Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


29 Лип 2014

18 способів, якими ви робите своє життя важчим, ніж воно має бути

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Є речі, якими ми так чи інакше ускладнюємо своє життя. Усвідомлюючи це, можна зробити життя простішим і щасливішим. Отже, пропонуємо чергові рецепти щастя - статтю Марка Черноффа "18 способів, якими ви робите своє життя важчим, ніж воно має бути".

Життя не є складним. Ми складні. Життя просте, і проста річ є правильною річчю.

Оскар Уайльд

 

Коли ми були молодшими, то життя було легше, чи не так? Я знаю, іноді здається, що це так. Але правда в тому, що життя, як і раніше, залишається легким. Воно завжди таким буде. Різниця лише в тому, що ми старші, і чим старшими ми стаємо, тим важче нам зробити деякі речі для себе.

Справа в тому, що коли ми були молодшими, то бачили світ очима, сповненими простоти і надії. Ми знали, що ми хочемо, і у нас не було упереджень чи прихованих інтересів-страхів. Нам подобалися люди, які усміхалися. Ми уникали людей, які дивилися з негативом. Ми їли, коли ми були голодні, пили, коли ми хотіли пити, і спали, коли втомлювалися.

Коли ми ставали старшими, то наш розум став поступово розчаруватися від негативних зовнішніх впливів. У якийсь момент ми почали сумніватися в нашій інтуїції. Коли виникала нова перешкода або ріс біль, ми спотикалися і падали вниз. Це траплялося кілька разів. Зрештою, ми вирішили, що не хочемо падати знову, але замість того, щоб вирішувати проблеми, які змусили нас падати, ми почали уникати їх взагалі.

В результаті, ми їли їжу комфорту і пили алкоголь, щоб заглушити наші рани і заповнити нашу порожнечу. Ми працювали в офісі допізна з метою уникнення невирішених конфліктів вдома. Ми почали накопичувати образи, грати в ігри розуму, і тонко обманювати інших і себе, що ми досягли успіху. І коли це не виходило, ми все одно жили вище наших можливостей, використовували обман, щоб приховати обман, їли й пили ще більше, щоб знову змусити почувати себе краще.

Таким чином, ми робили наше життя все важчим і важчим, і ми почали втрачати контакт з тими, хто є насправді нам потрібним.

Якщо ви погоджуєтесь з цим, то нижче прочитаєте про способи, які, ймовірно, роблять ваше життя складнішим, ніж воно повинне бути, а також знайдете деякі ідеї для спрощення життя.

 

1. Ви шукаєте когось для відповідей на питання, на яке ви можете відповісти лише ви.

Протягом більшої частини нашого життя - особливо на початку - нам кажуть, що робити, як думати, що добре виглядає, що таке "успіх" і т.д. Ви не повинні більше вестися на це. Не соромтеся відкрити своє "Я". Думайте самі. Слухайте себе. Розширюйте свої "рамки". Коли ви припините робити те, чого всі очікують від вас, то почнете довіряти власній інтуїції, і знайдете саме те, чого шукаєте.

 

2. Ви дозволяєте іншим змушувати вас почуватися винними за те, що живете своїм життям.

До тих пір, поки ви не робите боляче комусь, продовжуйте жити своїм життям і йдіть своїм шляхом. Іноді ми сходимо зі свого шляху і блукаємо в хащах, намагаючись жити для когось іншого, намагаючись виправдати їх очікування і робити речі, щоб справити на них враження. Знайдіть хвилинку і подумайте про це. Ви робите речі, тому що ви дійсно вірите в них? Пам'ятайте про свої власні цілі. Живіть, працюйте і любіть так, щоб ВИ були щасливі, тому що відносини можуть скінчитися в одну мить, але ви будете жити з собою протягом усього вашого життя.

 

3. Ви дозволяєте токсичним людям заполонити ваше життя.

Ви ніколи не повинні відчувати себе винними через те, що позбулися токсичних людей. Це не має значення, чи ця людина є родичем, партнером, другом-подругою, другом дитинства або новим знайомим. Ви не повинні дозволяти заповнювати ваше життя людям, які викликають у вас біль або змушують вас відчувати себе погано. Одна справа, якщо людина визнає помилковою свою поведінку і робить зусилля, щоб змінити це. Інша справа - якщо людина ігнорує ваші почуття, ігнорує певні межі і продовжує шкодити вам. Такі люди повинні піти з вашого життя.

 

4. Ви є частиною "драмгуртка".

Як би змінилося ваше життя, якби ви відійшли від драм, пліток і оббріхування? Нехай сьогодні ви будете говорити тільки хороше про людей, яких ви знаєте, і будете заохочувати інших робити те ж саме. Ті, які відмовляються підтримати вас, можуть бути проігноровані вами. Це дуже просто. Неймовірні речі відбуваються, коли ви дистанціюєтесь від негативу і тих, хто створює його. Не застряньте в негативі. Просто йдіть вперед.

 

5. Ви бачите негативні наміри у вчинках інших людей.

Інший водій підрізає вас на дорозі. Ваш друг ніколи не пише вам у відповідь. Ваш колега пішов на обід без вас. Ваші друзі не змогли прийти до вас. Кожен може знайти привід, щоб постійно ображатися. Так що змусило вас ображатися? Ви призначили негативні наміри невинним діям. Ви сприйняли це як особисту образу - як ляпас. Не робіть цього. Не приймайте речі особисто. Не приписуйте негативний намір ненавмисним діям інших. Нехай сьогодні буде день, коли ви побачите хороше в кожному зустрічному.

 

6. Ви занадто стурбовані тим, що люди можуть вкрасти те, що у вас є.

Нехай це буде дзвінок, який пробуджує вас, особливо якщо ви художник, артист, письменник, підприємець або інша творча натура. Пам'ятайте, що завжди більше отримуєш від обміну знаннями, ніж від його накопичення. Не турбуйтеся про людей, які можуть вкрасти ваші роботи чи ідеї. Турбуйтеся краще про момент, коли люди перестануть це робити, тобто перестануть цікавитися вашими знаннями. Будьте чесними, корисними і, безсумнівно, хорошими в тому, що ви робите. Ні розумна схема маркетингу, ні соціальні медіа-кампанії, ні конкуренти не можуть замінити це, ніколи. Всякий раз, коли людина хоче мати те, що у вас є, незалежно від обставин, пам'ятайте, що ви робите це правильно.

 

7. Ви намагаєтеся конкурувати з усіма іншими.

Якщо ви конкуруєте з усіма іншими, ви станете гіршим. Якщо ви конкуруєте з попередньою версією себе, ви станете кращим. Це дуже просто.

 

8. Ви занадто багато брали від інших.

Єдиний спосіб впоратися зі стресом і втратами - почати робити добро для інших. Волонтерство. Захопіться життям. Не обов'язково потрібна велика подія для цього. Скажіть добре слово. Заохочуйте когось поруч. Відвідайте когось, хто є самотнім. Залиште свою самозаклопотаність на деякий час. Коли справа дійшла до цього, є два типи людей в цьому світі. Є ті, хто дарує, і ті, хто бере. Ті, хто дає, є щасливими. Ті, хто бере, досі, на жаль, намагаються взнати, що ж життя дає їм.

 

9. Ви зосереджені більше на популярності, ніж на ефективності.

Домагатися потрібно поваги, а не уваги. Повага триває набагато довше, і вона набагато корисніша, зрештою. Потрібно робити речі, які ведуть до змін. Ніколи не плутайте популярність з ефективністю. Бути популярним означає, що вас любили протягом деякого часу. Бути ефективним означає, що ви щось змінили в цьому житті.

 

10. Ви зрізуєте кути і шукаєте легкий шлях.

Робіть те, що є правильним, а не те, що є легким. І робіть правильні речі, навіть якщо ніхто ніколи не дізнається про них. Чому? Тому що ви будете знати про це.

 

11. Ви зосереджені не на теперішньому моменті.

Ви не можете змінити вчора, але ви можете зруйнувати сьогодні, думаючи про завтрашній день. Будьте присутніми у вашому житті. Завтра покаже себе саме так, як і повинно бути, тоді як вчорашнього дня вже не буде.

 

12. Ви застрягли на своїх помилках.

Важливо прощати себе за помилки. Ми повинні вчитися на своїх помилках і рухатися вперед. Домовтеся з собою сьогодні, щоб не будете поглинутим вашим вчорашнім. Іноді найцінніша річ, яку ви отримуєте від важкої праці, не те, що ви отримуєте за це, а те, що ви дізнаєтеся після цієї праці. Щасливе, успішне життя, зрештою, це не життя, де відсутні проблеми, а життя, коли ви в змозі піднятися над ними.

 

13. У вас менталітет: "все або нічого".

Немає такого поняття, як абсолютний успіх, так само, як немає такої речі, як абсолютний провал. Ось чому впадати в крайнощі - все або нічого (успіх чи невдача) - це марна справа. Що дійсно існує, так це безперервний ряд недосконалих хвилин, наповнених нескінченними можливостями і перспективами. Найбільше цінуйте "сіру зону" між крайнощами - подорож, досвід. І, перш за все, ніколи не дозволяйте успіху дістатися до вашої голови або невдачі дістатися до вашого серця.

 

14. Ви очікуєте, що життя - це завжди щастя.

Світ може бути достатньо важким місцем для життя. Ви можете відчути страждання, горе і втрати. Ці обставини можуть вплинути на ваше щастя, але не втрачайте надії. Подумайте про Інь і Ян в китайській філософії, протилежні сили, які часто взаємопов'язані. У стражданнях ви можете знайти велику силу, в горі ви можете знайти стійкість, і втрата може дати вам нове розуміння і вміння цінувати життя. Життя - це завжди Інь і Ян. Протилежності є взаємозалежними та взаємопов'язаними. Ви не можете повністю захистити себе від печалі, не ізолювавши себе також від щастя.

 

15. Ви продовжуєте думати про найгірші сценарії.

Іноді ваш розум без потреби бореться з подіями, які навіть віддалено не можуть відбутися. Щось на кшталт цього: біль в горлі є небезпечним для життя, загублені вами водійські права потрапили до рук лиходія, який хоче вкрасти вашу особистість. Це негатив, який тільки породжує ще більше негативу. Це течія, яка розриває щастя. Вона буде нести нас подалі від берега, і якщо ми не будемо плисти, то цей негатив потягне нас на дно. Суть в тому, що ви можете бачити світ через об'єктив сумнівів і відчаю або через об'єктив надії і радісного збудження. Це ваш вибір. У будь-якому випадку ви колись прийдете до одного й того ж місця призначення. Питання тільки в тому, хочете Ви прибути до місця вашого призначення з похмурим поглядом чи з усмішкою?

 

16. Ви дозволяєте втратам знищити вас.

Іноді ви повинні працювати для досягнення щастя. Деякі перешкоди в житті є занадто важкими для того, щоб ми очистилися, просто прийнявши позитивне мислення. Вам потрібно пробачити когось? Вам потрібно відпустити невдалі відносини? Вам потрібно змиритися зі смертю коханої людини? Життя повне втрат. Але, в деякому розумінні, справжнє щастя не було б можливим без цих втрат. Це допомагає нам оцінити хороші часи. Це допомагає нам рости. Якщо ви боретеся, щоб побачити світло, значить, ви не самотні. Знайдіть когось, хто зрозуміє вас, і поговоріть з ними. Зверніться за підтримкою. Не дозволяйте втратам поглинути вас.

 

17. Ви уникаєте правди.

Правда не перестає існувати, коли вона ігнорується. Ви не можете знайти мир в душі, уникаючи деякі речі. Ви повинні відчувати проблему, щоб вилікувати її. Винесіть ваші страхи і слабкості з глибин на видне місце і освітіть їх яскравим світлом прожектора. Це єдиний вихід. Біль через погляд правді в очі є дуже цінним в довгостроковій перспективі.

 

18. Ви відклали ухвалення рішень.

Погані рішення майже завжди є кращим виходом, ніж відсутність рішень взагалі. Нерішучість затримує нас у розвитку, а погані рішення навчають нас, щоб потім дійти до кращих рішень. Зрештою, ми найчастіше шкодуємо про шанси, які ми не використали, про відносини, які ми побоялися мати, про рішення, які чекали дуже довго, щоб наважитися на них.

 

 

Джерело http://www.marcandangel.com/

Переклад НародUA

Фото Jenny Kaczorowski

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему