте це кожен день, поки ця практика не перетвориться на звичку і не стане автоматичною.

Як це зробити? Або ввечері, або вранці, до всіх інших справ, записуйте 5 найважливіших задач, які вам потрібно вирішити протягом дня, і неодмінно їх виконуйте. Змушуйте себе робити це кожен день, поки це не стане звичкою.

 

4. Хваліть інших, робіть компліменти

Коли ви в останній раз це робили? Коли ви робите компліменти, підтримуєте когось, допомагаєте комусь і так далі, то виникає позитивна енергія, яка оточує вас і в цілому поліпшує атмосферу. Звичайно, не потрібно змушувати себе це робити, робити компліменти механічно. Щоб це спрацювало, потрібно хвалити людей від щирого серця. Дійсно відчути це і говорити чесно. Якщо ви тільки вдаєте, ефект буде зворотний.

Справжні лідери хвалять хорошу працю інших людей. Якщо ви хочете побудувати сильний і успішний бізнес, то вам потрібна відмінна команда, а для цього треба насамперед дивитися на позитивні її сторони і досягнення.

Як це зробити? Тренуйтеся в компліментах - шукайте щось хороше в оточуючих вас людях. Можна почати з ваших близьких - родичів або друзів. Хваліть їх і дивіться на результат.

 

5. Виконуйте обіцянки

Репутацію будують двадцять років, а зруйнувати її можна за п'ять хвилин. Якщо ви задумаєтеся про це, то будете діяти інакше

Уоррен Баффет

Тому робіть те, що говорите, тримайтеся своїх обіцянок, виконуйте їх з повною віддачею. І в бізнесі, і в житті людям, які порушують обіцянки, не довіряють. Етичність і виконання обіцянок - це дві головні риси, на які люди звертають увагу, коли вирішують, чи мати з вами справу. І відносини сильно страждають від невиконаних обіцянок, якщо це відбувається систематично.

І цілі, які ви ставите - це теж обіцянки, тільки самим собі. Тому тримайтеся ваших цілей і виконуйте їх з усією серйозністю. Ніколи не ставтеся до них недбало: саме це відношення визначає, ким ви станете і де ви опинитеся в майбутньому.

Як це зробити? Визначтеся зі своїми цілями і почніть реалізувати їх прямо зараз. Ніколи і нічого не робіть абияк. Виконуйте всі дані обіцянки, особливо - в сфері свого розвитку й бізнесі.

 

6. Ви не впораєтеся поодинці

Деякі кажуть, що вони домоглися видатних результатів завдяки тому, що зробили самі, власноруч, але це неправда. Згадайте освіту, яку вам дали ваші батьки і школа-університет, або любов, яку вам дали рідні та близькі. Або ваших клієнтів, які вам довіряють і платять вам гроші. Ніхто не досягає успіху один.

Коли ви зрозумієте цей принцип, то почнете довіряти людям і делегувати їм свою працю. А коли почнете делегувати, ви побачите, як росте ваш бізнес, як ваше життя виходить на новий рівень, а ви самі стаєте справжнім лідером, тому що створюєте нові можливості для більшої кількості людей.

Ніколи не забувайте про свою команду й інших людей, які допомогли вам стати тим, ким ви стали - особливо після того, як ви домоглися бажаного результату.

Як це зробити? Хочете побудувати успішний бізнес, добитися видатних успіхів у житті - створює команду. Це не сольний концерт.

 

7. Діліться з суспільством і світом

Білл Гейтс, Уоррен Баффет, Річард Бренсон - всі вони жертвують гроші і багато віддають суспільству. Ви скажете, це тому, що вони багаті і в них усе є. Але подумайте, що насправді простіше - пожертвувати $10 або $ 100 000?

Ділитися із суспільством, віддавати свою десятину - це риса характеру, яку потрібно виховувати з дрібниць. Якщо вам важко пожертвувати навіть $10, ви ніколи не поділитеся $ 100 000. Ті, хто вже багатий і успішний, можуть жертвувати і допомагати набагато активніше, тому що у них вже є така звичка. Вони почали це робити, коли ще не були багаті та успішні.

Як це зробити? Почніть освоювати цей принцип - ділитися із суспільством, вносити свій вклад в життя світу. Не потрібно чекати, поки ви станете успішні й щасливі. Почніть з малого і перетворюйте це в звичку. Почніть безпосередньо сьогодні.

 

 

Джерело - на основі статті Шона Ліма 7 Life-Changing Habits That Will Bring You Success

Фото danbriski.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему