Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Черв 2012

Жителі черкаської багатоповерхівки по вулиці Леніна, 2 вирішили створити ОСББ

Читайте більше в рубриці Новини - коротко
 

Нове ОСББ створюють мешканці будинку, біля якого саме відбувається скандальне будівництво.

Про це повідомляють у Черкаському прес-клубі реформ.

 

«Наш дім досить старий, йому вже 38 років. І йому не вистачає того догляду, який забезпечує СУБ. Ми хочемо привести свій дім у порядок. Крім того, це дасть можливість у майбутньому уникнути ризиків самочинних будівництв. Адже, хоча ми і намагались боротись усім будинком, і навіть влада нас підтримувала – ми нічого не добились. Ініціативна група боротьбі із самочинним будівництвом стала групою ініціаторів по створенню ОСББ. Ми отримали на це згоду абсолютної більшості мешканців будинку. Єдиною перешкодою стало незнання – сумнівалися лише ті, хто мав мало інформації про ОСББ. Але днями ми уже проведемо установчі збори. І наразі ведемо переговори із міською владою про те, аби ми змогли отримати будинок у кращому стані, ніж він є зараз», - розповіла голова ініціативної групи по створенню ОСББ Ірина Сєрікова.

 

За словами начальника відділу сприяння ОСББ Юрія Івченка, сьогодні в Черкасах діють уже 124 ОСББ.

 

«Динаміка  їх створення стабільна: торік створено 13 ОСББ, за 6 місяців цього року - 6. До нашого відділу систематично телефонують черкащани, які збирають інформацію про ОСББ, аби прийняти остаточне рішення. Для порівняння хочу сказати, що у Полтаві сьогодні 50 ОСББ, у Кіровограді – 17. З початку цього ороку у Рівному було створено 1 ОСББ, у Сумах – 2. Тож процес створення ОСББ у Черкасах досить інтенсивний», - наголосив Юрій Івченко.

 

Нагадаємо, що власник піцерії «Браво» екс-депутат Черкаської міської ради В'ячеслав Овчаренко вирішив здійснити надбудову просто біля будинку по вулиці Леніна, 2. У мешканців будинку це зухвале будівництво викликало неабиякий протест. У свою чергу, міський голова Черкас Сергій Одарич заявив, що забудовники порушили державні будівельні норми щодо кількості паркувальних місць.

 

«Запропонованим проектом грубо порушено ДБН щодо кількості паркувальних місць - майже удвічі! Більше того, наявних парковок навіть не вистачає на існуючий об'єкт... Доведеться змінювати проект і зменшувати площу добудови», - заявив Сергій Одарич.

 

Проте вже пізніше він почав натякати на те, що мешканцям так чи інакше треба домовлятися із забудовником:

 

«Мені здається, що при грамотному підході мешканці будинків могли б суттєво виграти. Можна було б виставляти вимоги до забудовника щодо благоустрою, щодо безпеки, щодо комфорту і таке інше. Але сьогодні про це не йдеться», - сказав мер Черкас.

 

Фото: city.ck.ua

Поділіться з друзями: