Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Як стати щасливими

Друзі! У цій рубриці НародUA збирає і систематизує практичні рекомендації, методики і шляхи досягнення щастя. Саме тут ви знайдете дуже практичні поради й "рецепти" щастя. За допомогою визнаних у світі експертів, науковців і психологів ми відповідаємо на відвічні й найбільш важливі у цьому житті питання "Що таке щастя?" і "Як стати щасливим-щасливішим?". Водночас  ви автоматично знаходите відповідь на питання "Як стати успішним?" чи "Як самореалізуватись?". Тож, якщо ви іноді ставите перед собою подібні питання про щастя, успіх і місію в житті, то вам обов'язково потрібна рубрика "Як стати щасливими?". Повірте, якщо думаєте про ці першочергові питання життя, то ви - вже на півдорозі до щастя. Тож будемо щасливі, якщо в чомусь вам допоможемо чи ви нам допоможете. Зробимо цей світ щасливішим і світлішим!

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Якщо у вас з'явилось бажання допомогти нам у реалізації цієї місії (в тому числі, в перекладі статей експертів з іноземних мов), пишіть: narodua@narodua.com. Якщо ви хочете стати героями наших рубрик "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" чи "ЛЮДИНА" - цей світ стане щасливішим. Пишіть! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми змінюємо цей світ разом.


 

Ця історія - про силу Любові, для якої немає нічого неможливого.

Деградація відміняється. Головний редактор ресурсу TrendClub.ru і власник digital-агентства Fu2re Данило Дехканов написав колонку про те, чому людський мозок із часом деградує, і як цьому перешкодити.

Пропонуємо до вашої уваги чудову статтю Наталки Мурахевич про те, як важливо бути щирим із собою. Авторка звертається перш за все до жінок, але чоловікам текст також може стати в пригоді. Хоча б для того, щоб краще зрозуміти, що відчуваєш, коли заглиблюєшся у "кокон власної безвідповідальності".

Як за допомогою теорії психологічного розвитку Еріка Еріксона можна розібратися у власному житті та розв’язати проблеми, які тягнуться ще з глибокого минулого, та як не наламати дров у вихованні дитини.

Щаслива дитина – щаслива батьки, щаслива батьки – щаслива дитина, ця проста істина стара як світ і ясна як Божий день. Все очевидно і банально скажете ви однак, так воно направду є, але питання не у з’ясуванні вище наведеної тези, а у рецепті щастя для малюка і його родини.

Нік Вуйчич - людина, що народилася без рук і ніг, але яка змогла не просто реалізувати себе в житті, але й надихнути своїм прикладом тисячі чи, може, мільйони людей на життя без виправдань. Прочитайте його історію для мотивації, і ви зрозумієте, що життя прекрасне.

Способів боротьби зі стресом існує безліч: можна компенсувати моральну шкоду тоннами солодощів, з головою піти в комп'ютерні ігри або просто робити вигляд, що все, що відбувається, вас не стосується. Біда в тому, що проблеми це не вирішить. Якщо ж ви дійсно хочете навчитися керувати своїм хвилюванням, читайте статтю і застосовуйте її поради на практиці.

Усі ми знаємо, що життя недосконале. Усі ми хочемо виправити це. Але якщо поставити за мету досягти безтурботного життя, в якому немає проблем і втрат, то розчарування і зневіра неминучі. Тому сьогодні ми будемо говорити про вдосконалення життя через удосконалення нашого ставлення до нього.

Ми всі хочемо зробити своє життя простішим й ефективнішим. Тому з інтересом прислухаємося і придивляємося до людей, що досягли певних вершин у своїй справі. У цій статті ви знайдете секрети успішних підприємців, популярних письменників і митців, які допомагають їм швидше справлятися зі справами, приймати правильні рішення і бути продуктивними.

Що потрібно знати, якщо ви вирішили щось змінити у своєму житті? Перший крок на шляху до змін - визначення етапу, на якому ви зараз знаходитесь. Дослідження переконливо доводять, що людей, які хочуть змінитись, але ще не готові до цього , швидше за все, очікує невдача. Щоб оцінити на якому етапі змін ви знаходитесь - чітко уявіть собі проблему, яку ви збираєтесь вирішити та дайте відповіді на наступні чотири запитання:

«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»
Сторінка 1 з 12