Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Квіт 2015

7 способів розвитку життєвої упертості

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

З азартом беручись за нову справу, наштовхнувся на труднощі і опустив руки... Знайома історія? Причина криється у відсутності упертості.

Успіх будь-якої людини безпосередньо залежить від того, наскільки довго вона готова працювати без прояву слабкості і байдужості.

 

Тільки завзятість разом із дисциплінованістю допоможе будь-якому придушити лінь, напади депресії, проблеми та неприємності у найважчі моменти життя. За цією рисою характеру ховається активний прояв сильних сторін особистості в той момент, коли з першого разу не отриманий необхідний результат.

 

Рекомендації з розвитку завзятості

 

Ознайомтеся із життєвою історією успішних людей

 

Почитайте їх біографію. Переконайтеся у тому, що багато відомих людей домоглися успіху завдяки завзятості. Це дозволить надихнути себе на розвиток такої якості в собі.

 

Підготуйтеся до труднощів

 

Найчастіше неправильні очікування призводять до того, що люди сходять з обраного шляху. Пам'ятайте, що за успішне закінчення розпочатого доведеться віддати багато сил і терпіння. Налаштуйтеся на те, що шлях буде важким. Це допоможе подумки бути готовим до реальності.

 

Приготуєтеся до затрат великої кількості часу

 

Неправильно буде недооцінювати довжину дороги до успіху. Кожному хочеться досягнути результату блискавично, але найчастіше це неможливо. Знайте, для отримання задуманого потрібно багато часу.

 

Мотивуйте себе

 

Для утримання упертості на високому рівні потрібна досить сильна мотивація. Необхідно чітко усвідомлювати, для чого вирішено домагатися поставленої мети. І ця причина повинна бути набагато сильніше перепон, які зустрінуться на шляху.

 

Ставтеся до невдач по-філософськи

 

Правильне ставлення до невдач збереже завзятість. Будь-які труднощі дозволять стати сильнішими і просунутися на крок вперед до поставленої мети.

 

Відшукайте однодумців

 

Коли навколо успішні люди, здатні підтримати у важку хвилину, бажання отримати результат не згасне. Більше того, їхній досвід не дасть зробити багато помилок.

 

Не розпилюйтеся на дрібниці

 

Сконцентруйтеся на мрії і не дозволяйте розуму витрачати час на сторонні незначущі речі. Слідкуйте за своїм напруженням. В іншому випадку, не вийде докласти максимум зусиль для вирішення поставлених завдань.

 

Не бійтеся труднощів

 

Впоравшись зі складними ситуаціями, ви стаєте наполегливішими. Це найсильніший стимул для досконалості. Після таких струсів людина побажає навчитися чогось нового.

 

Вправи для тренування завзятості

 

Для розвитку даної якості необхідно неодноразове його використання. Як можна частіше виконуйте нижченаведені завдання і станете наполегливою людиною.

 

Важке завдання

 

Свідомо виберіть найскладніше завдання з переліку поставлених вами завдань. Потім пообіцяйте собі займатися ним до того моменту, поки повністю не закінчите. Це буде чудовим доказом, що ви здатні впоратися з труднощами будь-якого рівня складності. Таким чином, впевненість у своїх силах зросте.

 

Ніякого відпочинку

 

Якщо з'явилося відчуття, що пора відпочити, активізуєтеся і не зупиняйтеся до тих пір, поки не доведете задумане до кінця. Для того, щоб переконати себе в цьому нелегкому рішенні, згадайте мотивацію або пообіцяйте собі маленьку нагороду за працю. Вольове зусилля у цьому випадку дозволить потренувати завзятість.

 

Сміливість на роботі

 

Скористайтеся можливістю взяти важку роботу, від якої відмовляються усі колеги. Постарайтеся зробити її дуже добре, немов ви ас в цьому напрямку. Переконайте себе, що зможете «розрулити» будь-які труднощі. Найголовніше - оптимістичний настрій на виконання проекту. А невдачі не повинні зупиняти.

 

Нестандартні звички

 

Для розвитку упертості необхідно змінити старі звички на нові. Наприклад, змусьте себе вставати рано вранці і здійснювати пробіжку.

 

Підійде будь-яка важка фізична робота, яку потрібно виконати невідкладно і швидко. Тренування розуму теж допомагає в цьому питанні. Прийміть рішення щось освоїти і не зупиняйтеся, поки не закінчите.

 

Щоденник успіху

 

Знайдіть час на складання списку своїх успіхів. Сюди можуть входити і перемоги над будь-якими труднощами. Періодично перечитуйте його і зміцнюйтеся у вірі в себе.

 

Таким чином, усі ті моменти, коли ви не впадаєте у відчай і йдете до кінця, можна вважати відмінною можливістю розвитку завзятості. Ніколи не здавайтеся. Впали, піднімайтеся і йдіть до своєї мрії. І незабаром зможете подолати будь-які перешкоди і досягти успіху.

 

 

Джерело timesnet.ru

Фото bctlt.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему