Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Трав 2014

30 уроків, щоб досягти успіху в житті у ваші 30 і більше

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Після досягнення 30-річного віку людина все частіше стикається із так званими "кризами". Це пов'язано як із тим, що людина все частіше аналізує своє життя з точки зору досягнення давніх мрій і реалізації амбіцій, так і з тим, що вона також осмислює своє життя в розрізі сенсу життя, розвитку, щастя, діяльності для блага людства тощо. Як же жити після 30-ти, відчувати щастя і досягати успіху? Пропонуємо Вам статтю Марка Черноффа "30 уроків, щоб досягти успіху в житті у ваші 30 і більше".

Біда в тому, що ви не проживаєте своє життя самостійно. Інші люди живуть за вас.

Пітер Шаффер

 

Очевидно, повний список важливих уроків і життєвих навичок може бути нескінченним. І протягом багатьох років ми написали чимало статей з порадами для молоді, де ми спрямовуємо молодь 18-22 років на позитивне мислення. Але кожен раз, коли ми пишемо статтю для молоді, то неминуче одержуємо кілька сотень листів, які говорять щось на кшталт: "Мені подобається ця стаття, але як щодо статті для моєї вікової групи?"

Так що сьогодні ми пропонуємо статтю для тих, кому за 30. Пропонуємо список загальних уроків і життєвих навичок. Цей список може рости кожен день, адже кожен день ми розвиваємося і дорослішаємо.

 

Ви не повинні виходити з себе. На 100 %, Кожен день і повсякчас контролювати це.

Самоповага, відчуття власної гідності, любов до себе. Це - основні принципи щасливого й успішного життя. Усі ці цінності починаються з власного "я". Ви не можете отримати їх від когось ще. Ви достатньо гарні, досить розумні, доволі привабливі, досить сильні. Вірте в це! Володійте цим! І ніколи не дозволяйте невпевненості й негативу керувати вашим життям. Завжди буде хтось, хто говоритиме вам, що ви не можете щось зробити. Ваша місія полягає в тому, щоб усміхнутися і довести собі, що ви це можете. Усміхайтеся кожного разу.

 

Ніщо велике й цікаве ніколи не приходить із зони комфорту. Крапка.

Якщо ви хочете зупинитися у вашому розвитку і відчувати себе тим, хто назавжди застряг в цій пастці, продовжуйте шукати виправдовування. Якщо, з іншого боку, ви хочете, вийти з цієї пастки, то ви повинні почати робити речі, які є для вас достатньо незручними - речі, які ви не дуже добре робите. Немає жодного виправдання для того, щоб залишитися в пастці і перестати розвиватися. Немає жодного виправдання для того, щоб робити ті самі буденні речі знову і знову. Життя занадто коротке. Запитайте себе, чи те, що ви робите сьогодні, наближає вас до того місця, де ви хочете бути завтра. Яким ганебним може бути відчуття, коли ви старієте, але ніколи не побачити красу і силу вашого повного потенціалу.

 

Боріться за це. Робіть те, що правильно, а не те, що легко.

Короткострокові негаразди й невдачі є двома з найбільших сходинок до довготривалого успіху. Все може змінитися, якщо ви хочете цього, незалежно від віку.

Коли я прокинувся цього ранку, я був в захопленні від мого життя. Якщо раніше я прокидався від жаху при думці про новий день, то тепер я прокидаюся з радісним збудженням, щоб почати із вдячністю робити те, що я роблю сьогодні. Я такий щасливий, що зробив те, що я повинен був зробити, і з усіх сил ішов через важкі часи і страхи, і перебудував своє життя за допомогою речей, які роблять мене щасливим. Коли друзі запитують мене, як я зробив це, то я кажу їм: "Важка робота і наполегливість. Це невелика ціна за життя, що змінилося".

 

Будьте провідною зіркою чесності та поваги.

Будьте тією людиною, з якою ви хочете зустрітися, тією людиною, яких ви прагнете бачити довкола себе. Будьте тим типом людини, чиї дії, слова і цінності завжди узгоджуються між собою.

 

Нехтування вашими інтересами, захопленнями і пристрастями - це самообман.

Роблячи так, ми займаємося симуляцією і намагаємося бути тим, ким ми не є. Це життя в брехні. Не робіть цього. Живіть життям, яким ви пишаєтеся. Ідіть за вашими пристрастями. 

Коли ви втрачаєте себе в речах, які ви любите, ви також знайдете себе в цих речах.

 

Кидайте собі виклики, щоб побити особисті рекорди.

Ніхто не може зробити це за вас - ви повинні використовувати свої крила. Випробуйте себе, щоб бути тим, ким ви хочете бути. Тим, ким, як ви впевнені, здатні бути. Випробуйте себе, щоб жити так, як ви хочете жити, і щоб ваші слова і думки відповідали вашим діям. Не турбуйтеся про те, як нібито повільно ви прямуєте до своїх цілей, або про те, скільки блокпостів ви зустрінете чи скільки разів ви змушені об'їхати перешкоди. Поки ви продовжуєте робити свою справу, ви, як і раніше, далеко попереду всіх, хто занадто наляканий, щоб навіть спробувати щось зробити.


Ваша боротьба - це насправді ваша найкраща можливість для зростання.

Знайте у своєму серці, що сила всередині вас набагато потужніша, ніж неприємності, з якими ви стикаєтеся. Залишайтеся сильними. Будьте позитивними. 

Ми всі боремося, всі долаємо перешкоди. Життя - це порушення власних кордонів і постійне зростання. Ми це маємо зробити, щоб жити нашим найкращим життям. Чим більше перешкод ви подолаєте, тим сильнішими ви станете. Той, хто падає і встає, набагато сильніший, ніж той, хто ніколи не падав. Ви ніколи насправді не знаєте, наскільки сильними ви є, поки бути сильними не стане єдиним вибором, який у вас може бути. Продовжуйте йти. Продовжуйте зростати.

 

Ваші так звані "недоліки" часто будуть працювати на вас.

Маленькі речі, які ви вважаєте своїми недоліками, часто є причинами того, що інші закохалися в вас. Прийміть ваші недоліки. Визнайте свої помилки. Не приховуйте їх і не обманюйте. Укладіть угоду з істиною, засвоюйте уроки життя, прийміть наслідки реальності і постійно рухайтеся вперед.

Ваш правда не каратиме вас. Помилки вам не зашкодять. Люди з недоліками, вразливі люди насправді є чудовими і привабливими. Брехуни і лицеміри нікого не приваблюють.

Кожна чудова людина повністю складається з недоліків, які зшиті разом з добрими намірами і які разом творять унікальні якості.

 

Відпускайте і зростайте. Приймайте зміни.

Завжди потрібно себе достатньо поважати, щоб піти від усього, що тримає вас на одному місці і не дозволяє зростати вам. Подякуйте своєму минулому, подякуйте всім урокам і рухайтеся вперед. Залишивши позаду старого себе і роблячи стрибок віри в невідомість, ви дізнаєтеся, ким ви дійсно здатні стати. 

Ви не можете рости, якщо ви не готові змінитися. Ви будете знати, що ви на правильному шляху, якщо ви перестанете озиратися.

 

Працюйте через свої страхи і йдіть на виправданий ризик.

Незалежно від того, як довго ви зможете жити, життя є відносно коротким. І перш ніж ви це взнаєте, ви перетворитеся на пил. Двірник буде похований поруч з лікарем.

І все, що дійсно має значення, це те, наскільки ви відкрили свої можливості і таланти, наскільки сміливим ви були. Тому що, коли ви зробите ваш останній подих, те, що наповнить ваше серце найбільшим жалем, НЕ БУДЕ всіма ризиками, на які ви пішли, чи всіма можливостями, які ви переслідували. Ви не будете жалкувати про всі ті моменти, коли ви на своїй дорозі до мети падали обличчям в бруд і були схожими на дурня. Те, що наповнить ваше серце найбільшим жалем в цей останній момент - це всі ризики, на які ви ніколи не зважилися, і всі можливості, які ви ніколи не мали сміливості досліджувати.

 

Збалансуйте ваш час і ваші пріоритети.

У житті завжди буде більше, ніж один вибір, і більше одного зобов'язання, які будуть боротися за ваш час. Ви повинні знайти баланс, який краще працює на вас у вашій унікальній ситуації - правильний баланс між активністю і відпочинком, між роботою та сім'єю, між захопленнями-пристрастями і грішми, між короткостроковими і довгостроковими цілями, між тими, речами, які ви зробите, і тими, які не зробите. Без балансу все буде в хаосі.

Наприклад, коли ви дозволяєте вашому життю на роботі або суспільному життю, або сімейному життю поглинути вас, і 100% вашої енергії фокусується в цій одній площині, - все інше ваше життя страждає. Може, це добре. Може, ні.

Але ви повинні самі все зважити і вирішити, і відповідно керувати своїм часом.

 

Невелика зміна ставлення завжди породжує великі зміни.

Ті, хто рухається вперед з позитивним настроєм, знайдуть те, що вони шукають. У будь-якій ситуації не конкретні обставини формують вас. Вас формує те, як ви реагуєте на ці обставини.

Ви не можете змінити вітер, але ви завжди можете підлаштувати вітрила. Коли йде дощ - шукати веселки, коли темно - шукати зірок. Створення такої звички позитивного мислення вимагає часу і практики, але позитивний ефект змінить траєкторію вашого життя.

 

Зупиніться час від часу і запитайте себе: «Це правда?"

Це кумедно, але люди можуть обертати свій розум навколо речей і підганяти їх під свою версію реальності. Думайте про щось, що не робить це правдою. Прагніть щось, що не не робить це реальним. Таким чином ви можете простежити свої думки.

 

Вкладіть стільки позитивної енергії, скільки максимально ви можете зібрати, в сьогоднішній момент.

Залиште в мирі те, що вже відбулося. Це дозволяє скерувати свою енергію у створення найкращого, чого можна досягти вам сьогодні. Відкиньте всі ваші турботи про те, що може або не може трапитися, або про те, що інші люди можуть думати про вас. Інвестуйте себе в реальні і справжні дії, які можна зробити, щоб позитивно змінити життя.

Ваше життя занадто важливе, щоб витрачати його на речі, з якими ви не можете нічого зробити. Вкладіть ваші зусилля в нинішні можливості. Відчуйте любов замість страху, радість в місці занепокоєння, і зосередьтеся на ваших можливостях, а не на ваших образах чи втратах. Уявіть ваше життя в найкращому вигляді, і принесіть це найкраще у ваше життя.

 

Дозвольте непотрібному стресу почивати в мирі.

Чи хочете ви мати менше стресу у вашому житті? Тоді припиніть його створювати. Замість того, щоб чіплятися за можливість ображатися, виберіть можливість бути веселим і радісним. Замість заповнення своїх думок  обуренням, наповніть своє серце прощенням і великодушністю. 

Якщо хтось поводиться грубо з вами, нехай це буде особиста проблема цієї людини, а не ваша. Необхідно швидко вийти за межі розчарування, насолоджуючись і обмінюючись кожною радістю. Життя взагалі є таким, яким є. Проте, ваше життя, зокрема, і ваш досвід - це ваш особистий вибір того, як жити.

 

На багато з ваших найбільших питань можна відповісти тільки з досвідом.

Незалежно від вашого віку або розвитку, життя завжди наповнене питаннями без відповідей. Треба мати мужність, щоб задати ці питання і авантюрно шукати відповіді, які продовжують давати життю сенс. Майте терпіння жити з усім, що залишається невирішеним у вашому серці. Спробуйте полюбити ті питання, які залишилися без відповіді.

Не вимагайте відповіді на всі питання. Вони не можуть бути дані вам зовні, тому що ви повинні прожити ці відповіді самі. Тут має значення тільки досвід. Тільки тоді, коли ви робите ви будете поступово, ви дійдете (може, навіть непомітно) до відповідей, які ви шукаєте.

 

Знайдіть щодня час, щоб побути на самоті.

Іноді потрібно побути на самоті... не бути самотнім, а просто насолодитися вільним часом, просто усвідомлено подихати, бути собою. Для того, щоб повноцінно підтримувати відносини, займатися роботою і творчістю, ви повинні забути про все на світі на деякий час.

Вам потрібно знайти усамітнення для дозаправки енергії. Ви повинні піти у вашу внутрішню особистість. Вам потрібно,обміркувати свої успіхи і невдачі на самоті. Вам потрібно, щоб сонце і місячне світло освітили вас без присутності інших, щоб урівноважити вас. Без постійного добродушного кепкування, обличчям до обличчя зі своєю внутрішньою сутністю, Вам потрібно чути тільки звук вашого серцебиття.

 

Існують "експлуатаційні затрати" на все, чим ви володієте, як і прив'язаність до всього.

Ми можемо говорити в доларах - страхування, податки, відсотки... Або навіть у термінах часу - очищення, оновлення (апдейт) і захист. Але найважчі для більшості людей затрати на "техобслуговування" - це просто сентиментальні цінності. Ми віддаємо наші почуття та спогади різним об'єктам, речам, які нас оточують, і вирішуємо, що не можемо відпустити їх, тому що ми втратимо почуття або пам'ять. Таким чином, ми оточуємо себе цими візуальними нагадуваннями про нашу пам'ять, і більше не маємо простір для нових речей, відчуттів. Важко рухатися вперед у житті, якщо минуле завалило вас своїми подарунками. 

Підсумок: купуйте якомога менше різного мотлоху і більше вкладайте в новий досвід і відкриття.

 

Багатство вимірюється не грошима.

Незалежно від того, де ви живете, у великих містах або маленьких містечках, ви  неминуче зіткнетеся з тими людьми, які думають, що знають, що є найкращим для вас, з людьми, які думають, що вони кращі, ніж ви, з людьми, які думають, що щастя, успіх і краса означають одні й ті самі речі для всіх. Вони будуть намагатися оцінити вас за тим, що у вас є, замість того, щоб побачити, хто ви є.

Але ви знаєте добре, що матеріальні речі не мають ніякого значення. Не потрібно гнатися за грішми. Потрібно йти за ідеями і діяльністю, які роблять вас живими і щасливими. Потрібно думати про речі більш високої вартості - речі, які  не купиш за гроші. Важливо мати силу характеру, чесне серце і почуття власної гідності. Якщо ви щасливі, маючи будь-яку з цих речей, ніколи не продавайте їх. Ніколи не продавати себе.

 

Практика відкриває ваші благословення.

Ви ніколи повною мірою не усвідомлюєте, наскільки хтось важливий для вас, поки реальність їх існування не стає невизначеною і постає питання життя і смерті. Ви ніколи по-справжньому не цінуєте те, що у вас є кожної миті, доки ви не стикаєтеся з можливістю його втратити.

Але спробуйте кожен день максимально цінувати те, що у вас є. Подивіться навколо і бути вдячними за своє життя. За ваше здоров'я, вашу сім'ю, ваших друзів і за вашу домівку. Багато людей не мають цих речей, і не будуть мати.

 

Не тримайте вашу любов в собі. Дозвольте їй вийти назовні.

Куди ви інвестуєте свою любов, туди інвестуєте своє життя. Любов не має меж. Любов - це не завтра, це сьогодні. А якщо завтра прийде - любити знову, ще більше. Це любов, яка робить неможливе можливим.

 

Є потрібні люди для вас і ті, які створені для інших.

Є лицемірні люди, і ті, хто є справжніми друзями. Є люди, які беруть ваше серце, і ті, хто кладе його назад. У вас є вибір того, з ким проводити час. У справжніх друзів є чесне серце, і вони будуть намагатися з усіх сил, щоб допомогти вам, коли вам це буде потрібно найбільше. Залишайтеся з людьми, які ніколи не підведуть вас і тримають свої обіцянки. Ви не можете фальшувати це.

 

Зверніть найбільшу увагу на тих, хто дійсно піклується про вас.

Ви маєте дозволити собі бути людьми, яких дійсно люблять. Люблять по-справжньому. Ми повинні також дозволити собі любити. Занадто часто ми засліплені пошуками людей, які люблять нас. Ми витрачаємо наш час і людей, які дійсно люблять нас. Цим людям доводиться сидіти на узбіччі і дивитися, як ми просимо милостиню на вулицях. Не робіть цього.

 

Ніколи не соромно говорити.

Не тримайте всі ваші думки в заручниках. Все, що є для вас правдою - почуття, страхи і т.д. - заслуговує на те, щоб бути обговореним з хорошим другом. І все, що заслуговує згадки, може бути більш керованим. Коли ви можете розказати про те, як ви себе відчуваєте, ваші думки стають менш гнітючими і страшними, але більш осмисленими і зрозумілими. 

Хороші друзі, яким ви довіряєте ці важливі речі, допоможуть вам зрозуміти, що ви не самотні в цьому світі.

 

Тримайте заздрість під контролем.

Коли ви відчуваєте, себе схвильованими, через те, що хтось отримав саме те, що ви хочете, змусіть себе згадати, скільки ви вже отримали. Пам'ятайте, що є достатньо хорошого для всіх, і кожен отримує лише одну порцію за один раз. Пам'ятайте, що те, що сталося з кимось іншим, не має абсолютно ніякого відношення до того, що відбувається з вами. Ваш успіх є унікальним для вас.

Пам'ятайте, що чудова річ, яка трапилася з цією людиною, чекає на всіх, хто буде йти вперед. І якщо ви продовжуєте працювати і рухатися вперед, щось чудове також трапиться з вами в потрібний момент.

 

Будьте вибагливі у своїх боях. Мир часто є кращим, ніж бути правим.

Іноді ми неправі не тому, що ми насправді не є правими, а тому, що ми цінуємо наші відносини більше, ніж нашу гордість. Коли дві людини, які піклуються одне про одного, ведуть боротьбу, то однаково є неправими. Вони поставили якийсь поверхневий результат над любов'ю і компромісом. Той, хто вибачається і робить це першим - це той, хто насправді правий.

 

Коли хтось є неприємним для вас, він може просто потребує вашої доброти.

Деякі люди грубі тому, що це їх крик про допомогу.

Вони можуть не усвідомлювати це, їх коментарі можна зрозуміти як напад, а не як прохання. Потрібно показати трохи любові і турботи. Зробіть щось хороше для них. Просто запитати: "З вами все гаразд?". Або: "Чи є щось, що я можу зробити, щоб допомогти?". Ці прості питання можуть творити чудеса в певних ситуаціях. Боріться з бажанням судити. Важко запропонувати співчуття, коли ви вже вважаєте, що все з'ясували. Нехай вони знають, що вони не самотні. Люди долають сили негативних емоцій, таких, як гнів і ненависть, коли контрсили любові та підтримки працюють в повну силу.

 

Дізнайтеся, хто є брехуном, і не дозволяйте їм впливати на вас більше одного разу.

Не обманюйте людям, які довіряють вам, і не довіряйте людям, які обманюють вас.

Ці негативні стосунки ніколи не дадуть вам позитивне життя. І що б ви не робили, не дозволяйте, щоб ті самі люди брехали вам знову і знову. Якщо хтось обманює вас один раз, то ганьба на них. Якщо хтось обманює вас двічі, то вам має бути соромно. Якщо ви ловите когось, хто  обманює, то скажіть про це. Деякі люди будуть брехати вам неодноразово в порочному прагненні змусити вас повторити їх брехню знову і знову, поки вона не збудеться. Не беріть участі в їх дурості. Не дозволяйте їхній брехні бути вашою реальністю.

 

Не зраджуйте собі через ненависть до того, хто зрадив вас.

Зрада - це двосторонній меч, палиця з двома кінцями. Мало того, що ви відчуваєте себе зрадженим кимось, кому ви довіряли, ви ще відчуваєте, що зрадили себе через довіру до цієї людини.

Ви звинувачуєте їх, а потім ви звинувачуєте себе. Якщо ви відчуваєте, що вас зрадили, важливо звільнитися від будь-яких почуттів ненависті відразу. Таким чином біль і гіркота не встигає вкоренитися. Тільки тоді ви зможете почати реально оцінювати ситуацію. Можливо, ви дійдете до думки: "Мій коханий не любить мене", або, можливо, зрозумієте, що "Це була справді помилка, яка заслуговує того, щоб її пробачити".

 

Тримайте безрозсудне очікування досконалості під контролем.

Якщо ви завжди шукати досконалості, то Ви завжди будете виглядати нещасним - у всіх сферах життя. І це особливо стосується відносин. 

Так що не лайте людей за те, що вони недосконалі. Захоплюйтесь ними за те, що вони не є фальшивими, фейком. Навіть якщо ви, ймовірно, стурбовані іноді, ви насправді не хочете, щоб ваші друзі і кохані були досконалими. Те, що ви хочете - це люди, яким можна довіряти, які поводяться з вами правильно, люди, з якими ви можете діяти нерозумно, хто любить бути біля так само, як ви любите бути біля них.

 

Післяслово

Якщо ви боретеся, реалізуючи будь-який з цих уроків і життєвих навичок, знайте, що ви не самотні. Багато хто з нас разом з вами докладаємо всіх зусиль, щоб відчувати себе краще, ясніше мислити і тримати наше життя і відносини в потрібному руслі.

Суть в тому, що ніколи не пізно зробити крок у правильному напрямку. Ніколи не занадто пізно стати тим, ким ви здатні бути. Все може змінитися, якщо ви хочете, щоб воно змінилося, в будь-якому віці. Зараз у вас є можливість всього життя. Ніколи не пізно відчути щастя і досягти успіху.

 

 

 

Джерело http://www.marcandangel.com/

Фото kxci.org

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему