Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Серп 2014

10 речей, яких вчать щасливі відносини

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Стосунки розвиваються разом із досвідом і розвитком обох партнерів. Пропонуємо матеріал Еллісон Реннер про 10 речей, яких вчать щасливі відносини і які необхідні для щастя й любові у шлюбі.

У мене були серйозні стосунки до того, як я зустріла свого нареченого. Деякі з них тривали не один рік. Я думала, що була дорослою; я думала, що вмію бути відмінною партнеркою. Тепер я зрозуміла, що все це було не так. Справжнє кохання відрізняється від випадкових стосунків - навіть якщо вони тривають роками. Щасливі відносини багато чому вчать. Ви ведете себе по-іншому, ви дієте як частина команди, а не як одинак, який намагається знайти місце під сонцем. І ось чому навчилася я.

 

Не потрібно нічого очікувати

Не чекайте, що ваш партнер буде читати ваші думки, чи принесе сніданок у ліжко, або запропонує помити посуд. Цього не станеться. Нерозумно чогось чекати від людей, якщо вони навіть не в курсі. Спілкуйтеся. Переконайтеся, що ваш партнер знає, чого ви очікуєте від відносин і що ви думаєте з широкого кола питань. Це допоможе йому діяти уважно по відношенню до вас, але все одно - нічого не чекайте. Втілюйте свої бажання самі і просіть партнера при можливості допомогти вам.

 

Непорозуміння неминуче

Якщо ви розумієте слова партнера по-своєму, а потім усвідомлюєте, що він мав на увазі зовсім інше, не потрібно зациклюватися на цьому. Постійні «розбори польотів» тільки руйнують стосунки. Іноді те, що ви говорите, також буде невірно витлумачене вашим партнером, і ви відчуєте розчарування. В такий момент просто зробіть паузу і зрозумійте, що це не має великого значення, це лише суб'єктивне і занадто вразливе сприйняття слів. Непорозуміння перетворюються на проблеми тільки тоді, коли ви дозволяєте їм рости. Будьте спокійні, вибачайте, не зациклюйтесь на дрібних неприємностях і не беріть слова близько до серця.

 

Прощати швидко і по-справжньому

Усякий раз, коли між вами трапляється конфлікт, не переймайтеся тим, хто виграв, а хто програв. Вчіться у конфлікту - від того, з чого він почався, до того, як він був вирішений. Навчившись одного разу, ви зможете уникати таких проблем надалі. Більш того, вибачте свого партнера. Простіть себе. Битва закінчена - так залиште її в минулому. Ніколи не тримайте зла на свого партнера, тому що образа буде тільки підточувати ваше бажання бути з цією людиною.

 

Вчитися довірі

Як ви можете ділити життя з людиною, якщо думаєте, що він робить щось не так кожного раз, варто вам тільки відвернутися? Якщо ви не довіряєте своєму партнеру в питаннях вірності, чесності, любові й турботи, то ви не маєте хороших стосунків. Гарні стосунки починаються з глибокої довіри, і навіть якщо проблеми з'являться (а вони точно з'являться), довіра має бути достатньо сильною, щоб утримати вас разом.

 

Відпочивати один від одного

Звичайно, закоханим хочеться бути разом постійно. Здорово обійматися всю ніч і бути разом цілий день, але коли ж займатися іншими справами? Якщо ви працюєте в різних місцях, вам є про що поговорити ввечері. Коли ви проводите час зі своїми друзями, а ваш партнер - з його друзями, то у вас з'являється час і простір для себе, а також можливість повернутися один до одного оновленими. У вас є шанс посумувати один за одним і зрозуміти справжню цінність ваших відносин.

 

Заохочувати ріст і зміни

В хороших відносинах обидва партнери повинні рости і змінюватися. Життя одне, і ви повинні прожити його по повній! Якщо ви хочете піти з роботи, щоб отримати іншу освіту, ваш партнер повинен підтримати вас. Якщо ви хочете спробувати щось нове або повернутися до старого, ви знову повинні шукати підтримку в стосунках. І ви повинні дати цю підтримку навзаєм. Заохочуйте партнера в пошуку нових захоплень і знайомств з цікавими людьми. Якщо ви хочете, щоб ваш партнер залишався завжди однаковим, то прирікаєте себе на дуже нудне спільне життя без розвитку.

 

Компроміс не означає поразку

Приходити до компромісу не означає здаватися, не значить програвати. Насправді все якраз навпаки. Адже ви знаєте, як важко іноді дається компроміс? Ви хочете вчинити по-своєму, позаяк вважаєте ваше рішення єдино правильним. Те ж саме думає ваш партнер з приводу своєї пропозиції. Спробуйте поглянути на аргументи дипломатично. Що логічніше? Якщо ваш партнер правий, не бійтеся сказати про це. Прийміть його шлях або змініть обидва ваших рішення наполовину. Важливіше не відстояти вашу точку зору, а зберегти відносини і допомогти їм розвиватися.

 

Визнавати свої слабкості

Ваш партнер не вважає вас супергероєм, і, сподіваюся, ви теж не вважаєте його таким. Всі ми люди, у кожного є недоліки. Цілком нормально показувати їх. Більш того, для стабільних відносин необхідно, щоб ваші слабкі сторони були відомі. Ваш партнер буде більш чутливий до речей, які вас турбують, і підтримає там, де ви потребуєте допомоги.

 

Деякі речі можна прийняти, але не виправити

У кожної людини є багаж - і у вас, і у вашого партнера. Чи можете ви повернутися назад і все стерти? Поки ще нікому не вдавалося. Вам потрібно навчитися жити з цим. Деякі речі прийняти простіше, ніж інші, але реальність така, що ми не завжди можемо виправити становище. Необхідно просто рухатися далі, інакше ваші стосунки будуть руйнуватися.

 

Показувати свої почуття

Найгірше, що можна зробити у відносинах, - це грати в ігри. Не дратуйте вашого партнера, не "нагороджуйте" його любов'ю і ніжністю за «хорошу поведінку». Ви повинні бути впевнені, що ваш партнер завжди відчуває себе коханим. Ви можете бути щасливі з ним або злитися на нього - це не має значення, він все одно повинен відчувати вашу любов. Ні, ви не повинні приховувати ваші емоції - просто переконайтеся в тому, що зробили все можливе для того, щоб партнер правильно зрозумів вас. І не скупіться на любов. Зрештою, все і робиться заради любові, правильно?

 

 

Джерело http://www.lifehack.org/

Фото www.bratzlovemeter.co.uk

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему