Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Жовт 2014

20 способів обрати шлях щастя

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Наша чергова стаття для саморозвитку - про те, як осягнути щастя. Єдиний шлях до цього - практика розуму і відчуттів, тобто самоконтроль. Це особистий ментальний вибір, який не залежить від зовнішніх обставин. Пропонуємо цікаву статтю Джойс Мартер (Joyce Marter) про розумові практики-звички, які допоможуть осягнути щастя. 

Я люблю, коли помічаю, що усміхаюся на самоті, сама до себе. Усмішка - це не імітація, не фальш, яка призначена, щоб догодити комусь. Радше, це, природне творіння мого внутрішнього блаженства і щастя, яке випромінюється і сяє через моє єство.

Після багатьох років глибокої внутрішньої роботи я, здається, знайшла велику умиротвореність і радість. Мій розум вільний для мрій. Моє серце співає. Моя душа танцює. Моє тіло відчуває все, що є чуттєвим і добрим.

Мої батьки розповіли мені, що назвали мене "Джойс", тому що вони дуже раділи (rejoice) через моє народження. Я вдячна за це життя і вдячна моїм батькам за вибір мого імені, що означає "щастя". Щастя - це, безумовно, шлях, котрий я вибираю.

Після 20 років консультування клієнтів і праці над власним психологічно-духовним шляхом я рекомендую наступні способи вибору щастя:

 

1. Не прив'язуйте ваше щастя до чогось зовнішнього.

Ми стикаємося з проблемами, коли робимо наше щастя залежним від наших взаємин, роботи, фінансів, тіла або від очікуваних результатів. Перекалібруйте ваші очікування до нуля. Щастя - це внутрішній досвід, який ви вправі вимагати від себе. Все інше - минуще.

 

2. Не сприймайте себе занадто серйозно.

Ідентифікація себе з вашим розумом посилює стрес, занепокоєння і тиск. Наше его використовує гнів, щоб зберегти і захистити себе, викликаючи незадоволення і втрату зв'язку зі світом. Дистанціюйтесь від вашого его і розслабтеся, не сприймайте все особисто.

 

3. Віддавайте охоче.

Давайте те і діліться тим, що ви можете дати і чим можете поділитися. Робіть це завжди, коли можете це робити. Даруйте увагу, час, хороші слова, любов, прихильність, допомогу, ресурси, час, співчуття, турботу, повагу тощо. Це дає чудові відчуття обом сторонам, і, врешті, добро повернеться до вас, і ви отримаєте втричі більше.

 

4. Приймайте з відкритим серцем.

Приймайте хороші слова, допомогу та подарунки. Прийміть обійми і похвалу. Вберіть у себе любов і прихильність. Пам'ятайте, що акт приймання дозволяє іншим людям отримати досвід давання-дарування.

 

5. Живіть в любові.

Важко пояснити, але я спробую ... Коли я цілую моїх прекрасних доньок, я свідомо вбираю силу любові. Цілуючи веснянки моєї Клаудії, я заправляю мій "бак щастя" за лічені секунди.

 

6. Цінуйте приємні дрібниці.

Не будьте занадто зайнятими або спійманими у балаканину власного розуму, щоб помітити пташку з вікна, новонародженого в руках матері в ліфті, літню пару, яка тримається за руки, або силуети качок у ставку. Знайдіть час, щоб помітити всі цінні, милі й чудесні миті в житті.

 

7. Грайте і будьте "нерозумними".

Пам'ятаєте, як це було - грати в дитинстві? Відпустіть самоусвідомлення і весело проводьте час. Я люблю грати з моїми дітьми, дивуючи їх і нагадуючи собі про веселу маленьку дівчинку всередині мене. Можливо, ніщо так не змушує моє серце радіти, як істеричні припадки сміху з моїми дочками.

 

8. Свідоме єднання з сонячним світлом.

Свідомо приймайте сонячне світло і відчувайте його на вашому обличчі й тілі. Насолоджуйтесь його теплом і світлом. Відчуйте ваш зв'язок з цим цілющим джерелом енергії.

 

9. Будьте уважні до свого фізичного комфорту й задоволення.

Зверніть увагу на приємні фізичні відчуття: на м'якість вашого ліжка, на смак їжі, на м'якість шкіри вашої коханої людини... Насолоджуйтесь і цінуйте ці чудові відчуття.

 

10. Залишайтеся міцно заглибленим у поточний момент життя.

Нещастя відбувається, коли ми одержимі минулим або турбуємося про майбутнє. Мир і спокій перебувають нині - в цей момент. Практика глибокого дихання, медитації й інші техніки на уважність і сконцентрованість допомагають посилити присутність у поточному моменті, оживити життя.

 

11. Шукайте у всьому, що відбувається, позитивну сторону.

Практикуйте вдячність за перебування в позитиві. Побачте добро в собі, в інших і в світі навколо.

 

12. Будьте качкою, яка виходить сухою з води.

Дозвольте негативному шару води відразу скотитися з вашої спини - як качка струшується і виходить сухою з води. Життя занадто коротке, щоб витрачати енергію на хвилювання про ваші пір'я.

 

13. Дбайте про ваше середовище.

Зробіть свій будинок і офіс зручним і життєрадісним. Оточіть себе речами, які викликають позитивні емоції і змушують вас усміхатися.

 

14. Піклуйтеся про себе.

Подбайте про своє фізичне і психічне здоров'я, наче ви - це ваша дорогоцінна дитина, яку ви дуже любите.

 

15. Встановіть здорові рамки й обмеження.

Встановіть обмеження і графік на роботі й удома щодо часу, простору, грошей і т.д. Не робіть щось понад ваших можливостей і поза графіком.

 

16. Оточіть себе людьми, які запалюють ваш внутрішній вогонь.

Я піклуюся про своїх друзів, які змушують мене сміятися, забувши про все. З ними я проводжу свій час.

 

17. Практикуйте саморозвиток і оздоровлення. Кожен день.

Зробіть пріоритетом ваше здоров'я і займайтеся йогою, пробіжками, читанням книжок, вашим садом або відпочинком, щоб перезавантажити ваші розум, тіло і дух.

 

18. Виражайте себе вільно й відкрито.

Знайдіть ваше самовираження і скажіть те, що хочете сказати. Не бійтеся показати себе через ваші тексти, твори мистецтва, танці або інше творче вираження.

 

19. Переконайтеся, що ви подобаєтеся собі.

Будьте добрі, цілісні, щирі. Будьте людиною, якою ви завжди хотіли би бути.

 

20, Будьте чесні з собою.

Будьте чесними. Будьте справжніми. Будьте вразливими й чуттєвими. Будьте мужніми. Нехай ваш внутрішній світ буде вашим поводирем.

 

Щастя - це не те, що ви отримуєте в житті, щастя - це те, що ви приносите в життя

Уейн Дайер

 

 

Джерело huffingtonpost.com

Переклад НародUA

Фото www.johngarvens.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему