Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Трав 2014

40 способів знайти щастя в тому, що ми вже маємо

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Пропонуємо статтю Марка Черноффа (MARC CHERNOFF) про щастя і те, як можна його знайти в тому, що вже є у нас. Давайте ділитися щастям. Воно таки заразливе.

Щастя - це відношення до того, що ми робимо. Ми або робимо себе нещасним, або робимо себе щасливішим і сильнішим. Обсяг роботи - той же.


"Моє тіло іноді відчуває біль, але воно працює. Я не сплю добре більшість ночей, але я прокидаюся, щоб пережити ще один день. Мій гаманець не повний, але мій шлунок повний. У мене немає всього, що я коли-небудь хотіла, але у мене є все, що потрібно. Я вдячна, тому що, хоча моє життя аж ніяк не прекрасне, це моє життя, і я хочу бути вдячним, оскільки я продовжую робити все, що від мене залежить" .

Ось запис з журналу моєї бабусі від 20 липня 1977 року. Це один з небагатьох записів, фотокопію яких я зробив десять років тому, і який до цих пір висить на моїй дошці оголошень. І ці рядки продовжують нагадувати мені, що щастя - це цінувати те, що у вас є, і насолоджуватися людьми, місцями, об'єктами і подіями у вашому житті, і бути вдячними за те, що вони є. Щастя - це не потужні досягнення кожної хвилини. Іноді це просто бути, цінувати і робити невеличкі кроки і хитрощі. І майже завжди можна насолоджуватися речами, які є у вас, і робити найкращими події, що відбуваються навколо вас, якщо ви вирішите твердо, що ви це будете робити.

Ні, життя не ідеальне, але це до біса добре. Ви просто повинні... робити 40 невеликих справ у цьому напрямку.

 

Таємниця щастя або 40 рецептів, як знайти щастя, не докладаючи неймовірних зусиль для "підкорення вершини"

 

1. Користуйтеся вашою людяністю.

Не варто нескінченно шукати святість, чистоту і недосяжність - ці речі знайдуться після цього життя, а не в ньому. Але в цьому житті ви можете шукати шляхи, як бути людиною - відчувати, давати, брати, сміятися, танцювати, втрачати, знаходити, любити і палати пристрастю ... Будьте людяними в усі мислимі способи.

 

2. Усвідомте свої шляхетність і велич.

Незважаючи на те, що можуть сказати інші, вам не потрібно підніматися на вершину або бути кращим з кращих перш ніж ви зможете почувати себе чудово. Оскільки ви не досконалі, то для вас це не провал, коли отримуєте відмову або вас звільняють, або коли ви ведете боротьбу, щоб звести кінці з кінцями, або коли маєте проблемну сім'ю. Ви чудові, тому що, незважаючи на всі обставини, ви продовжуєте любити, продовжуєте підніматися після кожного падіння, і, перш за все, тому, що маленькі кроки, які ви продовжуєте робити, ви робите з наполегливістю і милосердям.

 

3. Використовуйте свою внутрішню силу.

- Це життя - ваше і тільки ваше. Використайте свою силу для того, щоб вибрати те, що ви хочете робити, і для того, щоб робити це добре. Використайте силу для того, щоб любити те, чого ви прагнете в житті, і любити його по-справжньому. Використайте силу для того, щоб гуляти на природі і бути її частиною. Використайте силу для того, щоб управляти своїм власним життям. Ніхто інший не може зробити це за вас. Станьте сильними, щоб зробити ваше життя щасливим. Візьміть владу над своїм життям.

 

4. Вибирайте по-іншому.

Більша частина вашого життя є результатом маленьких виборів, які ви робите щодня. Якщо вам не подобається якась частина вашого життя, настав час почати коригувати речі і робити більш правильний вибір. Прямо зараз, прямо там, де ви знаходитесь.

 

5. Прийміть себе саме таким, яким ви є.

Занадто багато днів даремно витрачаються в порівнянні себе з іншими і в бажанні бути тим, ким ми не є. У кожного є свої сильні і слабкі сторони. І тільки тоді, коли ви приймаєте все, що є у вас, і все, чого у вас немає, ви по-справжньому знайдете щастя і успіх.

 

6. Припиніть шукати зовнішні самоствердження і контроль.

Ви не повинні хвилюватися про те, що інші думають про вас, але ви повинні контролювати те, як ви вирішили сприймати чужі думки. Залиште в спокої інших людей з їхніми власними судженнями. Не відчувайте себе під загрозою і водночас не погоджуйтесь з іншими людьми тільки для того, щоб догодити їм. Дозвольте іншим любити вас такими, які ви є, а не такими, якими вони хочуть, щоб ви були.

 

7. Прийміть ваші дивацтва й особливості, ігноруючи тих, хто не хоче їх приймати.

Не намагайтеся бути нормальним, немає такого поняття. Життя - це завжди свій власний шлях, тому прожити його потрібно по-своєму. Завжди будьте самими собою і йдіть комфортно у ваших власних черевиках. Кожен, хто говорить вам, що ви робите не так... не правий.

 

8. Займайтеся своєю справою.

Те, що думають інші про вас - це їх справа. То, що знаєте про себе - це є ваша справа. Впевненість - це не ходити по кімнаті з високо піднятим носом і думати, що ви кращі, ніж всі інші. Це ходити по кімнаті і, в першу чергу, не порівнювати себе з ким-небудь.

 

9. Виберіть свої власні думки.

Найбільша зброя проти стресу - це наша здатність вибирати одну думку за одною. І часто це означає вибирати свої власні думки, а не думки інших.

 

10. Скажіть те, що ви повинні сказати, сьогодні.

Говоріть свою правду. Не існує більшої печалі, ніж триматися за слова, які ви ніколи не мали мужність вимовити.

 

11. Присвятіть кожного дня час на важливу, осмислену діяльність.

Що ви робите кожен день має значення, але ЧОМУ ви робите те, що ви робите, має більше значення. Продовжуйте наполегливо працювати над тим, що ви любите, незалежно від того, які труднощі вас спіткають. І якщо у вас є тільки п'ятнадцять вільних хвилин - не проблема. Зробіть ці п'ятнадцять хвилин важливими і осмисленими.

 

12.Насолоджуйтесь навчанням і розвитком в процесі.

Ви повинні визнати свої помилки, але водночас ви маєте отримувати силу від них. Сміятися над вашими помилками, але вчитися на них. Отримувати другий шанс в житті - це давати собі можливість розвиватись, залишивши позаду ваші минулі невдачі. Це навчання в процесі і позитивна корекція вашого ставлення і зусиль, спрямованих на майбутні можливості.

 

13. Шукайте і цінуйте уроки.

Замість того, щоб просто про щось шкодувати, запитайте конкретно, як це допомогло вам розвиватись. Чи ваше минуле зробило вас більш рішучим, самостійним, проникливим, стійким, обізнаним, співчутливим і т.д.? Зосередьтеся на тому, що ви здобули, а не на тому, що втратили від несприятливого минулого досвіду.

 

14. Радійте, наскільки сильнішими ви є в цей момент.

Ви не можете знати, наскільки ви сильні, якщо ви завжди переживали тільки чудові моменти.

 

15. Припинити чинити опір тому, що є.

Пливіть за течією з реальністю, а не проти неї. І не намагайтеся 24 години на добу виправити все, що оточує вас. Деякі речі не потребують виправлення... Вони просто повинні бути визнаними. Те, чому ви чините опір, лише довше залишатиметься з вами. Коли ви боретеся проти чогось, ви тільки робите його сильнішим.

 

16. Дозвольте неконтрольованому піти.

Ніколи не використовуйте насилля по відношенню до чогось, не змушуйте себе. Зробіть усе, що від вас залежить, а потім дозвольте йому бути. Якщо його призначення - бути, хай так і буде. Не тримайте себе внизу з речами, які ви не можете контролювати.

 

17. Дозвольте деяким речам існувати просто так.

Все, що буде відбуватись, ви не завжди будете розуміти, але, можливо, ви не повинні розуміти все. Може, ви просто повинні мати віру, прийняти ці речі і дозволити цьому статися.

 

18. Робіть те, що ви можете, просто зараз.

Це йдеться не стільки про придбання нових речей, як про вміння використовувати те, що у вас вже є. Не дозволяйте тому, що ви не можете зробити, зупинити вас від того, що ви можете зробити. Немає більше виправдань, немає більше даремного витрачання дорогоцінного часу. Цей момент так само добрий, як і будь-який інший час для того, щоб почати робити те, що є найважливішим. Почніть саме там, де ви зараз перебуваєте. Робіть все можливе з тим, що у вас є зараз. Перестаньте занадто багато думати і почніть РОБИТИ.

 

19. Робіть просто маленькі крок за кроком.

Іноді маленький крок у правильному напрямку закінчується найбільшим кроком у вашому житті. Навіть навшпиньки, якщо це потрібно, але зробіть цей маленький крок.

 

20. Оцінюйте ваш прогрес, яким би малим він не був.

Ви не можете бути там, де ви хочете бути, але подивіться, як далеко ви вже пройшли. Будьте вдячні, що ви вже не там, де раніше були. Якщо у вас немає інших доказів розвитку у цей момент, у вас є хоча б цей: "Я все ще намагаюся, я не здався" .

 

Продовження буде. Невдовзі на НародUA читайте про наступні 20 способів зробити себе щасливим від Марка Черноффа.

 

Матеріали з "рецептами щастя" і випробуваними шляхами, які допомагають стати щасливішими, читайте у рубриці "Як стати щасливими", а також в рубриці "Притчі, саморозвиток, дайджест". Крім того, про щастя конкретних людей, їх маленькі секрети щастя, а також про думки людей на тему "що таке щастя" в реальному житті ви зможете прочитати в рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ.

 

Переклад НародUA

Джерело http://www.marcandangel.com/

Фото www.tokiwoki.fr

Поділіться з друзями: