Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


12 Серп 2014

50 життєвих секретів і порад

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Пропонуємо чергову статтю про те, як стати щасливішим і досягти успіху в житті. Цього разу стаття, надрукована на сайті highexistence.com, оперує списком життєвих секретів і корисних порад, які допоможуть зробити життя яскравішим, насиченішим і легшим.

50 секретів щастя

 

1. Намагайтеся щодня запам'ятовувати щось нове.

Це не тільки збереже гостроту вашого розуму і зміцнить пам'ять, але і дасть вам величезний вибір цитат на всі випадки життя. Так що читайте поезію, приказки та філософські твори.

 

2. Намагайтеся якомога менше залежати від матеріальних речей.

Тим, хто цікавиться тільки матеріальними благами, порою буває дуже тяжко, коли вони цих благ позбавляються тим чи іншим способом. Надлишок речей найчастіше приводить до того, що не ви володієте ними, а вони вами. Намагайтеся звести свої потреби до мінімуму, бо це сприяє щасливому життю.

 

3.Намагайтеся ніколи не втрачати інтересу до цього світу.

Ви - дослідники, а цей світ - ваші незвідані джунглі. Зупиніться і детально вивчіть кожну дрібницю - так, ніби ви ніколи її раніше не бачили. Спробуйте щось нове. Виберіться зі своєї зони комфорту і постарайтеся зануритися в океан нових оточень і відчуттів так глибоко, як тільки наважитеся. Світ нескінченно багатий, і багато чого може вам запропонувати - так чому б цим не скористатися?

 

4. Не забувайте імена знайомих.

По-перше, їм дуже приємно, що ви їх пам'ятаєте, а, по-друге, це може вам стати в нагоді, якщо вам потрібна буде допомога цієї людини. Щоб вам було простіше запам'ятати чиєсь ім'я, при знайомстві з людиною спершу повторіть його вголос, а після цього - кілька разів про себе, поки не будете впевнені, що точно його запам'ятали. Намагайтеся використовувати ім'я людини в кожній розмові з ним, щоб вже точно не забути. Якщо і після цього у вас з цим будуть проблеми, придумайте якусь риму, здатну полегшити запам'ятовування.

 

5. Займіться собою!

Це дуже дивно - навіть розуміючи, що доля виділила нам всього одне тіло й одне існування в цьому світі, багато людей лінуються стежити за своїм тілом. Але ж недарма приказка говорить «У здоровому тілі - здоровий дух». Зайнявшись собою, ви зміцните своє здоров'я, впевненість, та й в романтичних стосунках знайти підходящу пару вам стане набагато простіше. Навіть цих доводів достатньо, щоб слідкувати за своїм тілом.

 

6. Навчіться жити сьогоденням.

Минуле все одно не змінити, так що згадувати про помилки в минулому є сенс лише в тому випадку, якщо ви хочете засвоїти якийсь урок. Ну а майбутнє - лише результат того, що ви робите в сьогоденні. Так що вчіться на помилках минулого, щоб вправніше вести себе в сьогоденні і бути успішним у майбутньому.

 

7. Живіть не просто в сьогоденні, а тут і зараз.

Навіть 10 хвилин тому - вже минуле. Якщо жити лише цим нескінченним моментом, ви будете куди щасливішими. І дійсно - хіба може щось по-справжньому погане поміститися в одному моменті?

 

8. Усміхайтеся - і частіше.

Щоразу, коли на вашому обличчі з'являється усмішка, ваш мозок виробляє серотонін, гормон щастя. Усміхайтеся - і завдяки лише цьому ви станете хоч трішки, але щасливішими.

Багато людей навіть намагаються усміхатися щоранку п'ять хвилин поспіль, щоб створити для себе позитивний настрій на весь день. Це дуже корисна методика - подвійно корисна, коли ми стаємо старшими і ще більш потребуємо щастя. І пам'ятайте - не тільки щастя веде до усмішки, а й усмішка - до щастя.

 

9. Пийте побільше води.

Щоб бути здоровим, важливо уникати зневоднення. І врахуйте, вода - це значить саме вода, а не солодка газована вода. Ну от уявіть - якщо просто насипати в кухоль води жменю цукру або влити нудотного сиропу - ви б стали таке пити? Краще вже наповнити кухоль освіжаючою, чистою водою. Так, спершу вона може здатися позбавленою смаку - особливо якщо раніше ви тамували спрагу тільки газованою водою - але повірте, до звичайної чистої воді дуже просто звикнути, і отримувати від неї справжню насолоду. Оптимальний обсяг споживання води на добу - 10 кухлів. А скільки за сьогодні випили ви?

 

10. Не сприймайте життя дуже серйозно!

Навчіться знаходити в житті смішне - і вам буде куди простіше жити! Смійтеся над своїми помилками і невдачами, і будьте вдячні тому, що засвоїли життєвий урок, і вже тепер не наступите на ті ж граблі знову. І найголовніше - займайтеся тим, що приносить вам задоволення! Життя - це не тільки справи і робота. Воно може бути дуже приємним.

 

11. Мисліть позитивно.

Коли ви зловите себе на негативних думках, негайно зупиніть себе - будь-яким доступним способом. Дайте собі ляпас, якщо доведеться, прокричіть щось позитивне, пострибайте і так далі. Загалом, зробіть що завгодно, лише б повернутися до позитивному настрою - адже без нього неможливе ні щастя, ні успіх.

 

12. Читайте книги.

Знання - сила. Більш того, читайте розумні книжки - і класиків, і сучасників. Повірте, їх більш ніж достатньо - варто тільки пошукати.

 

13. Погрійтеся на сонечку.

Варто було Супермену вилетіти в космос і ввібрати в себе цілющі промені Сонця, як він миттєво наповнювався силою і енергією. Ви, звичайно, не Супермен, але ви цілком можете наслідувати його приклад - просто вийдіть на вулицю (якщо, звичайно, там зараз не ніч або ви не живете на далекій півночі). Сонце просто приголомшливе - варто зануритися в його промені, і ви відчуєте його тепло і життєву силу

 

14. Допомагайте іншим людям.

Можна згадати купу причин, чому ви просто зобов'язані це робити.

а) Допомагаючи людям, ви запускаєте ланцюгову реакцію. Той, кому ви допомогли, буде більш схильним допомогти комусь ще, і так далі. Це більш ніж окупиться.

б) Допомагаючи іншим, ви ростете над собою, розвиваєтеся. Безкорислива допомога може змінити вас так, як вам і не снилося.

в) Це істотно зміцнить ваші стосунки з людиною, якій ви допомагаєте.

г) Це найприємніше, що є в цьому світі. Так-так, допомога іншим людям змушує вас почувати себе на всі сто - і морально, і фізично.

д) Ці люди будуть більш ніж раді в чомусь допомогти і вам.

е) Чому б не заробити трішки хорошої карми? Якщо ви, звичайно, в неї вірите.

є) Тому що цей світ був створений не тільки для вас.

 

15. Виділіть собі окремий час для тривог і хвилювань.

Постарайтеся втиснути всі думки про те, що вас турбує, в цей шматочок часу - щоб вони не відволікали вас під час роботи або відпочинку. Так ви зможете використати решту часу куди більш ефективно, адже вас не будуть відволікати негативні речі. І якщо ви відсунете весь ваш негатив якнайдалі і утримаєте його там - ви станете куди щасливішим.

 

16. Завжди будьте чесні.

Будь-яка брехня в підсумку приносить лише неприємності. А ось репутація чесної людини відкриє перед вами будь-які двері. Крім того, вона дуже важлива для збереження особистісної цілісності.

 

17. Поменше валятися в ліжку.

Так, може бути непросто відразу перейти на 5-годинний сон, але на те, щоб пристосуватися до нового розпорядку сну, часом потрібно приблизно 20 днів. «Оптимальний» 8-годинний сон - це для звичайних людей, але якщо ви читаєте цю статтю, ви вже точно не звичайна людина. Так що ви цілком можете визначити самі для себе, скільки сну вам достатньо, і дотримуватися цього розпорядку. Сон, звичайно, приємний, але не спати - ще приємніше. Якщо цей пункт дійсно привернув ваш інтерес, пошукайте в Інтернеті інформацію про альтернативні цикли сну - деякі з них дозволяють обходитися всього 2 годинами сну на добу.

 

18. Прочитайте «Вісників світла» (Bringers of the Light) та «Бесіди з Богом» Ніла Дональда Уолша.

Ці книги не тільки допоможуть вам вирішити, чого ви хочете досягти в цьому житті, але і як ви збираєтеся це зробити. Вони ще й змінять ваш погляд на сенс вашого існування. Прочитайте їх!

 

19. Зрозумійте, чого ви насправді хочете, і про що мрієте.

Багато людей безцільно бродять в житті замість того, щоб наполегливо, крок за кроком, добиватися того, що їм потрібно. Не уподібнюйтеся ім. Визначте для себе, яке життя було б для вас ідеальним, з чого воно повинно складатися, складіть план досягнення цієї мети і почніть його виконувати. Найприємніша річ в світі  - подолати перепони, що постали перед вами, і досягти мети. Найщасливіші ми тоді, коли розвиваємося і працюємо, щоб досягти якоїсь важливої для нас цілі.

 

20. Правильно починайте свій день.

Прокидайтеся так, щоб у вас був час виділити годинку на дії, що сприяють особистому розвитку (на медитацію, погляд всередину себе, спостереження за природою тощо). Зробіть щось таке, що принесло б вам почуття тихого блаженства, оптимізму і спокійної сили, що, в свою чергу, допомогло б вам позитивно налаштуватися на весь наступний день. Гарантую, як тільки ви почнете це практикувати, ваші дні стануть і приємніші, і насиченіші. Почніть прямо з завтрашнього ранку - і цілком можливо, що цей день стане найкращим у вашому житті.

 

21. Використовуйте «Вогняний спосіб».

Коли вас долає страх, занепокоєння або скарга на щось, закрийте очі і уявіть, що пишете думку про це на аркуші паперу. А потім уявіть, як підпалюєте його, і він згорає без сліду. А ще краще - дійсно запишіть цю річ і спаліть. Після цього позбавити свій розум від цієї думки буде простіше простого.

 

22. Подорожуйте, і частіше.

Будь-хто, хто колись хоч кудись подорожував, може розповісти вам, наскільки це захоплююче і цікаве заняття. Особливо, якщо відправитися в країну, культура якої сильно відрізняється від вашої. Знайомлячись з новою, відмінною від вашої, культурою, ви не тільки розширюєте свої горизонти, але і починаєте більше цінувати своє життя. Ви - дослідник, а цей світ - ваші джунглі, так постарайтеся ж нанести їх на карту! І хтозна, можливо, ви знайдете місце, яке настільки вам сподобається, що ви вирішите туди переїхати. Тільки уявіть, наскільки нове позитивне оточення зможе поліпшити ваше життя.

 

23. Метод резинки.

Це третій і останній спосіб позбутися негативних думок (сподіваюся, зараз ви вже розумієте, наскільки це важливо). Натягніть на зап'ястя звичайну резинку для волосся, і кожен раз, коли в вашу голову пролізе негативна думка, відтягуйте її і клацайте нею по шкірі. Якщо ви будете робити так постійно, рано чи пізно ви виробите умовний рефлекс, зв'язуючий негативні думки з легким болем (спасибі Павлову). Так, спершу це може здатися надмірно жорстоким, але біль буде досить слабким, а користь цього методу безсумнівна. Його результат - позбавлення від негативних думок - безперечно вартий того, щоб трохи потерпіти.

 

24. Навчіться не звертати особливої уваги на слова інших людей.

Більшість людей дуже зляться, почувши на свою адресу якийсь образливий епітет, але насправді справитися з цим дуже просто. Ось подумайте: якби я раптом назвав вас баштовим краном, це б вас образило? Звичайно ж, ні. Адже ви не баштовий кран, а людина. Те ж саме відноситься і до образ - адже ви знаєте, що ви не маєте ніякого відношення до цих епітетів. Ті, хто намагаються вас образити, на ділі лише виставляють себе дурнями - так чи варто на них злитися? Єдине виключення з цього правила - коли «образливий» епітет правильний. Але і в цьому випадку злитися не варто - краще подякуйте їм за те, що вони вказали на вашу слабкість, і тепер ви можете постаратися позбутися її.

 

25. Прочитайте «Дзен і мистецтво щастя» (“Zen and the Art of Happiness”) Кріса Прентісса.

Ця книга дасть вам знання та інструкції з побудови свого щастя в будь-яких обставинах. Так, вам може здатися, що автор надмірно спрощує саме поняття щастя, але тим не менш, це приголомшлива книга, здатна змінити все ваше життя.

 

26. Навчіться прощати.

Більшість людей абсолютно не вміють цього робити, не зважаючи на те, що це так просто. Затамувавши на людину зло, ви насамперед робите нещасним себе, бо це не дає вам можливість нормалізувати з цією людиною стосунки або принаймні залишити їх у минулому. Згадайте - ви ж і самі постійно здійснюєте помилки, так чому б вам не ставитися з поблажливістю до чужих помилок? Крім того, злість не приносить ні щастя, ні спокою - на відміну від прощення, зціляючого душі і особисті стосунки.

 

27. Станьте «особливою» людиною для людей навколо.

Постарайтеся відзначитися добротою і співчуттям.

 

28. Постарайтеся, щоб ваші сни були усвідомленими, тримайте їх під контролем.

Сон приємний, він відновлює сили, але порою сни можуть бути вкрай нудні і непродуктивні. Але якщо ваші сновидіння будуть усвідомленими, тоді сон може стати навіть цікавішим від стану бадьорості. В усвідомленому сновидінні ви можете займатися всім, чим завгодно: літати, подорожувати по всесвіту, потрапити на вечірку зі знаменитостями, зав'язати особисті стосунки з жінкою/чоловіком вашої мрії ... Вибирайте самі! Крім того, багато хто вважає, що в усвідомлених сновидіннях часто вдається поспілкуватися зі своєю підсвідомістю. Чи треба пояснювати, наскільки це важливо для тих, хто дещо розуміє про підсвідомості?

 

29. Намагайтеся щодня докладно уявляти собі свою мету.

Дослідження доводять, що, представляючи у всіх подробицях поставлену перед собою мету, ви здатні зосередити всю свою увагу на засобах її досягнення. А якщо коротко - ви отримуєте саме те, що найчастіше собі уявляєте. І якщо ви постійно тільки й робите, що скаржитеся, то будете постійно наражатися на речі, на які скаржитеся. Але те ж саме відбувається і зі здоров'ям, грошима і щастям. Так що виділіть вранці собі час уявити докладно те, про що мрієте. Найважливіше в цій справі - концентрація, так що підберіть тихе місце, де вам ніхто не перешкодить. Якщо вам ніяк не вдається зосередитися і ваш розум постійно переключається на щось ще, прочитайте в наступному пункті про молитву і медитації - вона цілком може вам допомогти.

 

30. Намагайтеся щодня молитися чи медитувати мінімум по 20 хвилин.

У сучасному світі, де все з'єднані з усіма за допомогою стільникових телефонів, телебачення та Інтернету, нам буває так складно насолодитися тишею. А тому здатність заспокоювати свій розум і розслабляти тіло - мистецтво, яким варто опанувати всім і кожному. Просто сядьте десь, бажано на природі, зосередьтеся на своєму диханні і постарайтеся нічого не думати. Знайте - спершу це буде дуже і дуже непросто! Вам може здатися, що ні про що не думати - це нудно або неможливо, але мало-помалу у вас почне виходити, а з часом ви це полюбите. Ну а після медитації ... це почуття ні з чим не порівняти. Чистота і ясність думок, легкість концентрації ... Єдиний спосіб зрозуміти це почуття - випробувати його.

 

31. Вчіться керувати своїми думками.

Хіба можете ви мати владу над власним життям, якщо не в силах впоратися навіть з власними думками? Так, людський розум найчастіше описують як потік свідомості, але це ще не означає, що ви не можете вирішувати, куди направити ваш потік. У цій справі вам можуть надати велику послугу медитація і 3 способи позбутися негативних думок.

 

32. Вчіться керувати своїми емоціями.

Єдина людина, яка може позбавити вас щастя - ви самі! Вам вирішувати, як реагувати на слова і вчинки інших, і чи реагувати взагалі. І якщо ви це усвідомлюєте, то наступного разу, коли вас здолають негативні емоції, ви неодмінно знайдете в собі силу їх подолати.

 

33. Опануйте техніку швидкочитання.

Книги - просто криниця інформації, яка спроможна розширити ваш кругозір, словник і зробити вас кращим в цілому. І швидкочитання - кращий спосіб швидкого поглинання інформації - щоб вивільнити побільше часу на інші заняття.

 

34. Розслабтеся!

Ця порада призначена для всіх трудоголіків. Так, робота дуже важлива і корисна, але ж треба ж і відпочивати від неї, а то ви згаснете швидше, ніж свічка в вакуумі. Ну і крім того - чому б не винагородити себе за добре виконану роботу? Який взагалі сенс у роботі, якщо ви не можете собі дозволити відірватися від неї, щоб повеселитися - хоча б час від часу?

 

35. Завжди намагайтеся справити хороше перше враження.

Міцне, але не надміру жорстке рукостискання і приємна розмова найкраще відкладаються в пам'яті при першій зустрічі. І дійсно, якщо все, що ви скажете при першій зустрічі: «Мене звуть так-то, радий знайомству» - як тоді зрозуміти, що про вас думати? І неодмінно намагайтеся запам'ятати імена нових знайомих. Адже ніхто не знає, як повернеться життя - цілком можливо, що одного разу вам доведеться вести з цією людиною спільні справи, а то й одружуватися - а як це зробити, якщо перше враження про вас буде поганим?

 

36. Навчіться використовувати ваші очі сповна.

а) Під час розмови дивіться людям в очі. Коли ви розривається цей контакт, а особливо - опускаєте очі вниз - це сигналізує людям про те, що ви відчуваєте себе невпевнено або щось приховуєте. Замість цього дивіться співрозмовнику прямо в очі і намагайтеся не відривати погляду.

б) Опануйте «пронизливий» погляд. Адже ви зустрічали людей, що дивляться на вас поглядом, здатним, здавалося б, заглянути вам у саму душу? Ну так це не вроджена властивість, а придбане. Практика вирішує все! Ви цілком можете відпрацювати цей «пронизливий» погляд на собі самому в дзеркалі. І коли ваш погляд почне лякати вас самих, знайте - ви домоглися мети.

в) Навчіться підіймати одну брову. Не те, щоб це було дуже вже корисним, але чому б і ні? Виберіть брову для смикання і загляньте в люстерко. Спершу підійміть обидві брови, а потім опустіть рукою ту, яку хочете залишати внизу. Не факт, що у вас вийде з першого разу, але рано чи пізно ви знайдете контроль над усіма потрібними для цього мускулами.

 

37. Будьте дещо таємничими.

Не дозволяйте нікому дізнатися про вас все. Розповідаючи про себе, навмисно опускайте деякі деталі. У людині, якого ніхто не знає повністю, є одночасно щось привабливе і чарівне. Ні, я не прошу вас нікому не довірятися або бути відлюдником. Просто зробіть вигляд, що ви якоюсь мірою Джеймс Бонд.

 

38. Придумайте собі гасло-мантру.

На кшталт «Все минає» або «Живи життя на повну», але не як кліше. Підберіть дійсно вдалу фразу, і зробіть її своїм керівництвом до дії. Переконайтеся, що вона не настільки специфічна, що її рідко де застосуєш, але й не настільки загальна, щоб перестати бути особистою.

 

39. Станьте майстром у чомусь.

В хобі, в роботі, в чому завгодно - але постарайтеся стати в цьому майстром. І неважливо, яка у вас професія! Виберіть щось таке, в чому ви зможете практикуватися досить часто, щоб майстерність була вам дійсно доступною. Приміром, навчіться фокусам, серфінгу, настільному тенісу, створенню аматорських короткометражок або їзді на одноколісному велосипеді. Загалом, займіться чим завгодно, але я рекомендую вибрати щось, що: 1) вам дійсно подобається; 2) ви у будь-який момент зможете продемонструвати захопленому натовпу.

 

40. Підкачайте свій прес.

Ваш прес - мабуть, найважливіша група мускалів вашого тіла. Це ваше ядро, центральна точка вашого тіла. Ваше відчуття балансу майже цілком залежить від сили мускулів вашого преса, а баланс вкрай важливий у будь-якій фізичній діяльності. Загалом, накачаний прес не тільки красивий, але і дуже корисний. Так що - швидко вперед.

 

41. Не втрачайте гостроти розуму.

Велика частина людей зав'язла в рутині. Вони день у день займаються однією і тією ж роботою, відпочивають з одними і тими ж друзями і обідають в звичних кафе. Так, це безпечно і десь навіть приємно, але скажемо прямо, це далеко не найкорисніше для вашого мозку життя. Ви вже давно створили потрібні для нього синапси, так що спробуйте зайнятися чимось таким, що вам ще незнайоме! Купіть модель машини або танка для складання, порозгадуйте судоку або кросворди, а ще краще - поверніться до інституту і підберіть собі захоплюючий навчальний курс. Щоб не втрачати гостроти розуму, ви повинні постійно пізнавати щось нове. Формуйте нові синапси, змушуючи свій розум працювати так, як він ще не працював раніше. Але як і з фізичними вправами, якщо ви постійно займаєтеся однією вправою, рано чи пізно воно втрачає ефективність. Так що поки цього не сталося - перемикайтеся на іншу!

 

42. Намагайтеся перед сном і відразу після пробудження прочитати щось надихаюче.

Це неабияк сприяє хорошому сну і вдалому дню. Ви можете вибрати все, що завгодно - від знаменитої промови політика до вашої улюбленої книги з самовдосконалення. Постарайтеся підібрати щось таке, що дійсно надихне вас на звершення - особливо вранці, коли так важливо вирватися з дому, повним по вінця кипучою енергією.

 

43. Робіть те, що вам подобається.

Є велика різниця між тим, щоб жити і виживати - так що дайте собі відповідь на просте питання: чим ви займаєтеся? Дуже багато людей намагаються заробити якомога більше грошей, щоб потім вони могли займатися тим, що їм дійсно хочеться. Правда, зазвичай це «потім» настає років так в 65. Так, ви можете собі дозволити вийти на пенсію і зайнятися улюбленою справою тільки тоді, коли вже далеко не завжди здатні їм займатися. Всі ми живемо лише один раз, так чому б не прожити своє життя, займаючись тим, чим вам дійсно хочеться займатися? Все інше було б неприпустимою розтратою вашого дорогоцінного часу і свободи. Поставте на чільне місце власне щастя, і ви будете куди щасливішим, ніж на пенсії. І років так на 40 молодшими. Але спершу ви повинні розібратися, яка справа вам дійсно подобається ...

 

44. Вибирайте ваших друзів з розумом.

Люди, з якими ви проводите свій час, впливають на вас куди сильніше, ніж ви вважаєте. Чи поділяють ваші друзі ваші цінності? Підбадьорюють вас, коли ви розповідаєте їм про свою мрію, або ж презирливо фиркають? Переконайтеся, що люди навколо вас відповідають обраному вами стилю життя, або знову і знову будете опинятися втягнутими в поведінку, яка лише віддаляє вас від реалізації вашої мрії. І особливо будуть тягнути вас назад друзі, здатні лише на негатив. Так, це дуже боляче - зрозуміти, що серед ваших друзів затесався диверсант, але це не повинно вас зупинити! Ніхто і ні за що не повинен заважати вам рухатися по обраному вами шляху.

 

45. Не спалюйте за собою мости.

Підтримуйте з людьми доброзичливі відносини, навіть якщо вважаєте, що більше ніколи їх не побачите. Наприклад, якщо вас звільняють, не варто перед відходом обкладати колишнього боса матом! Цілком можливо, що одного разу вам доведеться звернутися до нього за допомогою або позитивною характеристикою - і ось тоді ви пошкодуєте, що так різко обірвали ваші відносини. Крім того - в цьому світі і так достатньо ненависті, так навіщо до неї щось додавати, тим більше щодо людей, яких ви особисто знаєте?

 

46. Заведіть собі щоденник.

Так, на перший погляд це може здатися досить буденною звичкою, але коли ви до неї звикнете, цей невеликий блокнот або блог може стати відмінним способом організації ваших думок і відстеження того, як ви змінилися і наскільки просунулися за прожиті роки. До того ж, часто ми, лежачи в ліжку перед сном, згадуємо про все, що сталося за минулий день, то чому б не записати ці думки, організувавши їх? Це дозволить вам озирнутися назад і побачити, як ваш образ мислення змінюється з часом.

 

47. Прочитати «Нову психокібернетику» доктора Максвелла Мальтца.

З цієї книги ви зможете дізнатися, чому зміст ваших думок настільки сильно впливає на ваше життя, і автор розповість вам про це за допомогою аргументів, узятих з релігії, філософії та науки. Якщо ви хочете дізнатися про життя більше - неодмінно прочитайте цю книгу.

 

48. Навчіться використовувати вашу підсвідомість і довіряти їй.

Кожен день, проводячи якийсь час в мовчанні, прислухайтеся не до слів, а до внутрішнього почуття, яке говорить вам щось зробити. Але намагайтеся не переплутати ваші власні думки і доводи з голосом вашої підсвідомості. Якщо ви можете зрозуміти, звідки взялася та чи інша думка (ну, там, ця думка привела до тієї думки і так далі), значить, вона з'явилася не з вашої підсвідомості. І коли ви навчитеся відрізняти одне від іншого, це дозволить вам припасти до джерела знань, про який ви і не підозрювали.

 

49. Станьте харизматичною особистістю.

Станьте особистістю, постійно оточеною людьми, душею компанії. Для початку почніть представляти себе такою людиною. Можливо, підучіть ораторське мистецтво і вивчіть декілька свіжих анекдотів. І найважливіше - навіть якщо вам поки не вдається стати центром веселощів, вірте, що ви і так харизматичний. Віра - це перший крок, ну а реальність рано чи пізно піде за нею.

 

50. Любіть все, що гідне любові.

Якщо ви дійсно хочете бути господарем свого життя, нехай у кожній вашій дії буде любов. Любіть ваших друзів, родину і навіть ворогів. Так, цю пораду, мабуть, виконати найважче, саме тому вона і стоїть останньою. Але якщо ви зможете слідувати за цієї порадою, то відразу підніметеся над тими, котрі дозволяють злу, заздрості, відразі і всім іншим негативним емоціям управляти своїми життями. Будьте як Ганді. Любов така рідкісна в цьому світі, що сіючи навколо себе любов, ви відразу помітите, як змінюєтеся і ви, і люди навколо вас. Любіть!

 

 

Джерело http://www.highexistence.com/

Фото www.oxylives.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему