Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Лип 2014

12 речей, які потрібно нагадати собі, коли прокидаєшся

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Кожен ранок - це новий шанс. Те, що ви робите сьогодні, - ось що найголовніше. Сьогодні - це ще один шанс, щоб зробити наше життя щасливим. Пропонуємо статтю Енджел Чернофф про 12 речей, які потрібно нагадати собі, коли прокидаємося, щоб відчути щастя і насолоджуватися життям.

Нам не завжди подобається все в нашому житті, але в глибині душі ми дуже любимо й цінуємо магію самого життя. Частина з нас вважає, що все можливо в цьому житті.

На жаль, однак, ми не завжди вважаємо, що ці можливості знаходяться в межах нашої досяжності, навіть якщо ми насправді можемо це зробити. Проблема в тому, що ми хочемо вірити в протилежне. Ми хочемо вірити, що ми не здатні жити нашим життям так, як ми хочемо жити. Ми не хочемо вірити в наш великий потенціал. Ми вирішили прийняти нашу "реальність", тобто те, що інші сказали нам про неї.

Прокиньтеся!

У нас є вибір. Ми не повинні спочивати на лаврах. Ми не повинні жити в "конвеєрі". Чому б не вчинити деяке безумство і жити, поліпшуючи правила?

Час нагадати собі декілька ключових істин - прямо зараз, і щоранку, як тільки ми прокидаємося.

 

1. Сьогоднішній день може бути чудовим, але тільки тоді, якщо ми зробимо його таким.

Чому ми часто відчуваємо себе настільки безпомічними? Тому що ми переконуємо себе, що ми є такими. Ми чекаємо речей, які будуть дані нам - права, нагорода за працю і так далі. Але в житті немає справжніх прав і справедливої винагороди. Правда в тому, що якщо ви хочете щось мати, то вам потрібно зробити це для себе. Ви повинні працювати для цього. Буде чи не буде сьогодні великий день, - це не залежить від погодних умов. Це не залежить від вашого настрою (це також в межах вашого контролю). Це не залежить від когось ще. Якщо ви хочете мати приємний і продуктивний день, то виберіть його. Це все залежить від вашого сприйняття і того, у що ви будете вірити і що будете робити.

 

2. Існує багато речей, які ви можете контролювати.

Є багато речей у житті, які знаходяться поза нашим контролем, але не дозволяйте їм змусити вас повірити в те, що ваше життя в цілому перебуває поза вашим контролем. Насправді життя ви майже цілком живете за власним проектом. Ви зробили багато маленьких виборів на цьому шляху, які привели вас туди, де ви знаходитеся в даний момент подорожі. Говорити, що ваше життя знаходиться поза вашим контролем - це  відмовка, це те, що інші люди хочуть від вас, щоб їм легше було примусити вас робити те, що їм потрібно.

 

3. Вам не потрібне чиєсь постійне схвалення.

Потреба у схваленні - як наркоманія. Якщо ви робите всі ваші дії для того, щоб отримати схвалення інших, в кінцевому рахунку ви пожертвуєте своїм власним щастям. Не кладіть ключ до вашого щастя в кишеню інших людей. Дізнайтеся, як сказати "ні" людям, і відмовтеся від зобов'язань, які не додають цінності у ваше життя. Ваш час на цій планеті дорогоцінний. Як кажуть: «Те, що ви робите сьогодні, дуже  важливо, тому що ви віддаєте день вашого життя за це." Не чекайте когось ще, щоб отримати дозвіл на життя.

 

4. Скаржитися марно, якщо ви не можете запропонувати рішення.

Не будьте постійно незадоволеним і вічним критиком. Це не допоможе вам, і це, звичайно, не допоможе вашим відносинам. Якщо вам не подобається поточна ситуація, працюйте, щоб її змінити, а не просто критикуйте. Скарги тільки зроблять те, що інші не захочуть знаходитися поряд з вами. Будьте тими, хто бачить позитивний бік ситуації. І якщо ви знайдете проблеми, які необхідно вирішувати, будьте тими, хто запропонує вирішення цих проблем. Суть в тому, що ви ніколи не дістанетеся туди, де ви хочете бути, лише скаржачись з приводу того, де ви зараз перебуваєте. Кожен крок у вашому житті готує вас до наступного.

 

5. Успіх - це стиль життя, а не результат.

Ми всі хочемо домогтися успіху, але ми повинні пам'ятати, що успіх - не в певних досягненнях. Успіх - це не перетинати певну фінішну лінію. Це здатність боротися за хорошу справу день-у-день. Успіх - це сила, сила, щоб бути наполегливим і продовжувати жити своїм життям за власними правилами. Успіх - не кінцевий результат. Це стан буття. Ви не виграєте успіх. Ви успішні кожен день.

 

6. Той факт, що ви не здалися, - це успіх сам по собі.

Це може додати вам трохи комфорту, щоб подумати про те, чому ви до цих пір по пояс у боротьбі, але правда в тому, що ви - одна з сильних людей з силою волі, яка наполегливо йде до своєї мети. Багато людей здаються, перш ніж вони навіть почали йти до мети, але не ви. Ні, ви прокидаєтеся кожен день, і досягаєте мети. Ви просуваєтеся сантиметр за сантиметром проти течії, тому що ви відмовляєтеся здаватися. Ви відмовляєтеся прийняти посередність. Ви відмовляєтеся слухати інших, коли вони говорять вам, що ви не досить хороші. Ви все ще в боротьбі, в боротьбі за справедливу справу, в боротьбі за свою мрію.

 

7. У кожній складній ситуації доброта повинна йти першою.

Люди можуть робити потворні коментарі. Авіаперевізник може втратити багаж. Інший водій може підрізати вас в годину пік. Ці ситуації відбуваються щодня. Питання: як ви будете реагувати? Хоча вашою першою реакцією, як і в багатьох інших, буде злість і засмучення, чому б не спробувати інший підхід? Гнів в таких ситуаціях ніколи не вирішує проблеми. Люди набагато краще реагують на доброту. І ви можете бути добрим і бути твердим одночасно. Донесіть свою точку зору, не жертвуючи вашою чесністю і чистотою. Це єдина відповідь, про яку ви не пошкодуєте пізніше.

 

8. Негідники й енергетичні вампіри не вартують того, щоб через них хвилюватися.

Ми іноді дозволяємо не тим людям займати занадто багато місця в наших головах і серцях. Ми зустрічаємо енергетичних вампірів і негідників регулярно - особливо, коли ми живемо у великому місті чи працюємо у великому, жорсткому корпоративному середовищі. Ці особи будуть намагатися дістати вас - вони намагатимуться впливати на вас і стати частиною вашого життя, бо вважають їх власне життя буденним і нецікавим. Вони вже отруєні власним життям, і тепер вони хочуть отруїти ваше. Не дайте їм дістатися до вас.

 

9. Якщо хтось робить вам боляче, не приймайте це близько до серця.

Правду кажучи, якщо хтось робить вам боляче, швидше за все, вони поранять себе. Робіть усе можливе, щоб ніколи не приймати нічого близько до серця. Не дозволяйте компліментам дістатися до вашої голови, і не дозволяйте образам дістатися до вашого серця. Більшість людей може дати іншим тільки те, що вони хочуть отримати самі. Всі ваші дії і слова мають виходити від любові, але не кожен буде любити взаємно, і це нормально. Як пояснив Мігель Руїс у своїй книзі "Чотири угоди", коли ви не сприймаєте нічого особисто, ви звільняєте себе. Ви можете відкрити себе світові, легко, і не доведеться хвилюватися щодо думок інших людей.

 

10. Ваша зосереджена присутність має велике значення.

Хоча сучасні технології можуть змінити наше життя в хорошу сторону, це часто істотно заважає нашому життю і відносинам. Не припадайте так до екрану сучасного гаджету, щоб втратити можливість насолоджуватися реальним життям, яке розгортається перед вами. Навчіться відключатися, сповільнюватися. Дайте людям свою повну та безроздільну увагу. Не шукайте безглузду стимуляцію і активність на екрані без всякої причини, і переорієнтуйтесь на побудову реальних людських зв'язків.

 

11. Хороші речі в житті закінчуються занадто рано - коли вони ще неоцінені.

Наш розум схильний розглядати можливість того, що трава на іншій стороні є зеленішою. Але ми повинні усвідомлено нагадувати собі, що життя - це не постійне вдосконалення й апгрейд свого програмного забезпечення, не ідеальні схеми. Щоб жити щасливим, повноцінним життям ми повинні навчитися цінувати і любити те, що у нас є. Якщо ви закохаєтесь, то зробіть все можливе, щоб підтримувати й розвивати любов. Не чекайте, поки все закінчиться, перш ніж почати цінувати це.

 

12. Сьогоднішній день - це благословення.

Подумайте про те, скільки людей помирають кожну хвилину кожного дня, і ви почнете розуміти, що прокинутись вранці - це благословення. Ми не живемо у світі вічного миру, а в світі з нападами хаосу. Крім того, бувають нещасні випадки і люди отримують важкі травми, а також помирають через них. Отримати ще один день, щоб дихати, насолоджуватися життям і зробити щось значуще - це найбільший дар, який можна отримати. Зробіть цей день сповненим щастя й праці для досягнення вашої мети!

 

 

Джерело http://www.marcandangel.com/

Переклад НародUA

Фото www.flickr.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему