Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Серп 2014

6 способів передбачити, чи будете ви щасливі

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Щастя - це те, що ми робимо саме сьогодні, саме в цю мить. Якщо ми живемо якісно і постійно працюємо над собою, то це підвищує шанси того, що ми будемо щасливими і в майбутньому. Пропонуємо статтю Кевіна Даума про те, які сьогоднішні ознаки нашого життя свідчать про те, що ми будемо щасливі в майбутньому.

Часто люди або занадто заклопотані проблемами і не думають про якісь мрії-цілі-перспективи, або надто переймаються амбітними цілями в майбутньому, що забувають повноцінно жити сьогоденням. Хтось сподівається, що життя й справа налагодиться і щастя "впаде з неба", хтось мріє, що його рано чи пізно підвищать по службі і так далі. Але це часто лише швидкоплинні думки або короткі марення.

Тим часом є досить ясні ознаки, що допомагають зрозуміти, чи йдете ви по шляху до щастя, або ж ви стали на зовсім іншу доріжку. Якщо витратити трохи часу на тверезу самооцінку і планування, ви зможете зрозуміти, як дістатися до цього щасливої й успішної реалізації вашої мрії. Для початку подивіться, наскільки вас стосується сказане нижче.

 

1. Ви прокидаєтеся в передчутті розвитку своєї особистості й своєї кар'єри

Якщо ви вранці насилу піднімаєтеся з ліжка, може, справа в тому, що на обрії не бачите нічого позитивного. Звичайно, у всіх бувають неприємності або тимчасові розчарування, але якщо у вас є драйв і ясні цілі, ви можете подолати будь-яку перешкоду. І чим більш масштабні ці труднощі, тим більш світлим виявляється ваше майбутнє. Ви в змозі зрозуміти, куди ви хочете рухатися, і у вас є обґрунтована впевненість, що ви опинитеся там, де прагнете.

 

2. Вам подобається середовище людей, які вас оточують

Люди навколо вас нудні, грубі, доводять вас до сказу? Або вони занурені в себе і розчаровані? Ваші колеги, друзі та рідні повинні стимулювати, підтримувати, захоплювати вас. Якщо люди у вашому житті надихають, якщо вони динамічні й активні, то і ви самі будете прагнути до кращого майбутнього. Знайдіть партнерів, наставників і героїв, які надихають і мотивують вас. Звичайно, хтось все одно буде вас дратувати, але якщо в цілому навколишні вас люди сприймаються як хороша і бажана компанія, значить, ви на правильному шляху до щастя й успіху. Якщо ні, почніть все заново і знайдіть нових друзів. Утім, це не означає, що потрібно зневажати всіх тих, кому не надто щастить у житті чи хто потребує допомоги. Чим більше ви допомагаєте - тим більше отримуєте.

 

3. Кожен день ви дізнаєтеся щось нове

Якщо ви вже все знаєте, то приречені на цинічне й нудне життя. Ніхто не може знати все, до того ж сам процес пізнавання нового надає почуття радості й повноти. Вперед, дізнавайтесь щось нове, нехай хоча б невеликий цікавий факт - і робіть так кожен день. Дослідження показують, що люди, які продовжують вчитися все життя, живуть довше і щасливіше, а також  довше зберігають гостроту розуму. Не кажучи вже про те, що ці нові знання та навички допомагають у професійному та особистому житті.

 

4. Ви знаєте, коли казати «так», а коли - «ні»

Як зауважив Льюїс Керролл, якщо ви не знаєте, куди йти, то будь-яка дорога приведе вас туди. В цьому випадку відповіді «так» і «ні» будуть випадковими і навряд чи наблизять вас до успіху й щастя. Якщо ви почнете потроху планувати майбутнє, це дасть вам достатньо глузду, щоб усвідомлювати хороші можливості і хапатися за них, навіть якщо вам страшнувато. Ви також зможете оцінити, наскільки ви готові, чи не занадто ви на себе берете, чи не йдете хибним шляхом. Тоді можна буде внести потрібні корективи. Ваші відповіді «так» і «ні» повинні бути засновані на усвідомленні себе і на бажанні бути чесним і справедливим з собою, а не на почутті боргу або провини.

 

5. Ваш розум і душа відкриті

Ви напевно зустрічали упертих і злих людей, які живуть отруйним життям. Люди, які не в змозі змінити свою думку і уявлення, стають нещасливими, розчарованими і агресивними. Вони цілком в змозі відкрити свій розум і змінити позицію, але вони не хочуть цього робити. Причому відкритість зовсім не означає, що треба погоджуватися з усім, що говорять інші. Але якщо ви готові обдумувати інші можливості, ви можете збагнути і прийняти творчі рішення, які прискорять ваш рух до щастя і успіху.

 

6. Ви вчитеся адаптуватися

Життя нескінченно складніше, ніж думають багато людей. Щоб успішно рухатися по морю особистого розвитку, бізнесу та громадського життя, потрібно приймати тисячі рішень, витрачати масу енергії і мати величезну завзятість. Щоб досягти піку, потрібно свідомо шукати способи рухатися разом з тим, що підкидає вам життя, незалежно від того, чи це перешкоди, чи можливості. Навчіться говорити собі: «Я можу придумати, що з цим зробити», і потім робіть це. Керуйтеся порадою Вінстона Черчилля - ніколи, ніколи, ніколи не здавайтеся.

 

Щастя вам!

 

Джерело  www.inc.com

Фото theinterlocs.blogspot.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему