Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Груд 2014

5 мов любові: секрет тривалих і міцних відносин

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Ця стаття Чентела Гербера - про мови любові, які є запорукою довготривалих щасливих стосунків.

Якщо ми їдемо в іншу країну, швидше за все, люди там говорять іншою мовою, чи не так?

Ви колись замислювалися про те, що люди можуть говорити на різних мовах любові? Іншими словами, йдеться про те, як люди виражають і розуміють любов.

Шокуюча правда в тому, що ваша мова кохання і мова любові ваших партнерів можуть бути різними, як китайська й англійська.

Чи знаєте ви мову любові ваших партнерів?

 

Ви можете показувати любов і бути повністю щирими, але якщо ви не взаємодієте таким чином, що ваш партнер розуміє вашу мову любові, то всі ваші дії не мають жодної користі!

 

Ми повинні бути готові вчити мову любові подружжя, якщо ми хочемо бути ефективними комунікаторами любові.

д-р Гері Чепмен

 

Розуміння мови любові - ключ до успішних, тривалих і люблячих стосунків.

 

Це має сенс, чи не так? Якщо ви показуєте любов до свого партнера таким чином, що вони не розуміють-відчувають вашу любов, то, швидше за все, стосунки не будуть дуже ефективними.

Прочитайте цю статтю, щоб дізнатися про 5 мов любові, і наскільки вони важливі у стосунках.

Які ж ці різні мови любові?

 

Є п'ять мов любові - п'ять способів, якими люди розуміють і виражають любов:

1. Слова підтримки, підбадьорення й заохочення.

2. Якісний час.

3. Подарунки

4. Дії служіння і жертовності.

5. Фізичні дотики.

 

Після того, як ви навчитеся говорити з вашими партнерами зрозумілою для обох мовою любові - ви відкриєте секрет тривалих відносин у любові.

 

1. Слова любові.

Слова любові й словесні компліменти - потужні комунікатори любові.

Можливо, ваш партнер говорить вам: "Я все для тебе роблю, готую для тебе, прибираю будинок для тебе, купую тобі приємні подарунки і я даю тобі вічну любов"...

Але все, що ви дійсно хочете йому або їй сказати, це "Я пишаюся тобою, ти виглядаєш чудово і я ціную тебе".

 

Це типовий приклад різниці в мовах любові. Ваш партнер показує як тільки може, що він/вона любить вас. Але якщо вони не можуть знайти ту мову любові, щоб ви дійсно відчували себе коханими, то всі їхні зусилля будуть даремними.

Ви не будете відчувати, що партнер вас любить, і в результаті вони, ймовірно, вирішать, що їхні зусилля марні.

Якщо ваша мова любові - слова підтримки, то ви можете відчувати себе коханими завдяки наступним речам.

 

1. Прості, прямі твердження підтримки, такі як "Ти чудово виглядаєш в цьому вбранні" або "Я такий вдячний, що ти є в моєму житті".

2. Слова заохочення, такі, як "Так, я дійсно так вважаю, ти зробила велику роботу вчора".

3. Добрі слова, сказані з ніжністю, такі як "Я із задоволенням помию посуд сьогодні ввечері" або "Я дійсно ціную, що ти розвісив моє прання".

 

Якщо мова любові ваших партнерів - слова підтримки, то ви будете щиро здивовані, якими коханими вони будуть себе відчувати, коли ви будете використовувати слова, які знаходяться вище.

 

2. Якісний час.

Якщо якісний час - ваша основна мова кохання, то ваше найбільше бажання - проводити час з вашим партнером і отримувати всю його увагу.

Твердження в списку А повинні резонувати з вашими відчуттями більше, ніж твердження у списку В.

 

Список А

- Проведення часу зі своїм партнером робить мене щасливим/щасливою

- Я люблю, коли мій партнер проявляє інтерес до речей, які мені подобається робити

- Я люблю, коли мій партнер дає мені нероздільну увагу

- Я люблю, коли мій партнер уважно слухає мене

 

Список B

- Я люблю, коли мій партнер допомагає мені прибирати будинок

- Я люблю, коли мій партнер говорить мені, що він цінує мене

- Я знаю, що мій партнер мене любить, коли він/вона купує мені подарунки

- Я відчуваю себе коханою, коли мій партнер обіймає мене

 

Якщо ваші партнери люблять мову якісного часу, але ви показуєте їм свою любов, роблячи речі зі списку B, швидше за все, ваш партнер постійно скаржиться вам або говорить вам, що не відчуває, що ви проводите достатньо часу з нею/ним.

Чи схоже це на ваші стосунки?

Ви відчуваєте, що ви показуєте своєму партнеру любов кожного дня, але вони просто, здається, не цінують це або помічають?

Ну, гарною новиною є те, що є багато надії на ваші стосунки. Якщо ви дізнаєтеся мову любові ваших партнерів, то відкриєте для себе нову і дуже цінну сторону ваших відносин, коли і ви, і вона/він будете відчувати себе коханими і задоволеними.

 

3. Подарунки.

Любов завжди пов'язана з поняттям давати.

Ви можете давати щось іншій людині в незліченній кількості варіантах. Однак, якщо основною мовою любові ваших партнерів є отримання подарунків, то немає кращого шляху, аби показати їм любов, ніж дарувати їм щось матеріальне, яке буде свідчити про вашу турботу.

Подарунок покаже партнеру, що ви думали про них. Подарунок є символом цієї турботи.

"Прийняття подарунків" є однією з найпростіших мов любові, якої можна навчитися. Все, що вам потрібно зробити, - це стати послідовним і вдумливим дарувальником. Ви можете купити, знайти або зробити самі подарунки - йдеться не так про подарунок сам по собі, як про турботу, що стоїть за ним.

 

Подарунки не повинні бути дорогими. Ви можете вирізати серце зі шматка газети, написати "Я люблю тебе" на ньому, і дати його своєму партнеру.

Подарунки показують вашому партнеру, що ви думаєте про них.

Якщо ваші партнери люблять мову отримання подарунків, то дарування подарунків зробить так, що вона/він відчуватиме себе коханою і бажаною. Але пам'ятайте, якщо це не є мовою кохання вашого партнера, дарування подарунків не матиме великого впливу на те, наскільки коханими вони себе почувають.

 

4. Служіння і жертовність.

Якщо ваша мова любові - акти служіння, то ви будете відчувати себе коханими, коли інші люди будуть робити якісь речі для вас, але тільки якщо це буде зроблено з відкритим, щасливим серцем.

Знання, що ваш партнер вклав час, енергію, думки і зусилля, щоб зробити щось спеціально для вас, буде говорити голосніше, ніж будь-які слова, акти любові або подарунки.

 

Ось приклад людини, чия основна мова любові - акти служіння.

Бен запитав Джеймса: "Чи відчуваєте ви, що Ліза любить вас?"

Джеймс відповів: "Абсолютно! Вона готує для мене, прибирає для мене, вона найкраща господарка в світі. Я знаю, що вона любить мене".

 

Зверніть увагу, що Джеймс не говорить про те, що Ліза робить йому чудові подарунки, дарує йому любов або якісний час. Джеймс відчуває себе коханим, коли Ліза показує йому акти служіння. Так він розуміє і приймає любов.

Ці акти служіння він помітив і цінує найбільше.

Якщо основна мова любові ваших партнерів - акти служіння, а ви показуєте свою любов, купуючи їм подарунки, то вони можуть не відчувати себе повністю задоволеними. Ймовірно, вони говорять вам весь час, що ви не робите достатньо для них!

 

5. Фізичні дотики.

Ніжні обійми говоритимуть про любов будь-кому, але це буде крик любові для людини, чия основна мова любові - фізичний контакт.

Якщо ви не росли в сім'ї, де обіймали, і ваша мова кохання - не фізичний контакт, то спілкуватися цією мовою любові може бути важко для вас.

Але якщо ваші партнери люблять мову обіймів, то абсолютно необхідно, щоб ви навчилися виявляти любов саме таким чином.

Фізичний дотик може означати сидіння поруч з вашим партнером під час перегляду фільму, руку на його/її плечі, коли ви гуляєте, поцілунки, дотики, коли ви виходите з дому і повертаєтеся додому, обійми і тримання одне одного за руку.

Ви обмежені лише вашою уявою.

Поцілунок може здатися незначним для вас, але буде дуже важливим для вашого партнера, якщо фізичний контакт є їх основною мовою любові.

 

Якою є ваша мова любові?

Ймовірно, одна з цих мов любові виділяється у вас. Можливо, це мова любові, без якої ви просто не змогли б жити?

Часто у нас є і друга мова любові, тому ви можете виявити й іншу мову любові, котра резонує з вами.

Відмінний спосіб визначити власну мову любові - подумати про способи, за допомогою яких ми найчастіше виявляємо любов до інших людей. Те, як ми показуємо любов до інших, часто відображає нашу мову любові. Це також чудовий спосіб, щоб визначити мову любові ваших партнерів.

Найголовніше - пам'ятати, що те, як ми відчуваємо себе коханими, не обов'язково стосується відчуттів й іншої людини.

Іноді ця істина може здатися не настільки очевидною для вас, і ви не можете зрозуміти, як хтось може відчувати себе коханими по-іншому. Може бути важко використовувати іншу мову любові, тому що ви можете не сприймати це як любов.

Ось чому багато пар не відчувають себе коханими. Партнери відчувають, що вони намагаються з усіх сил, але поки вони не говорять зрозумілою мовою любові, їхні зусилля - марні.

Те ж саме стосується ваших відносин. Тому використовуйте отримані знання у ваших стосунках, і ви побачите, що ваші відносини переходять в довготривалі стосунки любові й щастя.

 

 

Джерело http://want2discover.com/

Переклад НародUA

Фото mtalmeria.es

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему