Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Серп 2014

14 кроків, щоб створити найкращі стосунки нашого життя

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Продовжуючи наш шлях до щастя, подаємо чергову статтю про стосунки і те, як зробити їх максимально близькими і щасливими. Отже, доктор С'ю Джонсон (Dr. Sue Johnson) пропонує 14 рецептів, щоб створити стосунки нашої мрії.

Після 30 років роботи з парами і досліджень, як люди налагодили свої відносини, я раптом зрозумів, що ми дійсно досягли поворотного моменту; всі наші дослідження, життєві історії та наука об'єдналися, і ми були на межі революції - нового, істинного розуміння романтичної любові. Нарешті ми можемо зрозуміти закони любові - і вони зрозумілі!

Ми "хакнули" код любові і знайшли шлях до відносин, які ми довго шукали. Ви можете створити повноцінні відносини, відновлюючи романтичну любов, починаючи зараз.

Тож пропонуємо 14 кроків, які ведуть до повноцінних стосунків.

 

1. Відмовтеся від застарілої ідеї про те, що любов - це містика, яка трапляється тільки з вами.

Всі нові вчення і наука говорять нам про те, що романтична любов більше не є загадкою. Вона має логіку і закони. Ви можете дізнатися ці закони. У вас є більше контролю над цим буйством емоцій, ніж ви думаєте! Те, що ви розумієте, ви можете контролювати. Перший ваш крок до гарних стосунків - це вивчення законів любові. Ви повинні дізнатися все про любов і вивчити нову науку єднання людей.

 

2. Кожен день спробуйте відкрито звернутись до партнера і попросити їх уваги й любові.

Визнайте, що ви ссавець і що любов є давнім кодом виживання. Ви є щасливішими, здоровішими, сильнішими, набагато стійкішими до стресу і живете довше, якщо ви розвивати свої стосунки зі своїми близькими. Це нормально відчувати потребу в комусь. Ваші близькі - це ваш головний ресурс. Ми не призначені для самодостатності. Найсильніший серед нас приймає цю необхідність зв'язку з іншими і ризикує, тягнучись до інших.

 

3. Наступного разу, коли ви відчуваєте невпевненість, неспокій або тривогу, спробуйте просто сказати це своєму партнеру і взяти його за руку, або, помітивши його емоційні сигнали про допомогу, простягніть йому руку.

Любов пропонує нам притулок, де ми можемо сховатися і відновити нашу емоційну рівновагу. Останнє дослідження в нашій лабораторії показує, що тільки тримання вашої коханої людини за руку може заспокоїти ваш мозок і позбавити від страху.

 

4. Зауважте, в які моменти вам важко бути відкритим і ви стаєте в оборонну позицію, дистанціюєтеся або закриваєтеся.

Ми знаємо, що емоційна відкритість і чуйність - це основа, на якій побудовані тривалі стосунки. Якщо ви можете - візьміть на себе ініціативу і поділіться з вашим партнером роздумами і відчуттями, допомагаючи йому/їй зрозуміти, що ускладнює бути відкритим саме в цей конкретний момент.

 

5. Подумайте про те, як ви і ваш партнер зазвичай взаємодієте.

Чи може кожен з вас достукатися одне до одного? Що ви робите, коли інший засмучений або не реагує на вас? Ви наполягаєте на контакті чи ідете геть? Розкажіть вашому партнеру, що він може зробити, щоб допомогти вам достукатися до нього, щоб не рухатися в протилежні боки.

 

6. Спробуйте поговорити з вашим партнером про те, як ви впливаєте одне на одного.

Кожен з вас подає сигнали про безпеку чи небезпеку, які наш мозок приймає як серйозну інформацію для виживання; ми всі вразливі, коли ми самотні. Коли ви приносите справжню радість або задоволення для вашого партнера? Коли ви запалюєте відчуття біди - відчуття знехтування або самотності? Мозок кодує такий біль в тому ж місці і таким же чином, як фізичний біль.

 

7. Коли ви сваритеся, зробіть глибокий вдих і постарайтеся подивитися на сварку згори, наче ви муха на стелі.

Часто під час обговорення проблемних питань хтось просто прагне більш емоційного зв'язку. Якщо ви можете сприймати розмову як танець, де один поштовх може зблизити вас і партнера, то інший просто чує критику і робить від вас крок назад. Це залишає вас з відчуттям самотності і страху. Обговоріть це.

 

8. Запросіть вашого партнера до більшої близькості один раз в день, граючи у просту гру на співпереживання.

Кожна людина думає про те, що відбулося в цей день. Тоді ви по черзі читаєте обличчя одне одного і намагаєтесь визначити одну з шести основних емоцій: радість, здивування, сум, гнів, сором/зніяковілість або страх. Зауважте, чи ваші припущення вірні. Вчіться відчувати партнера, бути відкритим і обговорювати події-емоції.

 

9. Оберіть спокійний момент, налаштуйтеся на емоційний канал і розкажіть одне одному, чого ви потребуєте найбільше.

Нехай це буде просто і конкретно. Вам потрібні комфорт, упевненість, підтримка, співчуття, чіткий сигнал про те, як ви важливі для нього/неї? Якщо занадто складно поділитися цим, розкажіть, як важко відкритися і попросити.

 

10. Усвідомте той факт, що емоційні травми псують стосунки.

Ви можете завдати сильний біль вашому партнеру просто тому, що ви єдині, від кого він/вона залежить. Попросіть вашу кохану людину розповісти про травми, які ще незагоєні. Можливо, ви якось пропустили сигнали про підтримку і допомогу. Спробуйте допомогти їм подолати цей біль. (Біль просто так не зникає з часом.) Іноді просто скажіть їм, що ви відчуваєте їх біль і хочете допомогти їм. Це творить чудеса.

 

11. Знайте, що найкращий рецепт для гарного сексу - безпечний емоційний зв'язок і відкрите спілкування.

Запишіть короткий список того, що ваш ідеальний коханець чи ідеальна коханка може зробити в ліжку і як він чи вона має запросити вас до еротичної гри. Передайте це одне одному і побачите, що ви взнаєте одне про одного. Пам'ятайте, що критика завдає болю і руйнує дослідження, емоції і сексуальність.

 

12. Обговорюйте те, що ви дізналися в вашій родині про емоції.

Емоції - музика танцю для закоханих. Вони допомагають, якщо музика зрозуміла і чиста. Тоді ви можете передбачити наміри один одного і знаєте, як рухатися разом в гармонії. Поговоріть про речі, які ускладнюють почути цю музику-емоції, поділіться своїми почуттями-емоціями.

 

13. Розкажіть одне одному про головну мету кожного з вас на наступний рік і подивіться, чи ви можете знайти спосіб, щоб підтримати одне одного і допомогти реалізувати цю мету.

Зрозуміло, що, коли ми знаємо, що хтось закриває нашу спину, ми більше впевнені в собі і більш заповзятливі. Ми досягаємо наших цілей легше і менше розчаровуємося.

 

14. Поважайте ваші стосунки. Створіть невеликі ритуали, щоб виокремити ваші стосунки.

Це може бути особливий вид поцілунку, коли ви залишаєте дім вранці або особливий 10-хвилинний час, коли ви тільки прийшли додому. Це священний час. Вас не повинні відволікати справи, проблеми, екрани, телефони і так далі.

 

Візьміть любов і щастя у свої руки і тримайте одне одного міцно.

 

 

Джерело http://www.mindbodygreen.com/

Фото www.smstalk.in

Переклад НародUA

Поділіться з друзями: