Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Лип 2015

10 причин, чому наше покоління втратило здатність любити

Читайте більше в рубриці Як стати щасливими
 

Народ UA публікує статтю американського письменника Пола Хадсона про любов. Він вважає, що ми - перше покоління в історії людства, яке абсолютно розучилося любити.

Чи вміємо ми любити?

1. Ми піклуємося про миттєве задоволення більше, ніж про щось інше

Покоління Y - це покоління, яке стало отримувати все і відразу. Ми продовжуємо жити в культурі миттєвого доступу, де доступ до чого завгодно можна отримати одразу.

Якщо ми хочемо поїсти, ми можемо замовити їжу з доставкою додому за пару кліків. Якщо нам нудно, ми запускаємо мобільний додаток. Якщо ми щось забули - ми знову беремо в руки телефон. Якщо у нас з'явилося будь-яке питання, ми можемо отримати на нього відповідь буквально за кілька секунд.

Така зручність - привілей, який з'явився вперше у нашого покоління. У наших батьків не було й близько нічого подібного!

Проблема в тому, що миттєве задоволення - звичка, яка розбещує нас у всіх нюансах, в тому числі і в любові.

Ми не готові ні чекати, ні терпіти. Навіть в ім'я любові.

2. Ми побудували культуру, засновану на задоволенні, випивці і наркотиках

Ця наша проблема - частина історії про миттєве задоволення. Наркотики і алкоголь - найпоширеніша зараз форма самолікування.

Коли нам сумно чи ми чимось незадоволені, то тут же йдемо і купуємо свій улюблений напій. Коли ми відчуваємо, що не в силах впоратися з тягарем життя, то вибираємо щось більш міцне.

Звичайно, не всі п'ють алкоголь або приймають наркотики, але статистика говорить, що наше покоління вживає їх в більших кількостях, ніж будь-коли раніше.

Наркотики і алкоголь в кінцевому підсумку виявляються одними з найлютіших ворогів кохання. Ці речовини дають нам ілюзію альтернативної реальності - реальності, в якій наші почуття загострені, і ми відчуваємо любов до чого чи кого завгодно. Це девальвує любов між двома людьми.

Ми стали занадто поверхневими і нетерплячими...

3. Ми спимо з усіма підряд

У когось менш насичене сексуальне життя, у когось - більш насичене, але суть від цього не змінюється: більшість з нас має занадто багато статевих партнерів. Не зрозумійте мене неправильно: я теж люблю секс, я не зануда і не ханжа. Але безладний секс змушує нас почувати тільки порожнечу.

Безглуздий секс - причина самотності. Що ще гірше, коли у вас були сотні "одноразових" подружок, вам важко зробити вибір на користь якоїсь однієї-єдиної. Ви витрачаєте занадто багато часу на людей, які для вас нічого не значать, а таємницю інтиму перетворили на спортивне змагання...

Іноді - коли дуже пощастить - ми займаємося не сексом, а любов'ю. Але через те, що секс сам по собі вже не сприймається як якийсь особливий, унікальний досвід, всі наші вечори (з сексом або без нього) здаються тривіальними...

4. Ми стаємо все більш егоцентричними.

Кожна людина в світі - егоїст. Ми всі думаємо в першу чергу про себе. Це нормально. Це частина людської природи.

Проблеми, однак, виникають тоді, коли ми абсолютно втрачаємо здатність співпереживати. Ми так часто читаємо в інтернеті про жахи з усього світу, що розучилися їх усвідомлювати.

Немає здатності до співпереживання - немає і здатності любити...

5. Ми зробили нові знайомства своїм головним пріоритетом

Характерна риса нашого покоління - масштабні вечірки і нові знайомства кожен день. Начебто це здорово, але ми стали ставитися до людей як до речей: набридла - знайду нову!

Чи потрібно говорити, що звичка часто міняти коло спілкування розучила нас цінувати справжні стосунки?

6. Ми не любителі компромісів

Ми хочемо мати все, завжди і скрізь. Ця логіка - результат сучасної культури споживання. Ми хочемо мати кращий смартфон, кращий автомобіль, їздити в найкращі подорожі і мати ... кращого партнера.

Але відносини не терплять перфекціонізму. Якщо вас просять піти на компроміс, ви, швидше за все, відмовляєтеся. Але ви повинні визнати, що ніхто і ніщо не є ідеальним. Інакше можете забути про те, що у вас колись будуть справжні відносини.

7. Ми віримо в казковий кінець

Які дитячі мультфільми вам подобалися найбільше? Напевно, діснеївські. Проблема в тому, що всі вони розповідають любовні історії однаково: один з партнерів йде на жертву, інший - тане, і ось всі вже готові жити довго і щасливо.

Проблема в тому, що ці історії не мають ніякого відношення до реального життя. Будівництво справжніх відносин ніколи не закінчується. Сім'я - це не будинок, її неможливо "добудувати остаточно".

Мультфільми від Disney заклали під нас міну завищених очікувань й "ідеальності" в усьому.

8. Нас обманули: ми віримо, що досконалість досяжна

Досконалість неможлива. І ніколи не була можливою. І ніколи не буде можливою. І все ж ми продовжуємо шукати ідеальної людини в якості супутника життя. Проблема тільки в тому, що досконалість не тільки недосяжна, але і в тому, що вона різна для всіх.

Як би там не було, сьогодні ми всі розчаровані. Нам усім здається, що наше життя далеке від ідеального. Нам усім здається, що ми не досягли всього, чого повинні були досягти.

Зізнайтеся: вам теж здається, що у сусіда трава зеленіша? Але хто сказав, що вам взагалі потрібна ця зелена трава?

9. Нас навчили ставити цілі. Але забули розповісти про те, що любов не може бути метою

Наше покоління - перше, яке робить акцент на особистості і особистісному розвитку. Це здорово, і я пишаюся тим, що живу саме зараз. Ми - перші, хто вважає, що працювати на себе краще, ніж працювати на когось іншого.

Проблема тільки в тому, що ми намагаємося підпорядкувати цілям УСЕ своє життя. Але є речі, які запланувати не можна. Любов - одна з них.

На жаль, більшість моїх ровесників цього не розуміють.

10. Більшість з нас взагалі не розуміє, що таке любов

Любов - це міф. Ви, напевно, чули цей вислів. На жаль, ми чуємо це занадто часто. Настільки часто, що вже повірили, ніби це правда.

Ось чому наше покоління - втрачене для любові. Сумно, але факт.

 

Джерело, фото liwli.ru

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему